דיווח על בעיות ותקלות באפליקציה

Post Reply
Forum rules
ברוכים הבאים.
פורום זה מיועד לדיון ודיווח על בעיות ותקלות באפליקציית Waze.
אם הבעיה חדשה והופיעה לראשונה בגירסה מסויימת של האפליקציה, אנא דווחו עליה בדיון הפידבקים הרשמי של הגירסה שמופיע בפורום באנגלית.
הקפידו לציין מהו סוג המכשיר שברשותכם, מהי גרסת מערכת ההפעלה ומהי גרסת Waze.
לדיווח על בעיה במפה, מסלולים שגויים או לא מובנים ובעיות בחיפוש יעד באפליקציה לחצו כאן (אלא אם אתם בטוחים שהבעיה נובעת מתקלה באפליקציה ולא מבעיה במפה).
רעיונות לשיפור האפליקציה מומלץ להגיש כאן. רצוי באנגלית (כדי לחשוף את הרעיון לכולם), אך ניתן גם בעברית. רק במידה ואתם מעוניינים לדון על הרעיון שלכם עם הקהילה הישראלית, ניתן להעלותו בפורום הזה, אך קחו בחשבון שהחברה לא עוקבת אחר רעיונות המתפרסמים כאן.

לפני פתיחת נושא חדש חפשו פתרון לבעיה בדף שאלות נפוצות וכן בפורום הזה (חפשו בחלונית החיפוש עם מילות מפתח). לרוב סביר שאחרים כבר נתקלו בבעיה. אם קיים דיון בנושא, הגיבו שם ואל תפתחו דיון חדש שלא לצורך.
שימו לב, הפורומים מנוהלים ע"י מתנדבים מקהילת משתמשי Waze בארץ.

לפני פתיחת נושא חדש, נא קראו את חוקי הפורום.

לא שומעים את וייז דרך דיבורית בלוטות

Post by niro0070
שלום,

אני עם מכשיר oneplus 7 pro כשאני מחבר את המכשיר לדיבורית במערכת של הרכב (שברולט ספארק) לא שומעים את וייז.
הבנתי שיש אפשרות בהגדרות לבחור לשמוע דרך הרמקול של המכשיר אבל אני מעוניין לשמוע דרך הרמקולים ברכב ובנוסף כאשר בוחרים לשמוע דרך הרמקול של המכשיר השליטה בווליום של ווייז לא מושמעת כמדיה אלא כשיחה (הווליום ששולט על וייז הוא ווליום של שיחה ולא של מדיה).

האם יש משהו לעשות בעניין?

תודה מראש

niro0070
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

POSTER_ID:16825846

1

Send a message

Post by niro0070
ערב טוב ותודה רבה על המענה המהיר.
בדקתי עכשיו (רכב חדש לא הייתי בטוח) ויש אפשרות לסטרימינג של מדיה דרך הבלוטות, ובאמת כשאני במצב הזה שומעים את הוייז, הבעיה שזה או סטרימינג של מדיה או רדיו.
אז אני מבין שאין פתרון? שזה או לשמוע רדיו או לשמוע את וייז? 

תודה מראש
niro0070
Send a message

niro0070
Send a message

Post by r0den
ערב טוב,
האם במערכת המולטימדיה ברכבך יש אופציה לחיבור A2DP? במילים אחרות, האם יש לך אפשרות לבצע סטרימינג למדיה מהטלפון למערכת המולטימדיה ברכב?

בברכה,
r0den
r0den
Country Manager
Country Manager
Has thanked: 496 times
Been thanked: 622 times
Send a message

Post by r0den
לילה טוב.

בקצר, כן, זהו המצב.

בארוך,
לפעם הבאה שתהייה ברכב, ניתן בהגדרות הבלוטות' בטלפון ללחוץ על גלגל השיניים ליד השם של המולטימדיה, ולכבות את המדיה. אז הוויז אמור לדבר דרך הווליום של המדיה בטלפון.
אופציה חלופית במידה ואתה רוצה שהוויז ידבר דרך הרכב, אבל גם להקשיב לרדיו, ניתן להוריד רדיו אינטרנטי לטלפון, ולהפעיל אותו במקום הרדיו ברכב.
במידה ורדיו אינטרנטי זה משהו שיכול לעניין אותך, פנה אלי בפרטי עם התחנות שאתה מקשיב להן, אנסה לעזור לך למצוא את האפליקציות הרלוונטיות.
r0den
Country Manager
Country Manager
Has thanked: 496 times
Been thanked: 622 times
Send a message