Croatian/Bosnian/Serbian

Questions or problems which are country-specific should be addressed in your country forum. You will not only connect better with your local community, but you can use your native language for more convenient communication.

Moderators: adriansinger, Unholy

Re: Croatian/Bosnian/Serbian

Postby m_linc » Fri Jan 14, 2011 10:43 am

broj korisnika se povecava...ali nitko nista ne pise...a i vidim da ima masu cesta bez imena...po svugdje...po svim regijama...
m_linc

Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Postby Darija » Tue Jan 18, 2011 7:47 pm

Pozdrav iz Zagreba! Nova sam, ali i oduševljena ovom aplikacijom na mom iphoneu! I drago mi je da nas s ovih prostora ima u što većem broju! Jeeeeeee
Darija

Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Postby danilo-p » Tue Jan 18, 2011 10:01 pm

Google spreadsheet je sad ispravljen (onaj pomaknuti red), ko zeli moze nadopuniti neprevedene dijelove.. :lol:
Da i ja sam novi ovdije a to sto se malo njih javlja na forumu nije ni cudo jer ga je skoro nemoguce naci.. pozdrav svim starim i novim korisnicima waze-a
danilo-p
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Postby Darija » Wed Jan 19, 2011 8:52 am

Da, čudno je da je forum u okviru support stranice, pa nije baš vidljiv onako "na prvu"
Ali nema veze, bitno je da mi putujemo, kopamo ceste... jednog dana ovo će biti najbolja gps navigacija na svijetu! ;)
Darija

Postby m_linc » Wed Jan 19, 2011 1:28 pm

ajde neka...vidim da se javljate..i vidim da ste vas dvoje nesto "kopali" u RI...ali vas isto molim da ono sto ucrtate da i upisete imena ulica,ja napravim koliko god mogu to cu i raditi,samo da jos napomenem,vidim da ima nekih ucrtanih cesta,ali da nisu spojene sa ostalim cestama,znaci ne stavlja se "Juncetion - Node",a to nije dobro jer onda cesta nije spojena sa ostalim cestama,a ako neznate kako se zove ulica,javite mi na PM pa cu ja to potruditi se urediti.
m_linc

Postby Darija » Wed Jan 19, 2011 2:57 pm

ok, crtamo nas dvoje i po Zagrebu, a trudit ćemo se da dodamo i junctionse :)
Darija

Postby m_linc » Thu Jan 20, 2011 10:58 am

ok...pitanje za oboje...

@ danilo-p

sta si tu to napravio?

http://world.waze.com/cartouche/?zoom=7 ... FFFFFFTTTT
zasto si u Rijeci na ulici Nova cesta stavio Seperate Line?

http://world.waze.com/cartouche/?zoom=6 ... FFFFFFTTTT
a sta je sa ovim?

pa daj to malo dovedi u red:)
m_linc

Postby m_linc » Thu Jan 20, 2011 10:58 am

ok...pitanje za oboje...

@ danilo-p

sta si tu to napravio?

http://world.waze.com/cartouche/?zoom=7 ... FFFFFFTTTT
zasto si u Rijeci na ulici Nova cesta stavio Seperate Line?

http://world.waze.com/cartouche/?zoom=6 ... FFFFFFTTTT
a sta je sa ovim?

pa daj to malo dovedi u red:)

i sad vidim da si stavio Seperate Line i na Liburnijsku ulicu...to se ne stavlja,to nitko ne koristi....a inace to bi se trebalo stavljati na ulicu koja ima punu crtu i di su dvije trake...a ne ovako...
m_linc

Postby Darija » Thu Jan 20, 2011 9:36 pm

danilo će biti obaviješten o ovome odmah, a ja imam pitanje....znaš li možda zašto se od 16.siječnja ne osvježavaju naše rute?
Darija

Postby danilo-p » Thu Jan 20, 2011 9:48 pm

pa Nova cesta do skretanja za Marinice i Liburnijska kao i Zvonimirova do Kantride imaju po dvije trake za svaki pravac i odvojene su sredisnjom linijom, a Riva i Adamiceva imaju isto po dvije ili tri trake (sa trakom za bus i taksi ) u jednom smjeru kao i skoljic .. i spadaju u ceste kategorije 2, prema uputama koje sam nasao na waze..ali kako sam nov u tome kao i Darija mozda nesto i gresimo ali ispravit cemo sve sto zabrljamo.. i sa vremenom cemo brljati sve manje.. cekamo da konacno proradi taj webinar od 2sata.. ali svaki put kad odem tamo pise samo : uskoro :(
jos jednom izvinjavam se u moje i Darijino ime ali ucimo se a nigdje nema bas dobrih uputstva pa nam je jedino ostala metoda pokusaja i pogresaka.. :(
.. npr jos uvijek neznam kako na nekom raskrscu oznaciti da se moze samo desno ili samo lijevo.. ima samo pravo ili svi pravci... vjerojatno ima i druge opcije ali ih jos nisam nasao do prekjuce nisam ni znao da treba stavljati spojeve.. a sto se tice naziva ulica njih provjeravam na googl mapsu ili na mireo.hr.. tako da nazivi ulica nisu upitni jedino neznam kako podjeliti ulicu koja je ravna i dati jednom dijelu jedan naziv a drugom drugi..???
i znas li mozda zato mi se mape ne osvjezavaju vec cetvrti dan.. zadnja mi je osvjezena 16.01 navece a sad smo vec 20.01.. kasno navece...???
danilo-p
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

PreviousNext

Return to Local Forums by Country (Language)