בקשות לתיקונים במפה, פתיחת נעילה, בעיות בחיפוש יעד באפליקציה

Post Reply
Forum rules
ברוכים הבאים.
פורום זה מיועד לדיווח על בעיות וחוסרים במפת ווייז, לבקשות פתיחת נעילה, לדיווח על מסלולים שגויים או לא מובנים, וכן לדיווח על בעיות בחיפוש יעד באפליקציה.

בפתיחת נושא חדש נא להקפיד להכניס מייד בתחילת הנושא את שם היישוב בסוגריים מרובעים ולאחר מכן תאור קצר של הנושא.
דוגמה לבקשת עדכון/בעיה: [ירושלים] חוסר רחוב
דוגמה לבקשת הורדת נעילה (לאפשר עדכון עצמי): [חיפה] L3>L1 הורדת נעילה לצורך חיבור רחוב
בתוך גוף ההודעה נא להכניס קישור לעורך המפה למקטע/ים (או כל אלמנט אחר) שעליו אתם כותבים.
העתקת הקישור היא ע"י בחירת האלמנט עם העכבר ואז לחיצה על ALT+P (ALT שמאלי). ההדבקה של הקישור בהודעה היא בעזרת CTRL+V.
קישור כזה נקרא פרמלינק וניתן לקרוא הסבר מפורט איך לייצר אותו, כולל הפניה לסרטון.
בצרוף תמונה להודעה יש להביא את הסמן לשורה בה רוצים שהתמונה תופיע ואז ללחוץ על "הכנס בשורה" ליד שם הקובץ שהועלה.

נא לקרוא כאן הסברים חשובים נוספים על הפורום ועל הכתיבה בו.

[מצפה אבי"ב] L3-->L1

Post by amitmeirSpeedy
https://www.waze.com/he/editor?env=il&l ... ts=1479157

שלום רב,

מבקש הרשאה להגדרת צומת על מנת לחבר באופן מלא את כביש העפר לכביש הראשי.

תודה רבה (:
amitmeirSpeedy
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

POSTER_ID:17304154

1

Send a message

Post by amitmeirSpeedy
שלום רב,
החניון הוסף.

קראתי בהנחיות שלדרך כזו קוראים בפשטות "דרך עפר", כך שאינני מבין לאילו "שמות לא רשמיים" התכוונת.

תודה על העזרה
amitmeirSpeedy
Send a message

Post by amitmeirSpeedy
מוזר, כבר בניתי אותו לפני כמה ימים והוא נמחק. יצרתי אותו שוב כרגע ואת צודקת בכך שאת אומרת שהוא לא מופיע (שוב).
יצרתי פעם שלישית ואז שכחתי לסמן נקודת כניסה למגרש החניה, אבל לצערי אחרי ששמרתי כבר לא ניתן לערוך ולכן מחקתי, אבל המחיקה מחכה לאישור של עורך בדרגה גבוה יותר.
מתסכל.

האם תוכל/י לא לאשר את המחיקה ופשוט לשים את נקודת היציאה והכניסה של החניון במפגש שלו עם דרך העפר?

הנה הלינק שמסביר על הכינוי "דרך עפר", המשפט האחרון תחת סעיף "כללים למתן שמות לדרכים לא סלולות": https://wazeopedia.waze.com/wiki/Israel ... 7.95.D7.9D
amitmeirSpeedy
Send a message

Post by amitmeirSpeedy
אז רגע, אענה להכל:

1) כאחד היוזרים הללו אין לי יכולת לערוך באיזור הזה, כי אני לא נוסע שם עם הווייז הזה מספיק (אזור מוחשך), לכן עברתי ליוזר של בעלי.
2) תודה על הגדרת הכניסה לחניון. האם כך מגדירים ולא ממש בכניסה, ז"א הסימון הגרפי של חדירת הכביש לחניון?
3) הסרתי את השם "דרך עפר".
4) השטח תכל'ס שייך לטמרה, אבל יש רגישות פוליטית באיזור ולשיוך הזה של הקרקע. המרכז הזה שנקרא "בוסתן נוף משותף" - עדיף שלא יכריע את הסוגיה וילבה את העניין, כי כל מהותו היא לקרב בין הקהילות הללו. עדיף להשאיר ללא עיר את הגדרת הבוסתן והחניון שלו. חשוב לציין שהשטח של הבוסתן הוא פרטי וזה רצונו של בעל השטח (זהו לא שטח בבעלות אחת המועצות או היישובים באיזור).
5) האם ניתן לקרוא לחניון עצמו בשם "מגרש חניה - בוסתן נוף משותף"?
6) אני מבין שחניון ומגרש חניה זה אותו דבר? הן לא שתי ישויות שונות?

