Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by m_linc
@darija


zasto si riječku obilaznicu oznacila kao freeway?tj kao autoput?to nije autoput/freeway nego obilaznica.
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
je da..nema semafora...ima npr semafor u Matuljima..ok...ali...ne gledam to kao autoput..zasto?zato sto se autoputevi u nasoj divnoj drzavi placaju,a na taj nacin sam htio da ljudi znaju da se taj dio u RI ne placa i tocno sam stavljao dijelove koji se placaju...znaci od Veprinca do Jusica i od Jusica do Kukuljanova...tako da netko tko nezna a ide tim pravcem da moze ici na zaobilaznicu...jer npr...ja ako koristim waze...i ocu ici u Ljubljanu..ja znam da se kod njih placa Vinjeta...i onda cu oznaciti da me ne salje na autoputeve koji se placaju...ista stvar i za Italiju...e sad...ako postoji nacin da se obiljezi dio ceste koji se placa...a dio koji se ne placa..onda je to jos bolje...jer npr...kako ce znat stranac da se placa dio npr od Jusica do Rupe?znati ce jer je obiljezeno kao autoput...a do od Jusica do Kukuljanova se ne placa...i moze uci na tu cestu a da ne plati...neznam...to je moje misljenje...a i ta crvena cesta...tj minor ili major..kako se zove...isto je u wiki opisano da nema semafora...s druge strane neznam di bi stavio onu zutu cestu...jbg..kad je ova aplikacija vise radjena za US nego za EU...
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
molim rijecke area managere...pokusajte prosiriti Landmark za more...jer mi je jedan na forumu rekao...da ako nisam manager za taj dio...da nemogu dalje...i stvarno nemogu...javlja mi neku ogrmono dugacko napisanu gresku...pa probajte vi...tamo dalje prema istri...oko cresa...i oko krka...tnx...jer bi bilo lijepse da je sve od jednog komada...a ne da se svaki dio crta zasebno...:)
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
nemojte se drzati slika iz zraka...ne valjaju...nemojte stavljati ceste koje ste ucrtali po slici...nego se ravnajte po GPS tockama/strelicama...zasto?zato sto kad budete isli nakon sto uredite ulicu...Munching...nece vam pokupiti sve...ili ce ispasti da ste presli samo dio ulice...drzite se GPS tocaka...

@ danilo

morat cemo u RI sve pomaknuti....kad sam to citao na forumu uhvatio sam se za glavu...
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
ivanskoko wrote:Na koji način se postaje area manager?
pozz svima
evo ovdje ti pise

http://www.waze.com/wiki/index.php/Area_Manager

a za koji dio bi ti htio biti manager?
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
danilo-p wrote:m_linz ... pokusaj srediti ovo, ostale map probleme sa ove strane rijecine sam rijesio....
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=7 ... -1=9500952
a sto se tice pomicanje mape rijeke, za sada bi predlozio da je ne diramo.. barem ja necu jer moj "pac-man" i dalje uredno jede i po ovoj mapi i u 99 posto slucajeve uredno i vozi po tim "pomaknutim" cestama..
uspio sam rijesiti..osim 1...a to je na istarskom ispislonu....tocnije na Pobrima...a to sto mi nudi kao rijesenje...nije rijesenje..jer to nije raskrsce...i neznam sta da napravim...
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
ima li tko kakvu ideju kako potaknuti ove koji samo crtaju ceste da ih i ureduju?a ne samo da uvijek isti uredjuju za druge?ima tko kakvu ideju?
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
zasto je u RI izmjenjena cesta glavna?iz Primary u Minor Highway?

Minor Highways
Usually a narrower highway, 2 lanes or less, that has stops or traffic lights at almost every intersection, but is still a highway (minor state route or highways, or minor US route or highway)

a dio od raskrsca prema Krimeji pa do towera nema semafora....i tamo nemoze biti onda Minor...pa cak niti dalje prema Kostreni....pa i dalje...nema semafora...
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
hm....neki odgovor na moje pitanje?

hvalaaaaaaaaaaaa
:)
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
vidim da recimo ima zuta...naranđasta i neka smeđkasta...ali ima i blijedo zuta...sto je naprimjer od diracja pa do kastva...al mi nije jasno zasto bas u toj boji taj dio...onda od ulaza rujevica pa do krizanja sa vukovarskom..tj dio candekove...i ode dijela osjecke do tog isto krizanja u candekovoj...meni to nema previse smisla kako su oni napravili...a volio bi znat razlog...zasto tako?!

a smeđkasta je od plovanije pa do zminja i od zminja pa sve do zadra...ali i dalje...pa ajmo onda ovdje napraviti neku tablicu koja bi odgovarala ovim ocim cestama od waze...napisite prijedloge...

a ja sam pitao to s razlogom zato sto mi je bilo cudno...nije bila kritika:)samo pitanje:))
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message