Kartes labošana

Moderators: DarthGeffen, Latvia Champs

Re: Re: Kartes labošana

Postby Ziggiy » Fri Feb 15, 2013 10:15 pm

Instigater wrote:Uzaicini viņu šite izteikt savu sāpi, citādi tāda plika piršana vien sanāk - ne mēs zinām, kur problēma, ne jūzeris apmierināts. Visus šos sāpētājus vajag nolikt fakta priekšā, ka paši vien var izlabot, ja atrod nepilnību, jo nevienam par šo darbu nemaksā.

Edit: Atradu čivinātāja ierakstus, nekas tāds tur nav darīts, vienīgais, kas varētu būt, pie karšu update ne vienmēr klients iešņauc svaigākos datus automātiski un tad puse kartes ir vecā, otra puse jaunā un klientā ir bardaks - iesaki, lai no klienta norefrešo kartes datus - Settings > Advanced > Data Transfer > Refresh map of my area. Vai latviski, kā nu tur tas tulkojums pašlaik. ;-)

rock, ir darīts! ;)

Lielaka sape bija taja ka kads bija sacakarejis visus krustojumus un aizliedzis skersot tos... Un kartes update tur nelidzeja... Pats biju paris dienas dusmigs uz so personu... Jo regulari sareju savu ierasanas laiku..Kas finala man bija nepareizs jo waze normali mani nespeja aizvest no juglas uz molu. Par cik mans marsruts turoinas lidz lidostai, pa to laiku jau ir piemirsies ka vajag izlabot... (es nebiju ta persona kas tviterii suudzeejaas...)

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2
Ziggiy
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Postby andyqp » Fri Jul 13, 2012 11:18 am

Instigater wrote:
olestas wrote:Hmm, kur tagad nokļūst ziņojumi, ko atstāju caur live map - report problem? Kaut kāds klusums iestājās uz maniem pieprasījumiem. Agrāk pēc kāda laika kāds šo to labojis.

Redaktorā vairs nemanu svaigus update requestus un problēmas, Wazes admini kā vienmēr topā, tā vien liekas, ka visu šito uztur 1.kursa students - pohujists. :lol:

Nē, šajā gadījumā es atguvos no šoka un izpildīju :-)
andyqp

Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Postby andyqp » Thu Jul 12, 2012 4:47 am

olestas wrote:Hmm, kur tagad nokļūst ziņojumi, ko atstāju caur live map - report problem? Kaut kāds klusums iestājās uz maniem pieprasījumiem. Agrāk pēc kāda laika kāds šo to labojis.

Es, piemēram, esmu šokā par Deglava Nīcgales krustojumu. RD SD mājaslapā nekas tāds nav minēts...
andyqp

Postby andyqp » Wed May 23, 2012 8:59 pm

norcha14 wrote:
olestas wrote:Toties vairākas joslas ļauj waze darīt to, kas nav iespējams citādi - noteikt ātrumus dažādiem kustības virzieniem precīzāk.

Kādam ir pamatojums šādam apgalvojumam? Lūdzu norādi uz kādu avotu kur šāda ķēpāšanās lietderība ir apstiprināta no izstrādātāju puses. Kā jau pats apstiprināji, GPS koordinātas mēdz būt absolūti aptuvenas dēļ māķoņiem , radiotraucējumiem utt. +/- 20m . Pats esi kādreiz ceļus zīmējis? - Apskties map editorā GPS points. Tad kāda mārrutka pēc lai Waze saprastu pa kuru joslu mēs tagad braucam. TAS NAV IESPĒJAMS.
Tikmēr es dzēsīšu šīs papildjoslas nafig kur pamanīšu un uzskatīšu par bezjēdzīgām.

Atdziesti. Waze ļoti labi var noprast, pa kuru konkrēto joslu tu brauc, ja caur to ved waze ieteiktais maršruts. Bet braukt bez maršruta un tai pat laikā stāstīt, ka neesi manījis jēgu pagrieziena joslām ir...dīvaini.
andyqp

Postby andyqp » Sun Feb 19, 2012 4:48 pm

Instigater wrote:Source? Iepriekš Waze savos oficiālajos tutoriāļos pieminēja tikai manējo variantu.

Es arī kaut ko tādu manīju forumos par jauno Papyrus.
andyqp

Postby andyqp » Tue Jan 03, 2012 8:18 pm

shtripok wrote:https://world.waze.com/cartouche_old/?zoom=7&lat=56.97749&lon=24.18059&layers=TFFTFFFFFFFFFFFFTTTTT&seg-1=103949964
Turn from Brivibas to Aizkraukles should be allowed.

Laikam salaboju.
andyqp

Re: Kartes labošana

Postby Instigater » Tue Aug 09, 2016 7:49 pm

Iedomājies, cik daudz darba būtu uzturēt visu Latviju aktuālā stāvoklī ņemot vērā cirsmas?
Instigater
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 14 times
Been thanked: 171 times

Postby Olestas » Tue Aug 09, 2016 2:46 pm

Hmm, interesanti :D
Nu tad tagad jāpārzīmē pēc jaunā izskata...
Olestas
Coordinators
Coordinators

Has thanked: 2813 times
Been thanked: 2070 times

Postby Instigater » Tue Aug 09, 2016 2:18 pm

Nekas graujošs, tikai atgādinājums un pierādījums tam, ka no mežu masīviem nevajag "griezt ārā" cirsmas. 3 gados tā neko izmaiņas. Cirsma jau ir labi sazaļojusi un to cilvēki atkal jau uztvertu kā mežu, kamēr citviet masīvā ir pilnīgi svaiga cirsma.

[ img ]
Instigater
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 14 times
Been thanked: 171 times

Postby VecaisAapsis » Tue Jul 05, 2016 12:18 pm

Olestas wrote:Paldies. Vari pārbaudīt redaktorā?

Jap! Pa smuko!
VecaisAapsis

Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Next

Return to Kartes rediģēšana