Edit problemen: huisnummers
Ik heb serieus ruzie met de Waze editor over de huisnummering.
Ik heb twee straten gedaan.
Een straat daarvan bleek echter na afloop een puinhoop, het klopte niet met wat ik had ingevoerd.
Waze beweerde van 1 segment dat de straat 11 januari voor het laatst was bewerkt (terwijl ik vanmiddag de huisnummering had ingevoerd), en van een ander segment was de laatste bewerking volgens Waze wél vandaag en klopte de nummering wel (het enige van de 16 segmenten die nog bleek te kloppen).
Er klopte voor de rest in de straat vrijwel niets van wat ik had ingevoerd en Waze gooide nu bij een aantal segmenten even en oneven nummers door elkaar: aan de ene straat nummer 32 - 69, aan de andere kant 32-42.
Ik snap daar helemaal niets van.
Een andere straat die ik heb gedaan is perfect gegaan en zit er in zoals het hoort.
Iemand een idee hoe dat komt ?
Ik heb twee straten gedaan.
Een straat daarvan bleek echter na afloop een puinhoop, het klopte niet met wat ik had ingevoerd.
Waze beweerde van 1 segment dat de straat 11 januari voor het laatst was bewerkt (terwijl ik vanmiddag de huisnummering had ingevoerd), en van een ander segment was de laatste bewerking volgens Waze wél vandaag en klopte de nummering wel (het enige van de 16 segmenten die nog bleek te kloppen).
Er klopte voor de rest in de straat vrijwel niets van wat ik had ingevoerd en Waze gooide nu bij een aantal segmenten even en oneven nummers door elkaar: aan de ene straat nummer 32 - 69, aan de andere kant 32-42.
Ik snap daar helemaal niets van.
Een andere straat die ik heb gedaan is perfect gegaan en zit er in zoals het hoort.
Iemand een idee hoe dat komt ?
Re: Edit problemen: huisnummers