Locked

Teendők

Post by
Vannak wazésok, akiknek nincs idejük az Interneten szerkesztgetni a térképen, viszont nagyon sokat vezetnek és esetleg még arra is van idejük, hogy egy területet nagyjából leúthengereljenek. Vagy valaki jár valahol, van ideje hengerelni, de nem igazán ismerős arra ahhoz, hogy szépen megszerkessze a térképet.
Jó lenne, ha valahol egy helyen gyűjtenénk az ilyen jelentősebb hengereléseket abból a célból, hogy esetleg valaki, aki nem vezet olyan sokat, viszont szívesen szerkesztget, megtalálja a még szerkesztésre váró területeket, illetve hosszabb utakat.
Lehetne a Wiki-ben is, de szerintem oda még nehezebb meggyőzni az embereket, hogy használják. Szóval aki ilyen helyen hengerel jelentős mennyiségűt, az ide beírhatja és remélhetőleg valaki majd megszerkeszti a térképet. Ha nem más, talán majd az Area Manager. :)

POSTER_ID:931592

1

Send a message

Post by botika
Gunar wrote:Tudom a Waze máson alapul, de a térképe borzasztoan hiányos ezért gondoltam a kiegészítésre, ha járható lenne az ut, de ha nem hát nem.
Az angol wiki-ben van is erre utalas. pl Chile komplett terkepet ki kellett dobni, mert a G terkepet masoltak be a helyi wazerek, csak elotte G-tol em kertek engedelyt, es G-nek nem tettszett, mert ove a karikaban a c betu.
botika
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 155
Has thanked: 20 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by cett
ha az m7-m3 tervezés kapcsán kell bővebb infó, mit is művelt, az AM keressen nyugodtan privátban.
cett
Posts: 59
Been thanked: 2 times
Send a message

D-Ati
Posts: 50
Send a message

Post by D-Ati
pulsarxp wrote:Sose rosszabbat, hibátlan, grat! csak így tovább! ;) (ja és üdv a függők klubjában, innen már nincs vissza út :lol: )
hajhaj! :D köszi!
D-Ati
Posts: 50
Send a message

Post by D-Ati
Nézzétek már meg ezt: http://world.waze.com/cartouche/?zoom=6 ... FFFFFFTTTT , nem vágom még az egyirányú kereszteződéseket. Szóval a kicsi Földesi út egyirányú a Nefelejcs kereszteződésig, és a 42-esről ráhajtani csak Püspökladány (ÉNY) felől lehet. Minden más kétirányú, és lehet kanyarodni orrba-szájba.
köszi!
D-Ati
Posts: 50
Send a message

Post by D-Ati
köszi, már akartam kérni azt a körforgalmat :)
még csak most kezdek ráérezni hogy hogyan érdemes megközelíteni ezt az egész hengerelősdi-szerkesztősdit, így szépen lassan elkezd fölfelé kúszni az elvégzett munka hatásfoka.
(ennek örömére ma lehengereltem vagy 50km-t, jah, hát aki szalmaözvegy...)
Ez itt off, de megkérdezem: volt itt valami bázistérkép induláskor? OpenStreetMap vagy valami?
D-Ati
Posts: 50
Send a message

Post by D-Ati
sanya18 wrote: nem valószínű hogy volt mert az OSM azért elég jól lefedi a településeket, a waze térképe meg elég karcsú, főleg kistelepüléseken :)
valami csak lehetett, mert ma csaptam egy kanyart a román határ szomszédságában: a waze térképén a 4812-es út vége hajszálpontosan Szentpéterszeg határában van (a település már nincs jelezve), de én továbbmentem Gáborján - Hencida - Esztár - Pocsaj felé a pusztába, és kiderült hogy a 4808-as vége hajszálpontosan Pocsaj határában van (ami szintén nincs jelezve). Bejárt út híján csak a GPS-re támaszkodott a kliens, de az illeszkedés TÖKÉLETES volt, tehát ez valami hivatalos dolog. De úgy nem hengerel az ember hogy kicangázik az isten háta mögé, aztán az egyik falu táblájánál kikapcsolja a klienst.
D-Ati
Posts: 50
Send a message

Post by D-Ati
na ez a nemgyenge
D-Ati
Posts: 50
Send a message

Post by D-Ati
(mármint pulsarxp kézügyessége http://world.waze.com/cartouche/?zoom=6 ... FFFFFFTTTT ;) )
D-Ati
Posts: 50
Send a message

Post by D-Ati
230000 7 hónap alatt... brutális. Főállásban másolta a gugliföldet, vagy mi? :)
karácsonyra küldök neki egy egeret :) (oké, leszálltam a témáról)
D-Ati
Posts: 50
Send a message