[כליל] תיקון הגעה ליעד
שלום,
תחילה פר לינק: https://www.waze.com/editor?env=il&lon= ... 341&zoom=4
אם מבקשים להגיע ליעד " בשביל האושר טרקטורונים " , הוויז מכוון ליישוב הנכון, אולם הוא עוצר את הנהג הרבה לפני היעד, ומה שמעניין הוא שדווקא במפה כן רואים את היעד. אם למשל רושמים בוייז " אי שם בכליל " (צימר) הוויז כן מכוון למקום הנכון (הם ממש צמודים "שביל האושר" ו-"אי שם בכליל" )
1. אני מצרף תמונת צילום מסך מהסלולר שבה רואים שיש "הפסקה" ברצף של הכביש למרות שהוויז מראה מה היעד
2. אני מצרף מפה שמראה עם חיצים , מהן 2 הדרכים שדרכן ניתן להגיע ליעד
(2 הדרכים הנ"ל רלוונטיות גם ל"בשביל האושר" וגם ל-"אי שם בכליל" שהם 2 מקומות שממש צמודים האחד לשני.
[מכיוון שבעבר זה היה בסדר, להערכתי (הערכה בלבד) הבעיה התחילה לאחר שהוסיפו את המקום ליד (אי שם בכליל) ולכן פרטתי על את המקום הצמוד]
יש לשים לב שהדרך שמצורפת בתמונה מס' 3 , אינה עבירה לכלי רכב, אז לא לפתוח אותה בטעות
4. תודה מראש!!!
תחילה פר לינק: https://www.waze.com/editor?env=il&lon= ... 341&zoom=4
אם מבקשים להגיע ליעד " בשביל האושר טרקטורונים " , הוויז מכוון ליישוב הנכון, אולם הוא עוצר את הנהג הרבה לפני היעד, ומה שמעניין הוא שדווקא במפה כן רואים את היעד. אם למשל רושמים בוייז " אי שם בכליל " (צימר) הוויז כן מכוון למקום הנכון (הם ממש צמודים "שביל האושר" ו-"אי שם בכליל" )
1. אני מצרף תמונת צילום מסך מהסלולר שבה רואים שיש "הפסקה" ברצף של הכביש למרות שהוויז מראה מה היעד
2. אני מצרף מפה שמראה עם חיצים , מהן 2 הדרכים שדרכן ניתן להגיע ליעד
(2 הדרכים הנ"ל רלוונטיות גם ל"בשביל האושר" וגם ל-"אי שם בכליל" שהם 2 מקומות שממש צמודים האחד לשני.
[מכיוון שבעבר זה היה בסדר, להערכתי (הערכה בלבד) הבעיה התחילה לאחר שהוסיפו את המקום ליד (אי שם בכליל) ולכן פרטתי על את המקום הצמוד]
יש לשים לב שהדרך שמצורפת בתמונה מס' 3 , אינה עבירה לכלי רכב, אז לא לפתוח אותה בטעות
4. תודה מראש!!!
Re: [כליל] תיקון הגעה ליעד