Napredovanje urednikov (stožci)

Moderators: MapSir, asterix06, gregetz, Snakebite625

Re: Napredovanje urednikov (stožci)

Postby areneran » Wed Jan 22, 2014 7:33 am

Evo, jaz se prvim javim s prošnjo za povečanje števila stožcev. :) Razlog: velikokrat sem naletel na očitno ali rahlo napačne odseke zaklenjene s štirimi ali več stožci in bi mi v takih primerih prav prišlo več uredniških možnosti (da ne bi za vsak primer posebej prosil v tisti drugi temi). Tako da če mislite, da si zaslužim več stožcev, bom vesel odločitve. :)
Image
areneran
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 25 times
Been thanked: 15 times

Postby areneran » Wed Jan 22, 2014 8:01 am

Snakebite625 wrote:Upam, da nisi jezen, ampak sem te vzel za poskusnega zajčka in te že včeraj prijavil za 4 ;-)

LpS

Kul, kje pa jezen. :D Nisem še opazil, ker mi piše še vedno 3. Mogoče traja nekaj časa ali pa se moram odjavit/prijavit.
Image
areneran
Area Manager
Area Manager

Postby areneran » Mon Jan 27, 2014 7:08 am

Štima! Vsaj zame. :)
Image
areneran
Area Manager
Area Manager

Postby gregetz » Wed Jan 22, 2014 10:30 am

Bom zaprosil za sečno dovoljenje in se za en teden zapodil risat gozdove :). Naslednja prilika bo konec februarja, ko grem za en teden na smučanje.

BTW, z ženo nisva skregana, nasprotno, prav pridno uporablja Waze in ima cel kup dobrih idej, kako izboljšati aplikacijo (že posredovano na pravi naslov). Med drugim, odkar je plačala kazen za tipkanje med vožnjo, ko je pošiljala report o prisotnosti policajev, sem spada tudi prostoročno pošiljanje reportov.

@Quokka: Če boš še naprej tako pridno risal, bo tistih 10k editov takoj priletelo. Hkrati svetujem, da potem takoj opozoriš waze preko supporta, da ti pripada drugi stožec. Zadeve zaklepamo na level 2, da ne pride do kakše nesreče in masovnega izbrisa segmentov, bodisi po nesreči, bodisi iz žlehnobe.

Preiskava kaže v to smer, da je en visoko rangiran urednik iz naše južne sosede pobrisal kar lepe kose - nekaj 1000 segmentov. En teden dela izpuhtel v nič, pa nešteto urgenc, mailov - skratka - nepotrebnega dela. Za zadevo je že poskrbljeno, dravsko dolino pa še vedno urejam.

lpG
Country Manager: Slovenia
AM Guinea, CM Iran
Image ImageImageImage
https://www.facebook.com/WazeSlovenija
gregetz
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 10 times
Been thanked: 35 times

Postby gregetz » Wed Jan 22, 2014 10:35 am

Snakebite625 wrote:Upam, da nisi jezen, ampak sem te vzel za poskusnega zajčka in te že včeraj prijavil za 4 ;-)

LpS

Absolutno se strinjam! Jaz bi ti zraven še pol Slovenije odklenil :)
AM Guinea, CM Iran
Image ImageImageImage
gregetz
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Postby gregetz » Fri Oct 31, 2014 9:50 pm

metodg wrote:Pozdravljeni!
Prosim za napredovanje v višji rang, ker je kar nekaj napak na kartah, ki bi jih lahko odpravil. Sicer še nisem prav dolgo aktiven, vendar imam precej izkušen s kartografijo in kartiranjem.

Hvala!

metodg

Pozdravljen, Metod!

Veseli smo vsakega novega urednika. Vsi smo seveda prostovoljci, zato je vsaka nova "roka" dobrodošla. Še zlasti pa smo veseli vsakega, ki teren osebno pozna. Opazil sem tvoje delo na Gorenjskem in se razveselil (na hitro tudi malo popravil nekatere reči).

Poslal ti bom zasebno sporočilo s kontaktnimi podatki, pa me lahko pokličeš in bova zadevo najhitreje uredila, da bo delo potekalo na čimlažji in pravilen način (stiki med segmenti, smeri, kategorizacija - tako, da navigacija potem deluje).

LP Gregor
AM Guinea, CM Iran
Image ImageImageImage
gregetz
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Postby mcatar » Wed Feb 05, 2014 1:15 pm

Izkoriščam ponujeno. Zaprosil bi za Level2. Po točkah verjetno še ne pridem zraven, vendar se večinoma gibljem po LJ, kjer so mape zaklenjene. Za manjše popravke in poravnave pa nima smisla vedno odklepat mape.

Opažam, da je bila v zadnjem času satelitska slika za LJ popravljena in ni več vidnega zamika. V svoji bližnji okolici bi občasno poravnal neusklajene ulice, dodal kakšno hišno številko in po potrebi popravil dovoljene smeri.
mcatar

Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time

Postby metodg » Thu Oct 30, 2014 5:41 pm

Pozdravljeni!
Prosim za napredovanje v višji rang, ker je kar nekaj napak na kartah, ki bi jih lahko odpravil. Sicer še nisem prav dolgo aktiven, vendar imam precej izkušen s kartografijo in kartiranjem.

Hvala!

metodg
metodg

Has thanked: 0 time

Postby PeroSLO » Fri Mar 07, 2014 2:27 pm

rsaso: dej popravi prosim rondo v Podgorju (https://www.waze.com/editor/?lon=14.577 ... 565&zoom=3), vsi 4 izvozi so aktivni. Sej znam prit na šiht, ampak se mi ne da vsako jutro poslušat napačnih navodil :)
PeroSLO

Has thanked: 0 time

Postby Quokka_I » Wed Jan 22, 2014 9:37 am

Ko dosežem 1. mesto na tedenski lestvici Slovenije, se bom prijavil za 2 stožca :D.
ImageImage
Map editor • Translator
Quokka_I
Localizers
Localizers

Has thanked: 31 times
Been thanked: 7 times

Next

Return to WAZE MAP EDITOR (WME)