דיווח על בעיות ותקלות באפליקציה

Post Reply
Forum rules
ברוכים הבאים.
פורום זה מיועד לדיון ודיווח על בעיות ותקלות באפליקציית Waze.
אם הבעיה חדשה והופיעה לראשונה בגירסה מסויימת של האפליקציה, אנא דווחו עליה בדיון הפידבקים הרשמי של הגירסה שמופיע בפורום באנגלית.
הקפידו לציין מהו סוג המכשיר שברשותכם, מהי גרסת מערכת ההפעלה ומהי גרסת Waze.
לדיווח על בעיה במפה, מסלולים שגויים או לא מובנים ובעיות בחיפוש יעד באפליקציה לחצו כאן (אלא אם אתם בטוחים שהבעיה נובעת מתקלה באפליקציה ולא מבעיה במפה).
רעיונות לשיפור האפליקציה מומלץ להגיש כאן. רצוי באנגלית (כדי לחשוף את הרעיון לכולם), אך ניתן גם בעברית. רק במידה ואתם מעוניינים לדון על הרעיון שלכם עם הקהילה הישראלית, ניתן להעלותו בפורום הזה, אך קחו בחשבון שהחברה לא עוקבת אחר רעיונות המתפרסמים כאן.

לפני פתיחת נושא חדש חפשו פתרון לבעיה בדף שאלות נפוצות וכן בפורום הזה (חפשו בחלונית החיפוש עם מילות מפתח). לרוב סביר שאחרים כבר נתקלו בבעיה. אם קיים דיון בנושא, הגיבו שם ואל תפתחו דיון חדש שלא לצורך.
שימו לב, הפורומים מנוהלים ע"י מתנדבים מקהילת משתמשי Waze בארץ.

לפני פתיחת נושא חדש, נא קראו את חוקי הפורום.

בעיית קליטה

Post by bubik
שלום
מזה 5 חודשים שאני חווה חוסר קליטת GPS באופן רנדומלי לגמרי לפרקי זמן של דקה עד 15 דקות. במקומות שונים בשעות שונות ובמזג אוויר שונה.
החלפתי למכשיר חדש (גלקסי) ביצעתי ניקוי CAHCE כללי למכשיר וגם לאפליקציה. ניסיתי כל פתרון שהוצע כולל התקנת gps test + gps tool + עוד אפליקציות.
האם יכול להיות שנגרם בגלל עדכון של אפליקציה אחרת?
האם יכול בגלל קליטה סלולרית גרועה (019)?
bubik

POSTER_ID:16926519

1

Send a message

Post by bubik
גם ב maps
bubik
Send a message

Post by bubik
הבעיה לא רציפה ומופיעה בערך כל חצי שעה. לא יוצא לי לטייל חצי שעה עם אפליקציה פתוחה. אנסה בפעם הבאה בבינה עם הילדים. זה קורה גם ברכבים שונים
bubik
Send a message

Post by bubik
הי RILL
זה קורה בכל סביבה ובכל הארץ
אני לא משתמש בניווט בהליכה. לא חשבתי לבדוק. זה קורה רק באוטו ורק כשאני במצב ניווט, כלומר לאחר שהתחלתי בנסיעה ליעד. לא קורה כשאני בוחן את המפה ללא ניווט
אם זה נגרם בשל עדכון של אחת התוכנות, אני לא רואה איך לגלות את זה
לגבי רוגלה - זה התחיל לפני 5 חודשים ועבר "בירושה" לטלפון חדש לגמרי. האם יכול להיות שהרוגלה עברה יחד עם כל תוכן הטלפון הישן? אם אני מוריד פריטי אך ורק מגוגל פליי יכול להיות שנכנסה רוגלה בכל זאת למכשיר שלי?
הרצתי בדיקה של קספרסקי ועוד דומים ולא מצאתי כלום
bubik
Send a message

Post by fun7om
האם אתה חווה את הבעיה רק ב waze או בעוד אפליקציות?
fun7om
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Has thanked: 162 times
Been thanked: 112 times
Send a message

Post by fun7om
האם זה קורה גם כאשר אתה מחוץ לרכב?
אני בספק שזה נגרם מהחיבור הסלולרי כי בעיקרון אין קשר בין השניים.
אבל אתה יכול לשלול את זה ע"י הוצאת הסים והתחברות ל wifi.
fun7om
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Has thanked: 162 times
Been thanked: 112 times
Send a message

Post by Rill
האם זה קורה כאשר הוויז נמצא בדיבורית המותקנת קרוב לשמשה הקדמית?
האם זה קורה כאשר יש בניינים גבוהים בסביבה או גם במקום פתוח לגמרי (מחוץ לעיר)?
"מופיעה בערך כל חצי שעה" - זה יכול להיות רמז שיש תוכנה אחרת הפועלת ברקע (לדוגמה רוגלה).
Rill
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 175 times
Been thanked: 142 times
Send a message