קבלת קנס על נסיעה בנתיב תחבורה ציבורית

דיווח על בעיות באפליקציה ופידבקים על גרסאות חדשות.
Forum rules
ברוכים הבאים לפורום וייז. אנא שמרו על חוקי הפורום. לפני פתיחת דיון חדש חפשו פתרון לבעיה בדף שאלות נפוצות. אם לא מצאתם תשובה, קראו כאן את חוקי הפורום. כמו-כן מומלץ לקרוא על פורומי הקהילה כדי להכיר את הפורום באופן כללי.
שימו לב, הפורומים מנוהלים ע"י קהילת משתמשי ווייז בארץ. לתמיכה טכנית ניתן לפנות גם לצוות התמיכה של החברה דרך דף התמיכה.
לדיווח על בעיה במפה לחץ כאן. לדיווח על בעיות ניווט ומסלולים לחץ כאן.

פורום זה מיועד לדיון ודיווח על בעיות באפליקציית ווייז.
לפני שאתם פותחים דיון חדש, אנא בצעו חיפוש בפורום ישראל וכן בפורום הישן. לרוב סביר שאחרים כבר נתקלו בבעיה. אם קיים דיון בנושא בפורום ישראל, הגיבו שם. אל תפתחו דיון חדש שלא לצורך.
אם הבעיה חדשה והופיעה לראשונה בגירסה מסויימת של האפליקציה, אנא דווחו עליה בדיון הפידבקים הרשמי של הגירסה.
הקפידו לציין מהו המכשיר שברשותכם, מהי גרסת מערכת ההפעלה ומהי גרסת ווייז.

קבלת קנס על נסיעה בנתיב תחבורה ציבורית

Postby gilefr » Mon Aug 12, 2019 9:20 am

שלום רב,
ב 28/5/2019 יצאתי ממקום עבודתי ברחוב הארבעה לביתי ומאחר שהיתה הפגנה ליד עזריאלי בתל אביב, האפליקציה הפנתה אותי לנתיב נסיעה השונה מהנתיב בו אני נוסע מידי יום- דרך מרכז תל אביב. בהגיעי לרחוב אלנבי בשעה 18:18 וויז כתבה לי לפנות שמאלה לרחוב אלנבי. מסתבר שברחוב אלנבי מותרת הנסיעה לכלי רכב פרטיים החל מהשעה 19:00 כלומר 40 דקות אחרי השעה בה נסעתי ועד שהבחנתי בכך כבר עליתי על רחוב אלנבי וצולמתי על ידי מצלמה של עיריית תל אביב. בהגיעי הביתה ניסיתי להבין איך ייתכן שוויז שלחה אותי ליסוע על אלנבי ובאחד הדפים באפליקציה ראיתי פתאום לאחר שנים של שימוש בוויז שאני מוגדר לפתע כמונית. פניתי לוויז יום למחרת והסברתי שקרה משהו לא הגיוני שההגדרה שלי במכשיר פתאום שונתה. התשובה שקיבלתי הייתה הסבר כיצד להגדיר חזרה את הרכב לרכב פרטי. פניתי שנית והסברתי שזה לא מה ששאלתי ואז ענו לי שאשלח צילום מסך ולוגים. מאחר שאיני מבין מה ביקשו ממני עזבתי את הנושא. בתאריך 3/7/19 שמעתי בגלי צה"ל בתוכנית יהיה בסדר שדיברו על הנושא ושזה קרה להרבה נהגים בזמן האחרון. גם בעמוד הפייסבוק של התוכנית הצטברו תלונות בנושא. השבוע קיבלתי את הקנס-500 ש"ח על נסיעה בנתיב תחבורה ציבורית. אבקש לברר איתכם האם ניתן לפעול מול עיריית תל אביב לביטול הקנס מאחר ומדובר בטעות שנגרמה לי בתום לב עקב בעיה באפליקציה. אני אזרח שומר חוק וזו פעם ראשונה שאני עולה על נתיב נת"ץ
gilefr

Has thanked: 3 times
Been thanked: 0 time

Re: קבלת קנס על נסיעה בנתיב תחבורה ציבורית

Postby shmupi » Mon Aug 12, 2019 9:24 am

היי ,ברוך הבא לפורום.

כל מי שעונה כאן הוא מתנדב ואינו עובד חברה. אלנבי אכן מוגדר כנת"צ עד 19 אצלנו במפת וייז.

יש לפנות שוב אל החברה ולשלוח לוגים כפי שהם ביקשו.

לא נתקלנו במצבים שההגדרה של הרכב השתנתה לבד.

הם כנראה יצליחו לראות מתוך הלוגים מתי זה זה קרה ואיך.

בהצלחה,
שמופי
Israel Coordinator & Community Leader & GC
Country Manager : Israel, Jordan, Thailand, Romania
Resolved Update Requests : 185K

[ img ]
shmupi
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 6802 times
Been thanked: 2172 times

Postby gad_m » Mon Aug 12, 2019 9:34 am

מנהל ארצי ואזור רמת גן, בני ברק, גבעתיים
gad_m
Country Manager
Country Manager

Has thanked: 958 times
Been thanked: 1129 times

Postby gilefr » Mon Aug 12, 2019 12:58 pm

תודה על התייחסותכם אם יש לכם רעיונות על אפשרות לביטול הקנס אשמח לשמוע
gilefr

Has thanked: 3 times
Been thanked: 0 time

Postby yaacobyy » Mon Aug 12, 2019 1:06 pm

תנסה לערער לעירייה ותוסיף הפניה וצילום לתלונות נוספות על הפיכת ההגדרה למונית.
כמובן שמבחינת החוק אתה עשית עבירה כי צריך לפעול לפי התמרורים ולא לפי מה שווייז אומר לך. אבל אולי בעל סמכות בעירייה יהיה במצב רוח טוב אז אולי יוותרו לך.
yaacobyy
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 716 times
Been thanked: 2110 times

Return to באגים ופידבקים