נשאלת השאלה, האם ניתן כעת לפתוח הרשאה לצומת של דרך העפר (שכבר לא נקראת כך) לכביש הראשי?
amitmeirSpeedy
Send a message

Post by amitmeirSpeedy
https://www.waze.com/he/editor?env=il&l ... 539.453466

אשמח לאישורכם את שינוי השם של החניון בלינק מעלה.

האם יש עוד משהו שמונע מהתוכנה לנווט לתוך כביש הגישה לחניון?
amitmeirSpeedy
Send a message

Post by hen20001
שלום רב,
תחילה אנא הסר שמות לא רשמיים מדרכי העפר.
בנוסף, אם הדרך לא סלולה והיא חניון, ניתן להוסיף מקום חנייה.
hen20001
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Has thanked: 2087 times
Been thanked: 4841 times
Send a message

Post by hen20001
שלום רב,
איני רואה שהוספת חניון. תוכל לצרף פרמלינק ?
כמו כן צרף לינק להנחיות שקראת לגבי הוספת שם "דרך עפר".
hen20001
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Send a message

Post by hen20001
א' - אני זכר ;)
ב' - תחליט מי אתה: amitmeirSpeedy או Uri-Marg (אם טעיתי אני מתנצל, פשוט בנושא אחר היית שניהם).
ג' - עדכנתי נק' כניסה לחניון: https://www.waze.com/editor?env=il&lon= ... 539.453466
ד' - לגבי שמות לדרכי עפר - זו טעות והיא תתוקן בקרוב. יש להסיר כל שם שאינו רשמי מכל דרך שהיא.
ה' - אם החניון שייך למצפה אבי"ב - אנא הגדר זאת. כנ"ל לבוסתן ולכל מקום אחר בתחום יישוב.
hen20001
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Send a message

Post by hen20001
לפחות 6 שנים..
hen20001
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Send a message

Post by hen20001
amitmeirSpeedy wrote:אז רגע, אענה להכל:

1) כאחד היוזרים הללו אין לי יכולת לערוך באיזור הזה, כי אני לא נוסע שם עם הווייז הזה מספיק (אזור מוחשך), לכן עברתי ליוזר של בעלי.
2) תודה על הגדרת הכניסה לחניון. האם כך מגדירים ולא ממש בכניסה, ז"א הסימון הגרפי של חדירת הכביש לחניון?
3) הסרתי את השם "דרך עפר".
4) השטח תכל'ס שייך לטמרה, אבל יש רגישות פוליטית באיזור ולשיוך הזה של הקרקע. המרכז הזה שנקרא "בוסתן נוף משותף" - עדיף שלא יכריע את הסוגיה וילבה את העניין, כי כל מהותו היא לקרב בין הקהילות הללו. עדיף להשאיר ללא עיר את הגדרת הבוסתן והחניון שלו. חשוב לציין שהשטח של הבוסתן הוא פרטי וזה רצונו של בעל השטח (זהו לא שטח בבעלות אחת המועצות או היישובים באיזור).
5) האם ניתן לקרוא לחניון עצמו בשם "מגרש חניה - בוסתן נוף משותף"?
6) אני מבין שחניון ומגרש חניה זה אותו דבר? הן לא שתי ישויות שונות?

נשאלת השאלה, האם ניתן כעת לפתוח הרשאה לצומת של דרך העפר (שכבר לא נקראת כך) לכביש הראשי?
1. OK. אם בעתיד תחזור או תחזרי לכאן, רצוי לציין זאת איכשהו שנדע שמדובר באותו יוזר כביכול. למען הסדר הטוב.
2. זה לא משנה, העיקר שהניווט יגיע לכניסה לחניון.
3. תודה. גם פה ופה.
4. טוב.
5. כן.
6. לא. זה אותו דבר מבחינת הגדרות ומימוש התוכנה.
7. בבקשה: https://www.waze.com/editor?env=il&lon= ... nts=233398
hen20001
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Send a message