דיונים בשיטות עריכה, נהלי עריכה, כללי עריכה. דיווח על בעיות בעורך

Post Reply
Forum rules
ברוכים הבאים.
פורום זה מיועד לדיון בעורך המפה (WME) עצמו (הכלי בעזרתו עורכים את המפה). כאן יתקיימו דיונים בשיטות עריכה, טיפים לעורכים, נהלי עריכה, כללי עריכה, וכן על בעיות ותקלות בעורך המפה. ניתן גם להעלות כאן רעיונות לשיפור עורך המפה.
לבקשת עדכון מפה, או בעיית חיפוש או בקשה לפתיחת נעילה לחצו כאן.

לפני פתיחת דיון חדש חפשו פתרון לבעיה בווייזופדיה וכן חפשו בדיונים קודמים בפורום זה ע"י מילות מפתח בחלונית החיפוש.
שימו לב שמי שעונים לכם בפורום עושים זאת בהתנדבות.

נא קראו את חוקי הפורום.

שלום, אני מעוניין לערוך את היישוב מירון

Post by AaronShulman
לרגל ההילולא השנתית בציון רשב"י , אני מעוניין להוסיף את החניונים המתחמים ונקודות החירום לצוותי ההצלה, יש לי מפה מעודכנת להשנה. כמובן שבאופן זמני, כי זה לא נחוץ לשאר השנה.

אני שואל, האם זה אפשרי? מכיוון שאין לי הרשאה באיזור מכיוון שהייתי שם לפני כשנה בפעם האחרונה,

וגם לגבי העיכוב בעדכון מפה, האם עדיין יתכן עיכוב ? האירוע מתחיל ברביעי בלילה.

נ.ב אין שם מנהל איזור שצריך לבקש את רשותו.

תודה, אהרון
AaronShulman
Has thanked: 156 times
Been thanked: 54 times

POSTER_ID:17556914

1

Send a message

Post by AaronShulman
תודה רבה, אני אבדוק את הקישור
AaronShulman
Send a message

Post by AaronShulman
לא מדובר בניווט מבחוץ אל המקום, מכיוון שיש חסימה הרמטית פרט לאוטובוסים וכוחות חירום, אלא לניווט בתוך הר מירון לעשרות נקודות מפגש החירום והמתחמים, יהיו שם מאות או יותר שוטרים ומתנדבים שלא מכירים כראוי את המקום וגם אם מכירים בוודאי לא יודעים איפה נמצאת כל נקודת מפגש חירום ויש עשרות רבות כאלו מפוזרים בהר מירון ,
כפי שאפשר לראות בתמונה המצורפת פה
https://i.ibb.co/3BwzSVm/IMG-0013.jpg

אם זה מתאפשר, אשמח לתגובות המובילים.

אהרן
AaronShulman
Send a message

Post by gad_m
לילה טוב,

הרשאות נראה לי בעייתי, אולי למובילים יש פתרון. אם לא, תעלה את המפה כקובץ מצורף לפה ומישהו יטפל.

היו שתי בניות מפה השבוע, האחרונה שלשום כך נראה שהמצב טוב. מעבר לכך, מקומות חדשים נכנסים למפה ללא קשר לבניית מפה. יש תהליך נפרד שמטפל במקומות. אז אם אין סיגמנטים חדשים גם אי בניית מפה לא תעצור אותך.
הייתי מציע גם לעיין בשרשור הזה לגבי טיפים לעריכות מירון בל"ג בעומר. זה מקרה מאוד דומה:
מקום שרבים רוצים להגיע אליו ביום ספציפי.
היעד שאפשר להגיע אליו שונה מהמיקום האמיתי ביום יום.
הרבה חסימות בדרך.

בברכה,
גדי
gad_m
Country Manager
Country Manager
Has thanked: 1226 times
Been thanked: 1335 times
Send a message
מנהל ארצי ואזור רמת גן, בני ברק, גבעתיים