Budapest

Moderators: zsezo, marcedli, Watt25, pulsarxp

Re: Budapest

Postby Szata76 » Wed Jul 24, 2013 4:07 pm

Szata76 wrote:
bpeti wrote:Népfürdő utcában (14.) volt egy Shell kút, ami zárva volt. Valaki reportolta, hogy nincs a térképen, visszatettem, mert valóban úgy tűnik, feléledt. Legalábbis a shell.hu-n is van felhasználói vélemény erről a kútról 2013. júniusában.
Nem tudom, kell-e mást tenni ahhoz, hogy a kutat kútnak lássa. Esetleg valaki nézze meg, aki nagyobb szaki. :)

Ma arra megyek, és megnézem, no meg a szerkesztőben is.

Még mindig zárva van, most néztem meg, betonkordonnal lezárva, előtte parkoló autók. Lehet, hogy kinyit hamarosan, mert láttam a kútoszlopoknál egy-két embert.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 310 times
Been thanked: 486 times

Postby Szata76 » Wed Jul 24, 2013 8:26 am

bpeti wrote:Népfürdő utcában (14.) volt egy Shell kút, ami zárva volt. Valaki reportolta, hogy nincs a térképen, visszatettem, mert valóban úgy tűnik, feléledt. Legalábbis a shell.hu-n is van felhasználói vélemény erről a kútról 2013. júniusában.
Nem tudom, kell-e mást tenni ahhoz, hogy a kutat kútnak lássa. Esetleg valaki nézze meg, aki nagyobb szaki. :)

Ma arra megyek, és megnézem, no meg a szerkesztőben is.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby bpeti » Wed Jul 24, 2013 4:44 am

Népfürdő utcában (14.) volt egy Shell kút, ami zárva volt. Valaki reportolta, hogy nincs a térképen, visszatettem, mert valóban úgy tűnik, feléledt. Legalábbis a shell.hu-n is van felhasználói vélemény erről a kútról 2013. júniusában.
bpeti

Has thanked: 3 times
Been thanked: 0 time

Postby Szata76 » Tue May 21, 2013 10:29 pm

asdfhun wrote:Vezetve repotoltam hibas utasitast, mivel nem volt lampa a kornyeken, nem tudtam begepelni a szitut, vissza is jott unresolved-dal.
Lentrol a rakpartrol jottem, elvileg a Jozsef Attilan kellett volna tovabbhaladnom, utasitasban az jott meg a rakparton, hogy kanyarodjak jobbra, majd tartsak jobbra. A problema az, hogy jobb oldalon egy kanyarodosav van, ami az Apaczaira visz, tehat tarts balra kellett volna.

[ img ]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Streetview: http://goo.gl/maps/GRv7W

Az olyan kis kanyarodósávokat ahol nincs fizikai korlát a másik sávval, nem szoktuk szétszedni, ezért nem kaptál ott tarts balra utasítást. A második tarts jobbra utasítás meg arra jött, hogy a Sofitel előtt ne a Gresham palota felé menj, hanem a József Attila felé. Szerintem jók az utasítások.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby asdfhun » Tue May 21, 2013 6:38 pm

Vezetve repotoltam hibas utasitast, mivel nem volt lampa a kornyeken, nem tudtam begepelni a szitut, vissza is jott unresolved-dal.
Lentrol a rakpartrol jottem, elvileg a Jozsef Attilan kellett volna tovabbhaladnom, utasitasban az jott meg a rakparton, hogy kanyarodjak jobbra, majd tartsak jobbra. A problema az, hogy jobb oldalon egy kanyarodosav van, ami az Apaczaira visz, tehat tarts balra kellett volna.

