Locked

Budapest

Post by Carrietta
Sziasztok!
Nem tudom szabad e ilyet kérni, de valaki megnézné:
- Keleti/Aréna környékét (valamiért azt hiszi, hogy nem lehet rajta áthaladni a Blahától az Örs irányába)
- Oktogon (ha megyek a körúton a Blaha irányából a Nyugati felé kikerülteti az Oktogont ahelyett hogy egyszerűen átvezetne rajta)
- A rakpartok nevei furák (Jane Haning rakpart, Slachta Margit rakpart, Carl Lutz rakpart) egyáltalán mik ezek? Úgy érzem magam mintha nem is itt laknék 20 éve :)

Köszi
Carrietta
Posts: 16

POSTER_ID:1514552

1

Send a message
Hardware: iPhone 5S
Software: Waze iPhone 3.7.3.0
Car: Suzuki Swift 1.0

Post by botika
Dec 5-i az uj allapot, ma volt frissites.
botika
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 155
Has thanked: 20 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by botika
pihentagy wrote:Sziasztok!

Van a Víg utca, amiről korábban csak jobbra volt szabad kanyarodni, ... Azóta azonban leszedték a kötelező haladási irányt..., viszont az útburkolati jel alapján nekem nem egyértelmű, hogy most szabad-e balra kanyarodni. Mindenesetre amikor ott kempelt a közeg a kereszteződésben, én nem vállaltam be, hogy balra kanyarodjak... Többiek mit szólnak hozzá?
Latommar, hogy egy autosiskolaban oktato embert is be kell szervezni KRESZ expertnek :)

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2
botika
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 155
Has thanked: 20 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bpeti
Népfürdő utcában (14.) volt egy Shell kút, ami zárva volt. Valaki reportolta, hogy nincs a térképen, visszatettem, mert valóban úgy tűnik, feléledt. Legalábbis a shell.hu-n is van felhasználói vélemény erről a kútról 2013. júniusában.
Nem tudom, kell-e mást tenni ahhoz, hogy a kutat kútnak lássa. Esetleg valaki nézze meg, aki nagyobb szaki. :)
bpeti
Posts: 22
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by Carrietta
Sziasztok!
Nem tudjátok mi lehet a Király utcával? Ha az ember kliensben rákeres nem találja meg, de ha térképen megnézem, akkor szépen ott van.
Carrietta
Posts: 16
Send a message
Hardware: iPhone 5S
Software: Waze iPhone 3.7.3.0
Car: Suzuki Swift 1.0

Post by Carrietta
zsezo wrote:
Carrietta wrote:Sziasztok!
Nem tudjátok mi lehet a Király utcával? Ha az ember kliensben rákeres nem találja meg, de ha térképen megnézem, akkor szépen ott van.
Egészen pontosan hogy kerestél?
Jó lenne tudni!
Waze kereső? Google?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Waze kereső. Ha célpontnak a Király utcaát keresném, akkor nem talál semmit.
Carrietta
Posts: 16
Send a message
Hardware: iPhone 5S
Software: Waze iPhone 3.7.3.0
Car: Suzuki Swift 1.0

Post by Carrietta
Nem elég magas a szintem:
Légyszi a Bp, 4. ker, Görgey Artúr utcát házszámozzátok be! 69-71. kéne nagyon.
Köszi
Carrietta
Posts: 16
Send a message
Hardware: iPhone 5S
Software: Waze iPhone 3.7.3.0
Car: Suzuki Swift 1.0

Post by ChanOP
Andras2 wrote:Sziasztok!
A XVII. kerületben, Rákosligeten az összes fő út (pl. Ferihegyi út, Naplás út) street típussal van rajzolva, primary street helyett. Át akartam rajzolni, de elbizonytalanított, hogy nemrég - két hete - lettek javítva. Van valami oka a street típusnak, vagy javíthatom az út besorolásokat?
Nem tudom, hogy te állítottad-e be a Naplás út típusát, de érdeklődnék, hogy tudsz-e róla valamit, hogy a Naplás út miért lett Minor Highway, Primary Street helyett?

Vagy bárki más tud-e erről valamit? Igazából csak érdeklődök, mert nem nagyon értem az okát.
ChanOP
Posts: 5
Send a message
Area Manager: Kelet-Budapest és környéke
Hardware/software: Samsung Galaxy S II, Android 2.3.4 - Waze 3.0.1.1
Car: Opel Kadett

Post by ChanOP
marcedli wrote: semmi különös, én voltam, és mellé nyomtam :)

javítsd nyugodtan, ha nem, holnap ránézek
Oké, átállítottam. :)
ChanOP
Posts: 5
Send a message
Area Manager: Kelet-Budapest és környéke
Hardware/software: Samsung Galaxy S II, Android 2.3.4 - Waze 3.0.1.1
Car: Opel Kadett

Post by ChanOP
pulsarxp wrote: nem... tudom... de, van egy olyan szabály, hogy egy highway-t nem szakítunk félbe. Tehát itt pl a csabai utat tudom példának mutatni. Nyugodtan mehet egészen az elágig minor highway-ként. De ahogy nézem a környéken is van még pár ilyen.
Oka csak röviden. Nem befolyásolja a navit, és ha kizoomolsz, nem fognak ezek az utak látszani. Sőt, ha kliensbe auto zoom-ot hasznász, ott is előfordul, hogy nem látod. Mivel amerikai szabvány szerint vannak az utak, így kicsit magunkra igazítottuk. Tehát a highway nyilván nem az.
huh, remélem érthető, ha nem, szólj és leírom pontosabban, vagy inkább érthetőbben :)
Teljesen egyetértek azzal, hogy a Péceli út - Csabai út végig Minor Highway legyen, hiszen viszonylag forgalmas is és az M0-ra is ki lehet rajta jutni közvetlenül. Nekem igazából a Naplás út Minor Highway típusával volt gondom, hiszen azon rendkívül gyér a forgalom és nem igazán vezet még csak kifelé a városból sem vagy hasonló, így nem látok rá okot, hogy az Primary Street-nél magasabb besorolást kapjon.

Viszont a Péceli és a Csabai út típusát átállítom Minor Highway-re, mert szerintem is jobb lenne, ha az lenne a típusa.

Viszont ezen kívül szerintem még érdemes lehetne a Tarcsai út Minor Highwayként történő bevezetése végig, valamint továbbvezetve a Czeglédi Mihály utcát is átállítani Minor Highway-re, hiszen azon keresztül is ki lehet menni az M0-ra, és a városhatárig kívül jelenleg is Minor Highway.
Úgyhogy most azt is átállítom Minor Highway típusra. Ha valaki ezzel nem ért egyet, vagy nincs igazam (tehát tévedtem), akkor nyugodtan állítsa vissza, nem fogok megsértődni miatta. :)
A Zrínyi utca teljes hosszára kiterjedő Minor Highway típuson még gondolkodok.

A Naplás útra visszatérve, ha az is Minor Highway lenne, akkor viszont szerintem a Liget sornak is annak kellene lennie teljes hosszában.

Ezeket megkonzultálhatnánk, mert én még viszonylag kezdő vagyok, így a tapasztaltabbaknak biztosan jobb meglátásai vannak, mint nekem. :)
ChanOP
Posts: 5
Send a message
Area Manager: Kelet-Budapest és környéke
Hardware/software: Samsung Galaxy S II, Android 2.3.4 - Waze 3.0.1.1
Car: Opel Kadett