zuidzijde en noordzijde word ook vaak afgekort volgens mij.
Coordinator Waze Netherlands
Click here to sign-up for slack, our communication platform
Contact by email: NL - BE - Lux - Benelux
Click here to sign-up for slack, our communication platform
Contact by email: NL - BE - Lux - Benelux
In het verleden is het wel ten sprake gekomen, maar toen zaten we nog niet met huisnummers.
Coordinator Waze Netherlands
Click here to sign-up for slack, our communication platform
Contact by email: NL - BE - Lux - Benelux
Click here to sign-up for slack, our communication platform
Contact by email: NL - BE - Lux - Benelux
nee. Alternate is puur informatie verzameling.
Niemand weet echter welke info. Misschien een punt voor de EU juli meeting.
Niemand weet echter welke info. Misschien een punt voor de EU juli meeting.
Coordinator Waze Netherlands
Click here to sign-up for slack, our communication platform
Contact by email: NL - BE - Lux - Benelux
Click here to sign-up for slack, our communication platform
Contact by email: NL - BE - Lux - Benelux
^^ juist!
Coordinator Waze Netherlands
Click here to sign-up for slack, our communication platform
Contact by email: NL - BE - Lux - Benelux
Click here to sign-up for slack, our communication platform
Contact by email: NL - BE - Lux - Benelux
Data in BAG dient voluit beschreven te zijn. Voor de afgekorte (NEN5825) schrijfwijze is een aparte registratie.Leorenaud wrote:Wat doen we met namen die in BAG afgekort zijn? bijv Regiment Stoottroepenstraat is in BAG Regt Stoottroepenstraat. En Professor van de Brinkstraat is in BAG Prof vd Brinkstraat?
Graag hoor ik jullie mening/visie hier over.
In dit geval heeft de bronhouder (de gemeente) dus een fout gemaakt. Hier staat hoe je dit kan melden: http://www.kadaster.nl/web/Themas/Regis ... melden.htm
MapSquadEurope
Area Manager - Europe
Area Manager - Europe
Re: straatnaam in BAG afgekort en in wme niet