Post by marcedli
pulsar, a csatolt képen láthatóan tiltott a behajtás a fura körforgalomba az egyik kedvenc helyeden :D

csatolva
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by marcedli
Watt25 wrote:
marcedli wrote:pulsar, a csatolt képen láthatóan tiltott a behajtás a fura körforgalomba az egyik kedvenc helyeden :D

csatolva
Bocs, de belenyúltam a hozzászólásodba.
1. Ne buktassuk már le magunkat képernyőmentéssel (se)...
2. Screenshot-ot PNG-be mentünk. :)

ááááááááááááá

igazad van, bocccsi


szóval a kápolna téren a kőér felől a kőbányai központ felé haladva az ellipszisforgalomba nem lehet behajtani :)
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by marcedli
xerxesz wrote:
pulsarxp wrote:
xerxesz wrote:Valóban, Major. Pláne.

De a Mogyoródi is hol Primary, hol minor. Nekem ez nem tetszik. Illetve szerintem csúnyán elviszi a navit.
én úgy tudom ezt már elfelejtették, és csak átlag sebességek alapján navigál.
Lehetséges, csak fura, mert a Stefi felé én hozom a Waze által elvárt időt, viszont amerre ő mondja, arra sosem. Szóval tényeket nem tudok, de ilyen :-)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7000-ről
arrafelé érdekes, hogy az egressy-stefánia-stadionok útvonal szinte mindig gyorsabb, mint a körúton maradni az egressy és a stadionok között, mégsem tervez soha arra...
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by marcedli
Carrietta wrote:Sziasztok!
Nem tudjátok mi lehet a Király utcával? Ha az ember kliensben rákeres nem találja meg, de ha térképen megnézem, akkor szépen ott van.
nekem azonnal van találat a "király utca Budapest" vagy a "király iv" kulcsszavakra

Tapatalked from SGS3
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by meexer
Üdv Mindenkinek!

Még "ifjú" titán vagyok, így nem férek hozzá néhány, szerintem, fontos részhez. (lock-olt)
VIII. ker. Német utca Rákóczi tér fefé eső része a tér felé egyirányú, a tér melletti utca végig a körút felé egyirányú.
VII. ker. Gyulai Pál utca a Stáhly és a Rákoczi út (szerviz út) között sétáló utca, fizikailag is lezárva.

Köszi a segítséget.
meexer
Posts: 34
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by meexer
pulsarxp wrote:Szia!
Először is üdv itt.
másodszor, kösz az infókat. A Gyulai Pál utcát javítottam, viszont a ráckóczi térnél nem akartam bele nyúlni, mert mostanában nem jártam arra, így inkább unlockoltam. Megcsinálod? ;)

meexer wrote:Üdv Mindenkinek!

Még "ifjú" titán vagyok, így nem férek hozzá néhány, szerintem, fontos részhez. (lock-olt)
VIII. ker. Német utca Rákóczi tér fefé eső része a tér felé egyirányú, a tér melletti utca végig a körút felé egyirányú.
VII. ker. Gyulai Pál utca a Stáhly és a Rákoczi út (szerviz út) között sétáló utca, fizikailag is lezárva.

Köszi a segítséget.
Megcsináltam. Igyekszem továbbra is hatékony maradni.
meexer
Posts: 34
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by meexer
meexer
Posts: 34
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by meexer
boziferi wrote:
meexer wrote:Mi történt errefelé?
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... s=79575108
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =103689249
https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... s=79557777
És ez csak néhány példa a környékről.
Tud valaki magyarázatot?
A 3. nem én voltam, emlékszem, hogy csak a Road type-ot bántottam. :)

A Keleti PU parkolójából is már másodszor kellett megengednem a balra kihajtást, valahogy mindig letiltja egy kismanó.
Meg egyéb helyeken (ráadásul főutakon) is belebotlottam már tiltott továbbhaladásokba.
Legalább 20helyen normalizáltam, de pl a József krt-vel nem bírok.(lock)
És ha már bejöttél a csőbe boziferi.
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =102129844
és a Kőfaragó utolsó szegmense igazából Gutenberg tér.
Köszi
meexer
Posts: 34
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by meexer
boziferi wrote: Itt sem állítottam kanyarodási szabályt, utcanevet meg pláne nem.
Csak arra gondoltam, te be tudod állítani amit én nem.
meexer
Posts: 34
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by meexer
joqtya wrote:
wroadd wrote:
Watt25 wrote: Szerintem önmagában a külön kanyarodósávnak sincsen létjogosultsága, kivéve talán akkor, ha a készítője a lassabb kanyarodás miatt csinálta, de ha jól emlékszem, volt róla szó, hogy azt is figyelembe veszi a tervezésnél, hogy melyik irányba kanyarodik az illető.
Szóval, ha valaki engem kérdez, teljesen le kéne onnan szedni azt a két szegmenst és a maradékokon megfelelően beállítani a kanyarodási szabályokat.
Még egy esetben van létjogosultsága (bár semmiképpen sem ramp-ként):
Ha a kanyarodó sáv lényegesen korábban kezdődik és záróvonal miatt a későbbi átsorolás nem lehetséges
Ill. még abban az esetben is jó lett volna (de nem ramp-ként), ha a visszakanyarodást meg akarta tiltani.
De én módosítottam az egészet, mert a Rózsa utcában ott már nincs kiemelt elválasztósáv.
Hali Mindenkinek!
Itt is rendet kellene csinálni. ( Én nem férek hozzá :( )
https://world.waze.com/editor/?lon=19.0 ... s=86267333

Köszi
meexer
Posts: 34
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message