eto vidiš, to su stvari koje ne razumijem, ako sama nešto nacrtam, zašto to ne mogu više popraviti, brisati etc?
evo sad sam i ja probala kliknuti dvije ulice, nevjerojatno, svugdje piše Simonettijeva, a kad pokušam obrisati i sejvati, te kad ponovo kliknem na njih, opet se pojavljuje isto, Simonettijeva! To bi trebalo uputiti waze službi!
Mogu im ja poslati mail, ako se slažeš! Glupo da sad sve ulice resetiramo, pa ponovo pišemo!
Mogu im ja poslati mail, ako se slažeš! Glupo da sad sve ulice resetiramo, pa ponovo pišemo!
Waze Alpha Support to me
show details 11:33 AM (1 minute ago)
Hi,
Not sure how it happened, but there was a duplicate in our DB. I fixed it now, and changed the English name to 'Rijeka' as well.
thanks
dror
evo, dobila sam odgovor! Nadam se da su ulice riječke sređene!
show details 11:33 AM (1 minute ago)
Hi,
Not sure how it happened, but there was a duplicate in our DB. I fixed it now, and changed the English name to 'Rijeka' as well.
thanks
dror
evo, dobila sam odgovor! Nadam se da su ulice riječke sređene!
Zdravo i tebi! Šteta što nas nema više s ovih prostora, treba puno toga još iskopati!!!!
i Zagreb je
...dobila sam obavijest;
new day - some new aerials waiting for you on world.waze.com/cartouche
You might need to refresh (ctrl+F5) in order to get the new aerial views.
Read more important notes about this change, and tell us what you think - on our forums here:
http://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=8272
..sad nam je svima lakše crtati
...dobila sam obavijest;
new day - some new aerials waiting for you on world.waze.com/cartouche
You might need to refresh (ctrl+F5) in order to get the new aerial views.
Read more important notes about this change, and tell us what you think - on our forums here:
http://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=8272
..sad nam je svima lakše crtati
....i još nešto...zna li se kako se to uspije dobiti cca 25.000 bodova u 2 dana i to dobiješ odjednom, a nema te nigdje u posljednje vrijeme?!
(daj nam recept!!!)
domagoj javiiiii seeeeeeeeeeeee, i editiraj malo istok ZGgrada, nema imena ulica...stotine map problema..... ))))
(daj nam recept!!!)
domagoj javiiiii seeeeeeeeeeeee, i editiraj malo istok ZGgrada, nema imena ulica...stotine map problema..... ))))
ukoliko ti misliš da je to krivo, slobodno vrati, danilo i ja smo zajedno obilježavali tu obilaznicu kao freeway, jer to ona uistinu i jest, tu nema semafora, raskršća i ostalog, ona je dio freewaya, po nama, a što se tiče tablice bodova, trenutno ne radi, bar za hrvatsko područje, inače je možeš vidjeti na ovom linku:
http://world.waze.com/dashboard/scoreboard/ dakle za svijet i za "state" kad proradi, tu imaš tjedne bodove i ukupne! (klikneš na "everyone, pa na state....a to isto imaš i na mobitelu...
(i bilo bi dobro da si sve javno šaljemo, tako da i drugi vide, možda ih ista stvar zanima)
http://world.waze.com/dashboard/scoreboard/ dakle za svijet i za "state" kad proradi, tu imaš tjedne bodove i ukupne! (klikneš na "everyone, pa na state....a to isto imaš i na mobitelu...
(i bilo bi dobro da si sve javno šaljemo, tako da i drugi vide, možda ih ista stvar zanima)
ja širim, koliko mi daju prostora, a za svaki moram zatražiti pristupnicu za area managera, jer drugačije ne mogu crtati more, te kao što ti kažeš, javlja pogrešku, objasnila sam im da želim ucrtati more duž našeg Jadrana, ali ne postoji mogućnost da mi to daju odjednom, zato postepeno širim...do ljeta i turističke sezone valjda ću uspjeti nacrtati to naše more! ))))m_linc wrote:molim rijecke area managere...pokusajte prosiriti Landmark za more...jer mi je jedan na forumu rekao...da ako nisam manager za taj dio...da nemogu dalje...i stvarno nemogu...javlja mi neku ogrmono dugacko napisanu gresku...pa probajte vi...tamo dalje prema istri...oko cresa...i oko krka...tnx...jer bi bilo lijepse da je sve od jednog komada...a ne da se svaki dio crta zasebno...
Hi, I am an area manager for a big part of Slavonija, and I think You can edit as You did, it is better than english name of our cities!railcar wrote:Hi, I,m from Hungary, live in Hungarian Baranya, and i use waze on south-west-Hungary.
Now, I have drawn Baranjsko Petrovo Selo, close to the Hungarian border. Into the filed "City English Name" i wrote the Hungarian name (Petárda) because there live lot of Hungarians. What do you think, is it a good practice?
Best regards and waze on!
Pozdrav i tebi, super je što nas pomalo ima sve više i više i baš je cool vidjeti nas na cestama!Lovas wrote:Pozdrav svima sa podforuma,
nedavno sam instalirao Waze, sad se tek upoznajem sa njegovim radom. Verujem da ću i ovde anći potrebne odgovore.
Inače sam iz Srbije, okolina Zrenjanina, gde je "mrtva zona" što se tiše editovanih puteva.
Srdačan pozdrav za sve ex-yu forumaše
Pozdrav i nadam se od tebe vidjeti puno editiranja, ne samo kopanja cesta )))
Re: Croatian/Bosnian/Serbian