[ img ]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Streetview: http://goo.gl/maps/GRv7W
asdfhun

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby Watt25 » Tue May 21, 2013 10:28 am

mozsarlaszlo wrote:Ezzel mit lehet csinálni: Golgota-Orczy kereszteződés
Látszik, hogy itt sokan visszafordulnak (a gép dobta a hibát), pedig nem szabadna emlékeim szerint. Amikor arra jártam, volt ott a záróvonal mellett szaggatott is, de kötelező haladási irányt is jelzett a tábla egyenesen. (A záróvonal megszakítása a balról érkező és onnan balra fordulók részére szól.)

A kressz szabályait próbáljuk meg követni. Vagyis, ha nem szabad megfordulni, akkor ezt állítsuk be a szerkesztőben is. Az nem szempont, hogy sokan megszegik a kressz-t.
Watt25
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 13 times
Been thanked: 66 times

Postby mozsarlaszlo » Mon May 20, 2013 10:07 pm

Ezzel mit lehet csinálni: Golgota-Orczy kereszteződés
Látszik, hogy itt sokan visszafordulnak (a gép dobta a hibát), pedig nem szabadna emlékeim szerint. Amikor arra jártam, volt ott a záróvonal mellett szaggatott is, de kötelező haladási irányt is jelzett a tábla egyenesen. (A záróvonal megszakítása a balról érkező és onnan balra fordulók részére szól.)
mozsarlaszlo

Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Postby draskovicsl » Wed May 15, 2013 9:06 pm

Watt25 wrote:Jól látom, hogy valaki nagyrészt végignyálazta Budapestet és kiírtotta a Budapest alternatív városneveket? (Legalább is ahogy nézem olyan kevés van, hogy ez belátható időn belül kiírtható lenne, csak ugye nincsen minden helyen jogosultságom.)
Kérném a 4-es, 5-ös szintű embereket, ha lát még szerkesztés közben Budapest alternatív városú szegmenst, akkor az távolítsa el azt az alternatív nevet. Kösssszi!
Highlight Script sokat segít ebben.

Igen, nagy erőkkel írtottam, elvétve látok már csak, inkább 5ös szintűeket, lassan eltűnnek végleg...

Tapatalk 2-vel küldve az én MB860-ről
draskovicsl
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 11 times
Been thanked: 16 times

Postby Watt25 » Fri May 10, 2013 8:54 am

Jól látom, hogy valaki nagyrészt végignyálazta Budapestet és kiírtotta a Budapest alternatív városneveket? (Legalább is ahogy nézem olyan kevés van, hogy ez belátható időn belül kiírtható lenne, csak ugye nincsen minden helyen jogosultságom.)
Kérném a 4-es, 5-ös szintű embereket, ha lát még szerkesztés közben Budapest alternatív városú szegmenst, akkor az távolítsa el azt az alternatív nevet. Kösssszi!
Highlight Script sokat segít ebben.
Watt25
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 13 times
Been thanked: 66 times

Postby pihentagy » Sat May 04, 2013 1:46 pm

xerxesz wrote:
pihentagy wrote:Sziasztok!

Az Attila úton van egy hülye helyzet. Ezt hogy lehetne megoldani a waze-ben? Azt hiszem úgy, ha az Attila útból 2 lenne egymás mellett a Mikó utcától.

Vélemények?

Igen, pár helyen van ilyen. Ezek a helyek mindig erős vitát váltanak ki, mert vannak a sávszétszedés pártiak meg az egyútegycsík pártiak. A tökéletes megoldást nyilván valami féle sávasszisztens jelentené, de az nincsen. Szóval jó mondásom nincsen erre. Tőlem szét lehet szedni, de én nem tenném, mert csak elbonyolítja a térképet. Illetve ha mégis szétszedésre kerül, akkor oda kell figyelni nagyon, hogy jó utasításokat mondjon, jó helyen (tarts jobbra/balra).

Ok, csak tényleg jó lenne, ha történne valami (vagy a waze fejlesztők részéről, vagy a közösség részéről). Van még más nyűgöm is, de ezeket megírtam ide.
pihentagy

Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

PreviousNext

Return to Cartouche/Régiók