Ahogy néztem ezen a környéken nem csak a Huszti úton nincsenek meg a házszámok, hanem elég sok másik utcában sem. Ebben is lehet a segítséget kérni? Ha tudok szívesen segítek én is benne.otisz wrote:Sziasztok!
Nem tudom jó helyen járok-e, de ha nem akkor kérlek mondjátok meg hova írjak. Szóval próbáltam magam megoldani a problémát, de én a térképszerkesztő oldalon nem találtam olyan opciót ahol házszámokat tudok adni egy útnak. Mert jelenleg a III. kerületben található Huszti útnál a 4-es számot az út végére helyezi a rendszer, pedig az elején van. Ráadásul legalább egy kilóméteres távolságot jelent ha valaki pont oda akar navigálni. Meg tudom ezt oldani magam is? Vagy valaki tud ebben segíteni?
Köszönöm!
Anno nagyon zoldfulukent ugyanezt tapasztaltam. Elo is vettem a kartacsot, hogy majd jol negcsinalom. Aztan csak vakargattam a fejem es nem nyultam hozza.xerxesz wrote:Az Oktogon szerintem körforgalom. Mármint körforgalomnak lett megcsinálva. De ha jól emlékezem ez nem látszik seholsem. De ma a Blaha felől a körútról navigált az Andrássyra, és körforgalmat jelzett, 0. kijárattal.
Ez a dolog, hogy mukodik? A korforgalom akkor lesz korforgalom, ha ranyom az ember, roundbound, vagy sima egyiranyukat korbeviszel akkor is? Ha az elso eset az igaz, akkor lehet, hogy eleg lenne ujra csinalni az atkoto utakat. Ha a masodik, akkor ha megfeszulunk sem lesz jo.
(Vagy ki kell torolni a korforgalom kozepe junctiont es ugy ujra rajzolni?)
Sent from my HTC Hero using Tapatalk
Hardware: SGS+
Software: Android 2.3
Car: Combo/Escort
Software: Android 2.3
Car: Combo/Escort
Kaszásdűlőn reszelgettem "neked", mivel ott laktam és így szívügyem valamennyireretttenet wrote:
Zavarnak ugyan a map errorok a területemen, de utálok lakótelepet rajzolni, úgyhogy hónapok óta kerülgetem na de majd most.
Jut eszembe mi az AM-é válás rögös útja?
Egy ilyen M3-M0-4-32 négyszöget bevállalnék esetleg.
Hardware: SGS+
Software: Android 2.3
Car: Combo/Escort
Software: Android 2.3
Car: Combo/Escort
A link megvolt, koszonom. Ott akadtam meg kicsit, h kuldjek permalinket a teruletrol, annyira nem lehet kizoomolni kartacsban amekkorat gondoltam.
Aztan dolgom lett es el is felejtettem mara
Sent from my HTC Hero using Tapatalk
Aztan dolgom lett es el is felejtettem mara
Sent from my HTC Hero using Tapatalk
Hardware: SGS+
Software: Android 2.3
Car: Combo/Escort
Software: Android 2.3
Car: Combo/Escort
Valahol itt:
https://world.waze.com/cartouche_old/?z ... FTFFFFTTTT
volt egy "Schmitt Pál ucca" (a kereso meg mindig feldobja)
Mar torolte valaki? A keresoben orokre vasalva?
https://world.waze.com/cartouche_old/?z ... FTFFFFTTTT
volt egy "Schmitt Pál ucca" (a kereso meg mindig feldobja)
Mar torolte valaki? A keresoben orokre vasalva?
Hardware: SGS+
Software: Android 2.3
Car: Combo/Escort
Software: Android 2.3
Car: Combo/Escort
Sziasztok!
Itt csak jobbra szabad kanyarodni, most valamiért nem engedi letiltani az egyenesen menést.
https://world.waze.com/editor/?lon=19.0 ... =143526516
Valaki tudná javítani, és megmondani, hogy miért nem tudom javítani?
Itt csak jobbra szabad kanyarodni, most valamiért nem engedi letiltani az egyenesen menést.
https://world.waze.com/editor/?lon=19.0 ... =143526516
Valaki tudná javítani, és megmondani, hogy miért nem tudom javítani?
