Turnrestrictie toch nodig?
Hoi,
Ik zag een Update Request over een "Turn not allowed" in Zoetermeer. Om precies te zijn op de volgende locatie: Permalink
Als je naar de livemap kijkt, wordt je vanaf de Katwijkerweg de 4e Stationsstraat ingestuurd. Echter in praktijk mag dat niet. Dus toen keek ik naar de connectiviteit, en dan blijkt dat ik de connectie's vorige maand ergens wel goed heb ingesteld.
Vanaf de Katwijkerweg is de 4e Stationsstraat alleen maar oranje. Dus je zou niet die kant op mogen. Moet er nu naast de connectiviteit ook nog een turnrestrictie worden aangebracht of is dit gewoon een foutje in de software?
PS: Verderop in de 4e Stationsstraat is de weg nu wel geblokkeerd (was nog niet).
Ik zag een Update Request over een "Turn not allowed" in Zoetermeer. Om precies te zijn op de volgende locatie: Permalink
Als je naar de livemap kijkt, wordt je vanaf de Katwijkerweg de 4e Stationsstraat ingestuurd. Echter in praktijk mag dat niet. Dus toen keek ik naar de connectiviteit, en dan blijkt dat ik de connectie's vorige maand ergens wel goed heb ingesteld.
Vanaf de Katwijkerweg is de 4e Stationsstraat alleen maar oranje. Dus je zou niet die kant op mogen. Moet er nu naast de connectiviteit ook nog een turnrestrictie worden aangebracht of is dit gewoon een foutje in de software?
PS: Verderop in de 4e Stationsstraat is de weg nu wel geblokkeerd (was nog niet).
Re: Turnrestrictie toch nodig?