בקשות לתיקונים במפה, פתיחת נעילה, בעיות בחיפוש יעד באפליקציה

Post Reply
Forum rules
ברוכים הבאים.
פורום זה מיועד לדיווח על בעיות וחוסרים במפת ווייז, לבקשות פתיחת נעילה, לדיווח על מסלולים שגויים או לא מובנים, וכן לדיווח על בעיות בחיפוש יעד באפליקציה.

בפתיחת נושא חדש נא להקפיד להכניס מייד בתחילת הנושא את שם היישוב בסוגריים מרובעים ולאחר מכן תאור קצר של הנושא.
דוגמה לבקשת עדכון/בעיה: [ירושלים] חוסר רחוב
דוגמה לבקשת הורדת נעילה (לאפשר עדכון עצמי): [חיפה] L3>L1 הורדת נעילה לצורך חיבור רחוב
בתוך גוף ההודעה נא להכניס קישור לעורך המפה למקטע/ים (או כל אלמנט אחר) שעליו אתם כותבים.
העתקת הקישור היא ע"י בחירת האלמנט עם העכבר ואז לחיצה על ALT+P (ALT שמאלי). ההדבקה של הקישור בהודעה היא בעזרת CTRL+V.
קישור כזה נקרא פרמלינק וניתן לקרוא הסבר מפורט איך לייצר אותו, כולל הפניה לסרטון.
בצרוף תמונה להודעה יש להביא את הסמן לשורה בה רוצים שהתמונה תופיע ואז ללחוץ על "הכנס בשורה" ליד שם הקובץ שהועלה.

נא לקרוא כאן הסברים חשובים נוספים על הפורום ועל הכתיבה בו.

מס בית שגוי בפרדס חנה כרכור

Post by Almogb95
היי ,קראתי קצת על עריכת המפה ולא הצלחתי להיכנס לעורך המפה ולשנות את מס הבית
אשמח אם אקבל עזרה

אני גר ברחוב ניר 25 בכרכור,כאשר אני מכניס את הכתובת בוויז אני מגיע לצומת של רחוב יובל/ניר,שזה בערך 100-150 מטר מביתי.

ביתי מבחינה פיזית הוא מצדו המערבי של ניר 6. זה יוצא ששתי הכניסות לבתים נפגשות אחת מול השניה

אשמח לעזרה.
Almogb95

POSTER_ID:17360541

1

Send a message

Post by beersh
ברוך הבא לפורום,
האם הצלחת להכנס לעורך המפה?
אם כן, אנא צרף פארמלינק לרחוב כפי שמוסבר מסדרצ האדומה בראש בדף.
beersh
Has thanked: 101 times
Been thanked: 132 times
Send a message
retired Israel CM, Localization and Android Client expert

Post by hmarian
שלום almogb95.

אני מנהל את האזור שכולל גם את כרכור.
בכדי להבין איפה הבעיה ולנסות לתקן אותה אני צריך להבין את המיקום המדוייק של הכתובת ניר 25.
אני לא בטוח שהתמונה בגוגל מעודכנת כי היא משנת 2012 אבל האם תוכל להגיד לי האם הבית הזה הוא מספר 25? אם לא, מהו המספר של הבית בלינק ששלחתי? והיכן יחסית אליו ממוקם מספר 25?

כמו שנאמר לך על ידי beersh, כדי לקצר את הטיפול כדאי תמיד לשלוח פרמלינק וההסבר לכך מופיע בראש העמוד של הפורום הזה ברקע האדום. אנא הקפד על כך בפניות עתידיות.

הנה הפרמלינק של הרחוב שלך.
hmarian
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Answers: 1
Has thanked: 104 times
Been thanked: 1439 times
Send a message

Device: Samsung Galaxy S20+
Waze Version: 4.90.90.901
Country Manager: Canada
Area Manager: Greater Toronto Area, Buffalo (NY), Binyamina (Israel)
Android/WME Beta Tester
-----------------------------------------------------------------------------------------
Editing Manual | Editing Best Practice | @Waze_Canada