Places (area, points)

Image

Moderators: Unholy, Dekis

Places (area, points)

Postby Dekis » Wed May 28, 2014 12:40 pm

Вот и появились долгожданные places с нормальными адресами.
Хотелось бы все-таки не загромождать карту и как area обозначать действительно ориентиры, а не все подряд. Но для этого надо четко выписать понятие "ориентир".

Кстати, о номерах домов. Есть официальная рекомендация жилые многоквартирные дома отмечать, как places (Residence/Home), а номера домов ставить только для "маленьких домиков на одну семью".
И в этом смысле опять встает вопрос, а вот "хрущевка" -- это area или point? Мое мнение -- point.
Image
Dekis
Beta tester
Beta tester

Has thanked: 22 times
Been thanked: 324 times

Re: Places (area, points)

Postby Dekis » Thu May 29, 2014 6:57 am

Telbin wrote:Есть ли какие-то прямые противопоказания к тому, чтоб не обозначать практически все дома ориентирами?

Большое количество маленьких серых квадратиков не делают карту привлекательнее. Ну и чем больше ориентиров -- тем сложнее ориентироваться :)
В общем, я за разумный минимум.
Image
Dekis
Beta tester
Beta tester

Postby Dekis » Thu May 29, 2014 12:46 pm

slavon123 wrote:А что это значит?

А это -- общая рекомендация не наносить на карту жилые дома. Но, так как этот самый "Residence/Home" был добавлен из-за просьб на встрече с разработчиками в Москве в феврале этого года, можно считать, что эта рекомендация к нам не относится.
Image
Dekis
Beta tester
Beta tester

Postby Dekis » Fri May 30, 2014 7:29 am

MaMaDx wrote:2. Уявіть собі в Києві 500 редакторів мапи. Кожен з них буде мати свій орієнтир. Чим не орієнтир будинок з назвою "зелений" чи "FAKE WENG" :D Невже якось можливо обмежити зараз цим користувачам наносити на мапи свої будинки житлові?

З мого досвіду, обожнювачі "краси" на мапі досить швидко припиняють свою діяльність. Або розуміють, що "краса" Waze полягає в іншому, або зовсім покидають його.
Тобто єдина можливість обмеження "краси" це спілкування та блокування 6-го рівня :)
Image
Dekis
Beta tester
Beta tester

Postby MaMaDx » Thu May 29, 2014 9:58 pm

Швидко пройшовся по мапі і виявилося що area не завжди вірно трансформувались в нові категорії. Раніше дитсадки та школи були в одній категорії - тепер в різних (Kindergarten та School). Причому за замовченням все стало School.
Гарно перейменувався наш Київський цирк. Музей!

Додано: Макдональдс тепер треба віднести до одної з 8 категорій - Fast Food.
Last edited by MaMaDx on Thu May 29, 2014 10:30 pm, edited 1 time in total.
MaMaDx

Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Postby MaMaDx » Thu May 29, 2014 10:23 pm

Щодо орієнтирів.
Мої практичні спостереження (після розмови з Dekis) щодо мінімізації відтворення на мапі житлових будівель. Він слушно вказує на нагромадження на мапі об'єктів на користь позначення так би мовити 100% орієнтирів.
Я раніше не звертав на це уваги. Можу сказати тепер наступне - не секрет, що нашим вулицям досить часто бракує того самого "орієнтира" (з великої О). Багато вулиць по суті сірі. І тут в пригоді особисто мені стають саме житлові будівлі. А це може бути:
- форма (літера Г, П, півкола, ромашка, сигара, квадрат.....)
- кількість (наприклад 4 однакові будівлі, що стоять перпендикулярно вулиці)
Я навіть не дивлюсь на їх номер - форма. От якби ще якось з поверховістю - взагалі було супер.
І ще одне спостреження за собою. Я вже це сказав Dekis - те, що є орієнтиром вдень - вночі не буде. І навпаки. Згадую процес орієнтації по вивіскам банків, аптек.

І найголовніше. Глобально.
1. Waze розширив категоризацію об'єктів (area). Це очевидний рух до більшої деталізації. Приклад про Макдональдс. Його не було сенсу наносити начебто на мапу через його малу площу. Зараз при наявності нових вже 8 підкатегорій (Restaurant, Bakery, Dessert, Coffee shop, Fast Food, Food Court, Bar, Ice Cream) нам пропонують наносити пекарню яка ще менша
2. Уявіть собі в Києві 500 редакторів мапи. Кожен з них буде мати свій орієнтир. Чим не орієнтир будинок з назвою "зелений" чи "FAKE WENG" :D Невже якось можливо обмежити зараз цим користувачам наносити на мапи свої будинки житлові?
MaMaDx

Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Postby slavon123 » Thu May 29, 2014 10:33 am

А что это значит?
wiki

2014-05-29 13.31.56.png
2014-05-29 13.31.56.png (13.7 KiB) Viewed 328 times
slavon123
Beta tester
Beta tester

Has thanked: 25 times
Been thanked: 22 times

Postby Telbin » Wed May 28, 2014 12:59 pm

Есть ли какие-то прямые противопоказания к тому, чтоб не обозначать практически все дома ориентирами?
ImageImage
Telbin
Beta tester
Beta tester

Has thanked: 15 times
Been thanked: 6 times

Return to Ukraine (Українська)