Net een report gezien hier:
https://world.waze.com/editor/?lon=6.13 ... =182916157
Waarin stond Incorrect Junction (reported door user), nou woon ik daar om de hoek en weet ik ZEKER dat die afslag wel klopt. Heb hem maar op unidentified gezet, in de hoop dat de desbetreffende user met mij contact opneemt, ben wel benieuwd naar zijn motivatie voor de melding!
Wellicht omdat er een bord staat dat het alleen voor bouwverkeer en aanwonenden is, maar er zit een hele (toekomstige) woonwijk aanvast dus.
Alle turns zijn ook allowed, dus zie niet wat hier ooit het probleem kan zijn? Namen kloppen ook, de straatnaam bordjes staan er al namelijk en er is ook een plattegrond vanuit de gemeente waar de namen op staan.
https://world.waze.com/editor/?lon=6.13 ... =182916157
Waarin stond Incorrect Junction (reported door user), nou woon ik daar om de hoek en weet ik ZEKER dat die afslag wel klopt. Heb hem maar op unidentified gezet, in de hoop dat de desbetreffende user met mij contact opneemt, ben wel benieuwd naar zijn motivatie voor de melding!
Wellicht omdat er een bord staat dat het alleen voor bouwverkeer en aanwonenden is, maar er zit een hele (toekomstige) woonwijk aanvast dus.
Alle turns zijn ook allowed, dus zie niet wat hier ooit het probleem kan zijn? Namen kloppen ook, de straatnaam bordjes staan er al namelijk en er is ook een plattegrond vanuit de gemeente waar de namen op staan.
Re: Help, mijn UR's worden zomaar afgesloten