Budapest

Moderators: zsezo, marcedli, pulsarxp, Watt25

Re: Közép-Magyarország

Postby Carrietta » Mon May 09, 2011 9:49 am

Sziasztok!
Nem tudom szabad e ilyet kérni, de valaki megnézné:
- Keleti/Aréna környékét (valamiért azt hiszi, hogy nem lehet rajta áthaladni a Blahától az Örs irányába)
- Oktogon (ha megyek a körúton a Blaha irányából a Nyugati felé kikerülteti az Oktogont ahelyett hogy egyszerűen átvezetne rajta)
- A rakpartok nevei furák (Jane Haning rakpart, Slachta Margit rakpart, Carl Lutz rakpart) egyáltalán mik ezek? Úgy érzem magam mintha nem is itt laknék 20 éve :)

Köszi
Hardware: iPhone 5S
Software: Waze iPhone 3.7.3.0
Car: Suzuki Swift 1.0
Carrietta

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby Watt25 » Mon May 09, 2011 10:12 am

Carrietta wrote:- A rakpartok nevei furák (Jane Haning rakpart, Slachta Margit rakpart, Carl Lutz rakpart) egyáltalán mik ezek? Úgy érzem magam mintha nem is itt laknék 20 éve :)

Inkább éppen az a baj, hogy 20 éve itt élsz és ugye a megszokás nagy úr. :)
http://ingatlan.net/magazin/2010/06/12-uj-neve-lesz-a-budai-es-a-pesti-rakpartoknak/
Samsung Galaxy SIII LTE - Android 4.4
Area Manager: Érd - Martonvásár - Dunaújváros háromszögben
Ford Mondeo MK2 Tournier
Watt25
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 13 times
Been thanked: 66 times

Postby Watt25 » Mon May 09, 2011 10:19 am

Carrietta wrote:Sziasztok!
- Keleti/Aréna környékét (valamiért azt hiszi, hogy nem lehet rajta áthaladni a Blahától az Örs irányába)

Valaki Runway/taxiway-nek állította be az egyik utat. (Ami elmegy a pályaudvar előtt.) Nem igazán szerencsés ez a megnevezés, mert ugye kb. az emberek 99%-a a taxikra asszociál. Angol tudás és Wiki olvasás hiánya ugye... :)
Remélem, hogy erre gondoltál.
Jah, egyébként egy kanyarodási szabály is hiányzott, az is okozhatta ezt.
Na, meg találtam még egy összekötetlen utat a Kerepesin, szerintem igazából ez volt a te problémád.
Ford Mondeo MK2 Tournier
Watt25
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby Watt25 » Mon May 09, 2011 10:29 am

Carrietta wrote:- Oktogon (ha megyek a körúton a Blaha irányából a Nyugati felé kikerülteti az Oktogont ahelyett hogy egyszerűen átvezetne rajta)

Ezt is megtaláltam, azt hiszem. Az Erzsébet körút nem volt összekötve a Teréz körúttal a Király utcánál. Egyébként ez a Király utca ez tényleg ilyen érdekes, hogy nem lehet az Erzsébetről jobbra rákanyarodni, illetve a Királyból sem lehet jobbra kikanyarodni a Teréz körútra??? (Még az elsőt talán megértem, de a másodikat kevésbé.)
Ford Mondeo MK2 Tournier
Watt25
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby norbertn » Mon May 09, 2011 10:38 am

Kimondottan kérjük az ilyen és ehhez hasonló észrevételeket, mert az Area Manager-ek (akik simán ki tudják javítani a hibákat) nem járnak mindenhol, ezért sok hibát nem vesznek észre. Persze bárki javíthat, ez a Waze. :)
Carrietta wrote:- A rakpartok nevei furák (Jane Haning rakpart, Slachta Margit rakpart, Carl Lutz rakpart) egyáltalán mik ezek? Úgy érzem magam mintha nem is itt laknék 20 éve :)

Széll Kálmán térről hallottál-e? :) És az Elvis Presley vagy Széchenyi térről? :) Ha igen, akkor a rakpartok ugyanebbe a kalapba tartoznak. :D A jelenlegi főpolgármester nemrég járt a Vatikánban is... :D
Hardware: Vodafone Samsung Galaxy J5
Software: Waze 4.5.0.1
Waze Magyarország
norbertn

Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Postby pulsarxp » Mon May 09, 2011 1:05 pm

Watt25 wrote:Ezt is megtaláltam, azt hiszem. Az Erzsébet körút nem volt összekötve a Teréz körúttal a Király utcánál. Egyébként ez a Király utca ez tényleg ilyen érdekes, hogy nem lehet az Erzsébetről jobbra rákanyarodni, illetve a Királyból sem lehet jobbra kikanyarodni a Teréz körútra??? (Még az elsőt talán megértem, de a másodikat kevésbé.)

