Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by m_linc
evo ovdje je prica o toj Seperate Line

http://world.waze.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=7748

medjutim meni se cini da to koriste amerikanci...koliko sam skuzio ...jer ja recimo koristim za oznacanje cesta...freeway...primary street i streets...nista drugo...i naravno ramps..za ulaze na autoputeve tj zaobilaznice...one ostale ne koristim...mislim da je to ok...
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
ok...ako ti treba jos kakva pomoc oko uredivanja mape...pitaj...:)
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
@danilo-p

koliko ja znam tu nema kruznog toka :o)

http://world.waze.com/cartouche/?zoom=6 ... FFFFFFTTTT
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
poz i od mene...ja se slazem da se ne oznacavaju neke minijature,kao neki mali marketi,al da je taj auto kreso velik objekt,zasto ne?

ja se nadam da ce se ubrzati stvar sa tim rutama i pontovima,ali mislim da oni trenutno rade neki updejt od neke drzave pa zato to tako sporo ide,tako je bar znalo biti.

ma kakvo odustajanje?kopamo dalje:))
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
pozdrav od mene....neznam tko se zeznuo,ali...koju god ulicu u RI kliknem i zelim editirati,pod Edit u City English Name pise "Simonettieva" .

ja sam dosta toga vec ispravio i obrisao to iz English name....pa molim i ostale da mi pomognu.

Hvala
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
hvala :o)

zasto se i ja toga nisam sjetio?:))
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
ako niste primjetili...u PGŽ županiji..Rijeka...je dobila super sliku iz zraka...tako da se ceste mogu fino naštimati...malo mi je bilo dosadno pa sam crtao jadransko more:)dao sam si truda...ali ima jos za popraviti...i nastimati...
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
neznam kako dobiti 25k bodova..nemam pojma...a cuj..puno ti nosi bodova stavljanje kucnih brojeva i novo ucrtavanje cesta...mislim da ima negdje cak napisano koliko se dobije bodova za nesto sto radis...
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
@danilo.....ajde mi molim te posalji link sa tablicom bodova....nemogu to nac nikako...

hvala:)
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message