Post Reply
Forum rules
Foruma noteikumi
Šajā foruma sadaļā tiek ievietoti jau novecojuši topiki, kuros jau ļoti ilgi nenotiek nekāda diskusija, kas nav aktuāli vai arī slēgtie topiki.

Vai Tu ietu uz Wazeru tikšanos?

Noteikti ietu
6
46%
Iespējams, ka ietu
4
31%
Visdrīzāk neietu
1
8%
Noteikti neietu
2
15%
 
Total votes: 13

Latvian WME Meeting! Poll

Post by aigarslv
Tātad ir aktuāls jautājums - vajag vai nevajag sanākšanu,tusiņu, burziņu utt.
aigarslv
Experts
Experts
Posts: 381
Has thanked: 66 times
Been thanked: 39 times

POSTER_ID:1564381

1

Send a message

Post by aigarslv
Nu dabū skaistas Wāzerietes un es 100% būšu ;D
aigarslv
Experts
Experts
Posts: 381
Has thanked: 66 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by aigarslv
Teiksim mani kā punktu ekspertu interesētu diskusija par izmaiņām Rewardu sistēmā.

Kā tulkošanas ekspertu - jautājums Wāzei par dinamisko fontu izmēru un lielākiem teksta logiem.

Ja kas, es varētu uztaisīt prezentāciju par CityGuide vs Waze, lai ir no kā pašpikot idejas ;)
aigarslv
Experts
Experts
Posts: 381
Has thanked: 66 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by ElvissT
:) Vajag nevajag... ja šitā turpināsies, tad tiekamies džeki pēc 5ciem :) gadiem...
ElvissT
Area Manager
Area Manager
Posts: 33
Been thanked: 2 times
Send a message
Smiltene - Valmiera - Ragana
And all Latvia.

Post by grinvaldsjanis
Visticamāk, notiks tā, ka top wazeri(pēc līdzšinējās aktivitātes) tiks individuāli aicināti uz apm. 30 personu sanākšanu, kurā mēs, pie reizes, izdomāsim arī par turpmākiem workshopiem, partijiem un tml. Bet pagaidām, vairāk uz diskusiju, pāris prezentācijām ko kāds būs sagatavojis par waze tēmu, un tādiem ļoti svarīgiem ieteikumiem izstrādātājiem... ai, gandrīz aizmirsu par alu.
grinvaldsjanis
Posts: 65
Been thanked: 3 times
Send a message
Waze Latvia Social expert

Post by grinvaldsjanis
Instigater wrote:Jāni, kad domājam datumus, tad, lūdzu, ņem vērā, ka es pirmdienas, otrdienas un trešdienas noteikti netieku - iestājos nākamajā augstskolā. Citas dienas var ko sodomāt, ja laicīgi zināms. Kāda vispār sajūta par datumiem?
Sorry, esmu apslimis. Par konkretiem datumiem jāštuko kopā ar norises vietu. Atveseļošos, tad ap to padarbošos un padošu ziņu par idejām.
grinvaldsjanis
Posts: 65
Been thanked: 3 times
Send a message
Waze Latvia Social expert

Post by Instigater
Jāni, kad domājam datumus, tad, lūdzu, ņem vērā, ka es pirmdienas, otrdienas un trešdienas noteikti netieku - iestājos nākamajā augstskolā. Citas dienas var ko sodomāt, ja laicīgi zināms. Kāda vispār sajūta par datumiem?
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Olestas
Mani vienkārši interesē, kad beidzot būs atpakaļ nez kāpēc noņemtā iespēja atbildēt lietotājiem uz UR un kad pie mums ievedīs atsevišķos Unpaved un 4x4 ceļus.
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message