Az "egyszer jutottam el oda, de azóta sem" oka valószínűleg az lehet, hogy "mostanában újra ismerkedsz". Azóta ugyanis a Cartouche térképszerkesztőt lecserélték Papyrus-ra, ami viszont még funkcionálisan nem teljes. Házszámokkat még nem lehet vele variálni, csak a régi szerkesztővel.zolmesz wrote:Sziasztok!
Mostanában kezdtem el újra a Waze-vel ismerkedni, gondoltam indítok egy navigációt a munkahelyről haza, de az ottoni címet, amit beadtam neki, rossz helyen mutatja, sokkal-sokkal messzebb, mint ahol ténylegesen. Konkrétan a Bp. XI. ker, Fehérvári út 194-et írtam be, de ez a pont valahol a Galambóc utca környékére mutat. Megpróbáltam a pontos helyet felvinni a térképre, talán sikerült is, mert másnap már jelezte a Dashboard-omban, hogy 3 utcaszámot felvettem, de a lényeg, a pontatlan címet hogyan lehet töröltetni a térképről?
Nem egyszerű eset ez a térképszerkesztés, egyszer eljutottam a házszámos réteghez, de azóta sem tudok újra odajutni.
Üdv.
Házszámok tekintetében sajnos még nagyon rosszul állunk (kevés van felvíve), és valahogy a Waze is elég furán használja a felvitt házszám adatokat, jelenleg sajnos azt kell, hogy mondjam rá, hogy katasztrófa ez a része. Talán egyszer használhatóbb lesz.
De még a konkrét kérdésre a válasz: A pontatlan címet a Waze valszeg behasalta. Tehát, ha felviszed a jó házszámot, akkor elvileg a frissítés után majd jónak kéne lennie. Elvileg... De a régi szerkesztőben azért ellenőrizd a House numbers réteg bekapcsolásával.
Re: Budapest