Sziasztok!
Van itt egy kis gond: ez a balra kanyarodó sáv lehet, hogy értem, hogy miért van olyan messziről vezetve (nem, mégsem értem), viszont jól elfedett egy problémát, ugyanis ha tervezel egy ilyen utat waze-zel (miért nem lehet az útvonaltervre permalinket kérni?), akkor kiderül, hogy mostanáig nem engedett egyenesen menni, és nem is értettem, hogy a szerkesztőben mit keresnek ott az egyirányú nyilacskák...
Gergő
Van itt egy kis gond: ez a balra kanyarodó sáv lehet, hogy értem, hogy miért van olyan messziről vezetve (nem, mégsem értem), viszont jól elfedett egy problémát, ugyanis ha tervezel egy ilyen utat waze-zel (miért nem lehet az útvonaltervre permalinket kérni?), akkor kiderül, hogy mostanáig nem engedett egyenesen menni, és nem is értettem, hogy a szerkesztőben mit keresnek ott az egyirányú nyilacskák...
Gergő
Javítottam, ezért volt a mostanáig bemondás. Holnap megnézem még egyszer, hogy ne mondjak rosszat a balra kanyarodásról. Mivel egymáson voltak a szegmensek, nem tudtam javítani sajnos a hibás kanyarodási szabályt, csak úgy, hogy széttúrtam a kereszteződést (mert ugye az élesítés nélküli és az élesítés utáni szegmensek máshogy néznek ki...). Szóval remélem nem csináltam nagy galibát.Watt25 wrote:A Live-map-en kipróbáltam, és bizony tervez egyenesen, hiszen attól, hogy rajta van egy egyirányú út, még ott van a kétirányú is.pihentagy wrote:Sziasztok!
Van itt egy kis gond: ez a balra kanyarodó sáv lehet, hogy értem, hogy miért van olyan messziről vezetve (nem, mégsem értem), viszont jól elfedett egy problémát, ugyanis ha tervezel egy ilyen utat waze-zel (miért nem lehet az útvonaltervre permalinket kérni?), akkor kiderül, hogy mostanáig nem engedett egyenesen menni, és nem is értettem, hogy a szerkesztőben mit keresnek ott az egyirányú nyilacskák...
Gergő
Persze attól még nem volt szép megoldás, módosítottam.
Azonban ismételten szeretném felhívni a figyelmét mindenkinek erre az írásomra:
http://world.waze.com/forum/viewtopic.p ... 90#p299734
Köszönöm!
Edit: annyi infóra van még szükségem, hogy a Duna felöl érkezve lehet-e balra kanyarodni?
Lehet. Meg szabad isWatt25 wrote: Edit: annyi infóra van még szükségem, hogy a Duna felöl érkezve lehet-e balra kanyarodni?
Viszont, a Duna FELÉ menet kis ívben jobbra kanyarodni nem külön íven lehet, hanem derékszögben. A másik 3 irányban valóban van külön kanyarodóív (vagy tudomisén hogyishívják )
Sziasztok!
Tegnap megint az Oktogonon körbe akart vitetni engem a szervizutakon (vagy miken).
Az a baj ezzel, hogy ha ő arra visz engem, és én egyenesen megyek, nem veszi észre, mert az a pár méter nem biztos, hogy látszik a GPS-en. Így soha nem fogja megtanulni, hogy ne arra navigáljon. A kérdésem, hogy jó-e, hogy ramp-ra módosítottam az úttípust. Valamit kéne vele kezdeni, mert visszatérő probléma. Oktogon hiba.
Ramp típust láttam a Boráros téren.
Tegnap megint az Oktogonon körbe akart vitetni engem a szervizutakon (vagy miken).
Az a baj ezzel, hogy ha ő arra visz engem, és én egyenesen megyek, nem veszi észre, mert az a pár méter nem biztos, hogy látszik a GPS-en. Így soha nem fogja megtanulni, hogy ne arra navigáljon. A kérdésem, hogy jó-e, hogy ramp-ra módosítottam az úttípust. Valamit kéne vele kezdeni, mert visszatérő probléma. Oktogon hiba.
Ramp típust láttam a Boráros téren.
Re: Budapest