כאשר אני נמצא כאן
https://www.waze.com/editor/?env=il&lon ... ts=1244646
וצריך לנווט לכאן
https://www.waze.com/editor/?env=il&lon ... 645,313058
ווייז רושם שבעוד 561 מטרים עליי להיצמד שמאלה בצומת B
https://www.waze.com/editor/?env=il&lon ... 45,1244611
הבעיה שאין הבדל גדול בין 561 מטרים
https://www.waze.com/editor/?env=il&lon ... 45,1244611
לבין 427 מטרים
https://www.waze.com/editor/?env=il&lon ... ts=1244646
וכאשר אני נכנס לרמזור ירוק בנסיעה, אין לי זמן לחשב או להסתכל במסך על המסלול (כי סיוון לא מדברת אליי), ואם הסתכלתי לפני כן על חץ סיפור הדרך וראיתי שבקרוב עליי לסטות שמאלה, אזי אני עלול לפנות שמאלה ל-44 צפון
https://www.waze.com/editor/?env=il&lon ... 11,1288296
מה שעוד גורם לי לחשוב שעליי לפנות ל-44 צפון הוא העיקול ימינה
https://www.waze.com/editor/?env=il&lon ... 11,1288296
לגבי דיווחים אם היו או לא, בתחילת השרשור, פותח השרשור ציין זאת:
מציע לך לעבור שם בהזדמנות..
https://www.waze.com/editor/?env=il&lon ... ts=1244646
וצריך לנווט לכאן
https://www.waze.com/editor/?env=il&lon ... 645,313058
ווייז רושם שבעוד 561 מטרים עליי להיצמד שמאלה בצומת B
https://www.waze.com/editor/?env=il&lon ... 45,1244611
הבעיה שאין הבדל גדול בין 561 מטרים
https://www.waze.com/editor/?env=il&lon ... 45,1244611
לבין 427 מטרים
https://www.waze.com/editor/?env=il&lon ... ts=1244646
וכאשר אני נכנס לרמזור ירוק בנסיעה, אין לי זמן לחשב או להסתכל במסך על המסלול (כי סיוון לא מדברת אליי), ואם הסתכלתי לפני כן על חץ סיפור הדרך וראיתי שבקרוב עליי לסטות שמאלה, אזי אני עלול לפנות שמאלה ל-44 צפון
https://www.waze.com/editor/?env=il&lon ... 11,1288296
מה שעוד גורם לי לחשוב שעליי לפנות ל-44 צפון הוא העיקול ימינה
https://www.waze.com/editor/?env=il&lon ... 11,1288296
לגבי דיווחים אם היו או לא, בתחילת השרשור, פותח השרשור ציין זאת:
אמנם זה מלפני 3 שנים ואולי מאז ווייזרים למדו איך להתמודד עם ווייז, אך אני כמשתמש ציינתי זאת שכמעט והתבלבלתי.crayzee wrote:ישנם מקרים בהם מתקבלים דיווחים לגבי הנחיות לא נכונות או מבלבלות בירידה/עליה למחלפים , במיוחד כאשר יש צמתים מרומזרים.
מציע לך לעבור שם בהזדמנות..
Re: קבלת הנחיית "המשך ישר" במחברים מרומזרים