בקשות לתיקונים במפה, פתיחת נעילה, בעיות בחיפוש יעד באפליקציה

Post Reply
Forum rules
ברוכים הבאים.
פורום זה מיועד לדיווח על בעיות וחוסרים במפת ווייז, לבקשות פתיחת נעילה, לדיווח על מסלולים שגויים או לא מובנים, וכן לדיווח על בעיות בחיפוש יעד באפליקציה.

בפתיחת נושא חדש נא להקפיד להכניס מייד בתחילת הנושא את שם היישוב בסוגריים מרובעים ולאחר מכן תאור קצר של הנושא.
דוגמה לבקשת עדכון/בעיה: [ירושלים] חוסר רחוב
דוגמה לבקשת הורדת נעילה (לאפשר עדכון עצמי): [חיפה] L3>L1 הורדת נעילה לצורך חיבור רחוב
בתוך גוף ההודעה נא להכניס קישור לעורך המפה למקטע/ים (או כל אלמנט אחר) שעליו אתם כותבים.
העתקת הקישור היא ע"י בחירת האלמנט עם העכבר ואז לחיצה על ALT+P (ALT שמאלי). ההדבקה של הקישור בהודעה היא בעזרת CTRL+V.
קישור כזה נקרא פרמלינק וניתן לקרוא הסבר מפורט איך לייצר אותו, כולל הפניה לסרטון.
בצרוף תמונה להודעה יש להביא את הסמן לשורה בה רוצים שהתמונה תופיע ואז ללחוץ על "הכנס בשורה" ליד שם הקובץ שהועלה.

נא לקרוא כאן הסברים חשובים נוספים על הפורום ועל הכתיבה בו.

[כפר מעש] עדכון דרך חסומה

Post by LiranBaruchNinja
הי,
בכניסה לכפר מעש יש כביש מרחוב התפוז שמשתלב לרחוב האורנים ולאחר מכן פשוט ממשיך
מדובר בכביש עפר שסגור רוב הזמן ונשאר פתוח רק אם מישהו שוכח לסגור את השער או אם יש הלוויה בבית קברות שנמצא בהמשך.
אני גר בכלנית 7 כפר מעש וה WAZE מראה לכולם להגיע דרך הכביש עפר הסגור במקום דרך הכביש הסלול הרגיל
בבקשה תעדכנו את הדרך כדרך עפר וחסומה , כי זה המצב הקבוע שלה , לא להפך

תודה
LiranBaruchNinja

POSTER_ID:17379415

1

Send a message

Post by gad_m
שלום,

בוא ננסה לאתר את מקור הבעיה:
1. נסה את הקישור הזה מהנייד: האם כלנית 7 ממוקם נכון?
2. האם המסלול הזה הוא נכון?
3. האם מאופשר לך בהגדרות באפליקציה נסיעה בדרכי עפר?

בברכה,
גדי
gad_m
Country Manager
Country Manager
Has thanked: 1226 times
Been thanked: 1335 times
Send a message
מנהל ארצי ואזור רמת גן, בני ברק, גבעתיים

Post by Rill
הבעיה היא שהמעבר בין הדרכים הסלולות לדרכי העפר חסום על ידי שערים, ורק לחקלאים בפועל אמורים להיות מפתחות. אני הופך את כל דרכי העפר לפרטיות וכך לא יהיו מסלולים שאינם זמינים למעשה.
אני אבדוק בהמשך השבוע אם זה לא גרם בעיות חדשות.
Rill
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 175 times
Been thanked: 142 times
Send a message