Halve drive kwijt.
Vandaag een vreemde kwestie.
Een gemaakte rit zie ik maar voor een deel terug in "Drives".
Wat is er gebeurd.
Ik maak een rit van huis, via mijn werk (viapunt), naar Wilrijk (Belgie).
Waze laad thuis via Wifi.
Op mijn werk stop ik even en als ik weer weg rij vraag Waze of ik wil verder gaan waar ik was gebleven.
Waze brengt me perfect waar ik zijn moet, en heeft dus alles goed geladen via Wifi, want ik heb data in Belgie uit staan.
Tot zover alles goed.
Nu blijkt echter, als ik onder "drives" kijk, dat het tweede deel van de reis, van mijn werk naar Wilrijk, er niet helemaal in staat.
De terugreis staat er helemaal niet in.
Het groen lijntje van de heenrit eindigt midden op de snelweg bij Antwerpen. Toch een beetje jammer voor de kilometerdeclaraties en zo...
Ik kom er voor de declaraties met wat klooien wel uit met koekelmeps maar het zou met Waze toch ook moeten kunnen.
Iemand een idee hoe dit komt ?
Een gemaakte rit zie ik maar voor een deel terug in "Drives".
Wat is er gebeurd.
Ik maak een rit van huis, via mijn werk (viapunt), naar Wilrijk (Belgie).
Waze laad thuis via Wifi.
Op mijn werk stop ik even en als ik weer weg rij vraag Waze of ik wil verder gaan waar ik was gebleven.
Waze brengt me perfect waar ik zijn moet, en heeft dus alles goed geladen via Wifi, want ik heb data in Belgie uit staan.
Tot zover alles goed.
Nu blijkt echter, als ik onder "drives" kijk, dat het tweede deel van de reis, van mijn werk naar Wilrijk, er niet helemaal in staat.
De terugreis staat er helemaal niet in.
Het groen lijntje van de heenrit eindigt midden op de snelweg bij Antwerpen. Toch een beetje jammer voor de kilometerdeclaraties en zo...
Ik kom er voor de declaraties met wat klooien wel uit met koekelmeps maar het zou met Waze toch ook moeten kunnen.
Iemand een idee hoe dit komt ?
Re: Halve drive kwijt.