Budapest

Moderators: zsezo, marcedli, pulsarxp, Watt25

Víg utca - Népszínház utca

Postby pihentagy » Mon Feb 04, 2013 2:43 pm

Sziasztok!

Van a Víg utca, amiről korábban csak jobbra volt szabad kanyarodni, mint a NORC felvételén látszik. Azóta azonban leszedték a kötelező haladási irányt, a waze is frissült, viszont az útburkolati jel alapján nekem nem egyértelmű, hogy most szabad-e balra kanyarodni. Mindenesetre amikor ott kempelt a közeg a kereszteződésben, én nem vállaltam be, hogy balra kanyarodjak... Többiek mit szólnak hozzá?
pihentagy

Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Üllői út átépítése

Postby gyorokb » Wed Jul 31, 2013 1:15 pm

Sziasztok!

Az Üllői úton gázvezetéket építenek augusztus végéig, e jeles alkalomból nem lehet a Kálvin tér felől balra, a Korányi Sándor utcába kanyarodni. A feedthe.waze-n ezt nem igazán sikerült beállítanom. Hogyan jelölhetem ezt?

Köszönöm
gyorokb

Been thanked: 0 time

Térképhiba

Postby mozsarlaszlo » Tue Apr 16, 2013 8:22 pm

Ezt hogyan kellene kezelni?
permalink
Tényleg hibás a "jobbra tarts" jelzés, mert a jobb oldali sáv a Westend parkolójába visz.
mozsarlaszlo

Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Szövetség utca

Postby pihentagy » Tue Feb 12, 2013 10:29 am

Sziasztok!

Innena Szövetség utca felé továbbmenve mondta nekem a Waze, hogy forduljon balra. Ami szerintem megtévesztő. Volt már róla agyalás, hogy hogy lehetne javítani?
pihentagy

Szondi utca

Postby pihentagy » Fri Feb 01, 2013 2:46 pm

Van egy implicit főutca, a Szondi utca, végig macisajt van a keresztutcákon, vagy lámpás a kereszteződés. Előléptethetem "primary street"-té, vagy ez kevés hozzá?
pihentagy

Re: Üllői út átépítése

Postby gyorokb » Wed Jul 31, 2013 5:05 pm

Szata76 wrote:
gyorokb wrote:Sziasztok!

Az Üllői úton gázvezetéket építenek augusztus végéig, e jeles alkalomból nem lehet a Kálvin tér felől balra, a Korányi Sándor utcába kanyarodni. A feedthe.waze-n ezt nem igazán sikerült beállítanom. Hogyan jelölhetem ezt?

Köszönöm

Intéződik a tiltás és Feed the Waze-ből is kitettem egy jelzést oda. Ha gyakran jársz arra, kérlek szólj, ha már helyreállt a rend, hogy visszaállíthassuk. Köszi!

Az FTW így működik: Report Road Events / A livemap ablakban ránagyítás után oda kattintasz ahová a jelölőt szeretnéd, és alatta beállítod a paramétereket és a szöveget / Send
Jóváhagyás után kerül ki a térképre.

OK, köszi, szólok és igyekszem jól használni az FTW-t :)
gyorokb

Been thanked: 0 time

Re: Üllői út átépítése

Postby Szata76 » Wed Jul 31, 2013 3:59 pm

gyorokb wrote:Sziasztok!

Köszönöm

Intéződik a tiltás és Feed the Waze-ből is kitettem egy jelzést oda. Ha gyakran jársz arra, kérlek szólj, ha már helyreállt a rend, hogy visszaállíthassuk. Köszi!

Az FTW így működik: Report Road Events / A livemap ablakban ránagyítás után oda kattintasz ahová a jelölőt szeretnéd, és alatta beállítod a paramétereket és a szöveget / Send
Jóváhagyás után kerül ki a térképre.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 309 times
Been thanked: 485 times

Re: Térképhiba

Postby xerxesz » Wed Apr 17, 2013 6:11 am

mozsarlaszlo wrote:Ezt hogyan kellene kezelni?
permalink
Tényleg hibás a "jobbra tarts" jelzés, mert a jobb oldali sáv a Westend parkolójába visz.

Azért az jóval odébb van. Ott még a Váci út innenső oldalán, arra a kereszteződésre vonatkozik. Nekem jó úgy.
xerxesz

Been thanked: 14 times

Re: Szövetség utca

Postby pihentagy » Tue Feb 12, 2013 12:30 pm

xerxesz wrote:
pihentagy wrote:Sziasztok!

Innena Szövetség utca felé továbbmenve mondta nekem a Waze, hogy forduljon balra. Ami szerintem megtévesztő. Volt már róla agyalás, hogy hogy lehetne javítani?

Ha megnézed a lila vonal és a jelenlegi állapot eltér. Draskovicsl változtatott rajta 6-án. Ha befrissül, akkor megnézzük. Úgy elvileg fordulj balra majd jobbra lesz az utasítás.

üdv,

aron

Ahá, gyanús is volt, hogy miért nem az úton van a waze által ajánlott útvonal...
pihentagy

Re: Szövetség utca

Postby xerxesz » Tue Feb 12, 2013 10:39 am

pihentagy wrote:Sziasztok!

Ha megnézed a lila vonal és a jelenlegi állapot eltér. Draskovicsl változtatott rajta 6-án. Ha befrissül, akkor megnézzük. Úgy elvileg fordulj balra majd jobbra lesz az utasítás.

üdv,

aron
xerxesz

Been thanked: 14 times

Next

Return to Cartouche/Régiók