Pedig pont a második az tuti. :D Az első, tehát, hogy Erzsébetről lehet kanyarodni jobbra az igaz.
Image
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S6 Edge Plus : Android 5.1.1
Car: Peugeot 206 SW
pulsarxp
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 87 times
Been thanked: 101 times

Postby Watt25 » Mon May 09, 2011 1:17 pm

pulsarxp wrote:
Watt25 wrote:Ezt is megtaláltam, azt hiszem. Az Erzsébet körút nem volt összekötve a Teréz körúttal a Király utcánál. Egyébként ez a Király utca ez tényleg ilyen érdekes, hogy nem lehet az Erzsébetről jobbra rákanyarodni, illetve a Királyból sem lehet jobbra kikanyarodni a Teréz körútra??? (Még az elsőt talán megértem, de a másodikat kevésbé.)

Pedig pont a második az tuti. :D Az első, tehát, hogy Erzsébetről lehet kanyarodni jobbra az igaz.

Most akkor mit akartál ezzel a válasszal mondani? :)
Ford Mondeo MK2 Tournier
Watt25
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby pulsarxp » Mon May 09, 2011 4:19 pm

Watt25 wrote:
pulsarxp wrote:Pedig pont a második az tuti. :D Az első, tehát, hogy Erzsébetről lehet kanyarodni jobbra az igaz.

Most akkor mit akartál ezzel a válasszal mondani? :)

:lol:
Hát hogy nem lehet a Király utcából az Erzsébet körútra sem, és a Teréz körútra sem fordulni, ha a Duna felé mész, másik irányból, meg be lehet fordulni az Erzsébet körútról, és ki is lehet fordulni a Teréz körútra a Király utcából. Így érthetőbb? :)
Image
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S6 Edge Plus : Android 5.1.1
Car: Peugeot 206 SW
pulsarxp
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 87 times
Been thanked: 101 times

Postby wroadd » Mon May 09, 2011 7:29 pm

Watt25 wrote:Valaki Runway/taxiway-nek állította be az egyik utat. (Ami elmegy a pályaudvar előtt.) Nem igazán szerencsés ez a megnevezés, mert ugye kb. az emberek 99%-a a taxikra asszociál. Angol tudás és Wiki olvasás hiánya ugye... :)

Igen. Aztán meg csodálkozik, hogy egy kistrepülőgép száll le a pályaudvar előtt, merthát a térképre kifutópálya(runway/taxiway) volt írva... :D
Waze Global Champ, (Re)tired
Hardware: THL T11 & iPhone 5S
Car: Opel Insignia : blueish grey
wroadd

Has thanked: 7 times
Been thanked: 24 times

Postby Watt25 » Thu May 12, 2011 7:05 am

Watt25 wrote:

Valaki Runway/taxiway-nek állította be az egyik utat. (Ami elmegy a pályaudvar előtt.) Nem igazán szerencsés ez a megnevezés, mert ugye kb. az emberek 99%-a a taxikra asszociál. Angol tudás és Wiki olvasás hiánya ugye... :)
Remélem, hogy erre gondoltál.
Jah, egyébként egy kanyarodási szabály is hiányzott, az is okozhatta ezt.
Na, meg találtam még egy összekötetlen utat a Kerepesin, szerintem igazából ez volt a te problémád.

Miért nem szólt senki, hogy hülyeséget csinálok? Engedélyeztem a forgalmat a Thököly Keleti előtt elhaladó szakaszán, de ha most jól látom, akkor az most teljesen le van zárva? Nem járok arra, és nem is hallottam, de a TMC szerint le van zárva. Valaki erősítsen meg, vagy valami. :)
Ford Mondeo MK2 Tournier
Watt25
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Next

Return to Cartouche/Régiók