Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

(מהדורה מס' 10) - 19-26 יוני 2016

Post by hen20001
חידושים:
פרסה בכביש מפוצל מעל 170°

הסדרי תנועה חדשים:
מחלף קדרים

טיפ חוזר:
* עריכת כותרת מפורטת
* צירוף קישור לכל בקשה/ידיעה (עפ"י הכללים לפתיחת בקשות עדכון בפורום עדכון מפה)
* סימון נושא כפתור http://i.imgur.com/MHjf8iG.png והוקרת תודה http://i.imgur.com/bbzEwPz.png (לפי סעיף 8 להודעה על כללי השימוש בפורום)

בלי עניבה:
מצלמות מהירות

השבוע לפני:
עריכת הוויקי ע"י הקהילה

ראיון בלעדי עם ווייזר: (avimor304)
שאלה: איך הגעת לוויז ולמה נשארת ?
תשובה: הוזמנתי לערוך ע"י וויז באפליקציה, ונשארתי מפני שאני אוהב לגרום לדברים להיות מושלמים.
שאלה: כמה זמן אתה מקדיש לוויז כל שבוע?
תשובה: כ 20 שעות שבועיות.

שאלה: כיצד למדת לערוך: לבד, מעריכות של אחרים/פורום, מנטור צמוד...
תשובה: בתחילה לבד, בהמשך קיבלתי הערות במייל על שגיאות בעריכה, וכך ככל הערכתי יותר נעשתי מעורב יותר בפורומים.
שאלה: מה הדבר המעניין ביותר שעשית בוויז לאחרונה ?
תשובה: ממפה כפרים ערביים, שחוץ מכביש ראשי ועוד כמה כבישים אין כלום ואף אחד מהכפר לא עושה עם זה דבר בכדי לשנות.

שאלה: מהן המטרות שלך - מה תרצה לעשות בוויז כשתהיה גדול?
תשובה: להמשיך ולמפות ישובים וכפרים מוזנחים ולגרום למפה להיות מושלמת.
שאלה: מוזמן, אם תרצה, לשתף את הקוראים בחוויה אישית קשורה לקהילה: בעיה, שאלה, הישג, כשלון... או בדיחה... וואטאוור
תשובה: בתחילת הדרך כשהתחלתי לערוך, החלטתי שאני ממספר את כל העיר טבריה בכדי לסיים את הבלבול שאף תושב לא באמת יודע מה מספר הבית שלו בלשון המעטה, אחרי חיפוש של כמה ימים באינטרנט הגעתי למפת GIS של העיר טבריה, מפה איכותית ברזולוציה גבוהה (שניתן לראות אפילו הולכי הרגל) הכוללת רחובות ומספרי בתים (שבדיעבד שבשיחה עם מהנדס העירייה הבנתי שהוא לא ידע על קיומה).
מכן הדרך הייתה קצרה להתחיל בעריכה, כל שהיה צריך הוא שותף לעשייה שייענה במהירות לקריאותי לפתיחת נעילה של לפחות כמה פעמים ביום ללא שהייה, אחרי כמה בקשות בפרום נענה לבקשתי מנהל האזור PiniFru שבתחילה היה מהוססת משהו בקשר לכוונתי להשלים את הפרויקט, אבל בהמשך הוא למד להכיר אותי ואת עבודתי ואת נחישותי, וכך בתקופה של כמה שבועות מספרנו את כל טבריה, ובהמשך את הישוב קצרין.
hen20001
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Has thanked: 2078 times
Been thanked: 4821 times

POSTER_ID:16942308

1

Send a message