Post Reply
Forum rules
Foruma noteikumi
Šajā foruma sadaļā tiek ievietoti jau novecojuši topiki, kuros jau ļoti ilgi nenotiek nekāda diskusija, kas nav aktuāli vai arī slēgtie topiki.

No Vējavas ielas uz Vaidavas ielu

Post by GuntarsMalina
Pēc General error Vējavas un Vaidavas ielas krustojumā ....

Reporter on January 28, 2014
No véjavas ielas nav iespéjams pagriezties uz Vaidavas ielu, Ká tas bija norádìts marśrutá
GuntarsMalina(2) on January 29, 2014
Labdien.
Es diezgan bieži tieši tā arī braucu.... faktiski sanāk uztaisīt no Vējavas ielas labo pagriezienu uz Dzelzavas un momentāli pārkārtoties uz otro joslu lai no Dzelzavas nogrieztu pa kreisi uz Vaidavas. 100 reizes tā esmu darījis un vadītāji, kas brauc pa Dzelzavas ielu parasti palaiž iegriezt otrajā joslā vai pat uzreiz trešajā .... Nepārtrauktās līnijas sākās uzreiz aiz krustojuma un ja drīkst izgriezt otrajā joslā, tad viss ir ok.
GuntarsMalina(2) on January 29, 2014
Vējavas un Dzelzavas ielas krustā nav zīmes ka drīkst braukt tikai pa labi, tur ir zīme par izbraukšanu uz vienvirziena ceļu.
xmosets(1) on January 29, 2014
Piekritu GuntarsMalina - es pats tā braucu tajā vietā vienmēr. Vienīgi medz būt ilgi jāgaida kāmēr tevi kāds palaidīs.
GuntarsMalina(2) on January 29, 2014
Paprasīšu komentāru speciālistam no CSDD par šo krustojumu, redzēs ko teiks - drīkst vai nedrīkst braukt pāri tām joslām.
Reporter on January 29, 2014
Já, ok, ja nebrauc neviens auto, tas ir netraucé, tad var paspét śkjérsot abas joslas, bet cik atceros no noteikumiem, tad nedrìkst śkjérsot divas joslas uzreiz, maybe kljúdos
GuntarsMalina(2) on January 29, 2014
Pēc konsultācijas ar CSDD - nogriežoties pa labi drīkst griezt pirmajā un otrajā joslā, bet trešajā drīkst tikai tad ja pirmās divas ir pilnas. Tātad viss ir ok tur. Konkrēti šajā krustojumā ir atstāts pārrāvums joslu marķējumā tieši šī apstākļa dēļ. Varētu vienīgi kartē palabot, ka tas nav viens krustojums, bet gan divi kas ir secīgi viens aiz otra.
olestas(3) on January 29, 2014
Guntar, iekopē šo visu forumā kaut kur. Vari topiku uztaisīt speciālu. Forši, ka tev ir ar ko konsultēties :D
GuntarsMalina
Posts: 10
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times

POSTER_ID:16871769

1

Send a message

Post by andyqp
Es arī tur bieži braucu no Vējavas uz Vaidavas. Un, pa Dzelzavas braucot, vienmēr skatos, vai nevajadzētu kādu palaist. Man šķiet, tur kartē problēmu nav? Vai arī navigācijas instrukcijas ir nesaprotamas?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
andyqp
Posts: 182
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Send a message
Rīga, LV
waze for Android

GuntarsMalina
Posts: 10
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by GuntarsMalina
Navigācija parādīja, ka var braukt un viss ir kārtībā.
Lietotājs nevarēja vai arī nobijās tā braukt.
GuntarsMalina
Posts: 10
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by GuntarsMalina
Es domāju, ka tās attiecās uz pirmo krustojumu. Uz to vietu, kur no zemtiltes ceļš piekļaujas lielajam ceļam. Pēc krustojuma jau zīmes savu darbību beidz un drīkst griest pa labi Statoil, utt kas ir nākamais krustojums.
Savādāk sanāktu, ka kāds varētu braucot no zemtiltes pagriest pa kreisi uz tiltu (pret kustību), vai otrādāk braucot no tilta iegriest pa labi uz zemtilti.
GuntarsMalina
Posts: 10
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by Instigater
Tieši tā, jo zīme ir pirms krustojuma (uzstādīta kopā ar dodiet ceļu zīmi) un paredzēts tieši tam, lai neiedomājas pa kreisi mest augšā uz tilta.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
Būtu labi, ja precizētu, uz ko attiecas šeit zīmes "Tikai taisni".
http://goo.gl/maps/9MuHb
No tilta pa labi nedrīkst?? No zemtiltes taisni nedrīkst?
Pašreizējs izskats:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/230 ... .43.17.jpg
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
Aaaa, tagad daleca...
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by xmosets
Es domāju ka tajā vietā viss ir kartībā.
Pēc CSN: Nogriežoties pa labi no Vējavas uz Dzelzavas ielu izvēlamies otru joslu, tad braucam uz priekšu dažus metrus un turamies pa kreisi. Tad uz luksofora veicam kreiso pagriezienu no Dzelzavas uz Vaidavas ielu.

Shēmas: http://www.failiem.lv/u/osxqsrr
xmosets
Posts: 49
Has thanked: 6 times
Been thanked: 13 times
Send a message