Post Reply

Problém s hlasovými povely

Post by zmasabujon
Ahoj lidi,
mám problém s hlasovými povely. V případě že v nastavení přepnu zvuk do reproduktoru, tak jsou veškeré hlasové povely useknuté. (Po sto metrech odb. a nic nebo odbočte do p. a opět ticho) Pokud tuto volbu vypnu, tak jsou zvuky v pohodě, ale v autě mám připojené bluetooth, takže navigaci přes bluetooth poslouchat nechci.
Tento problém se týká hlasů Vlastimil a Petra. Hlas Eliška je asi TTS jestli se nepletu a ten s tím problém nemá, jen se nedá pořádně poslouchat :D

Zajímavé je, že kolega který má stejný telefon se stejným softwarem tento problém nemá.
Zkoušel jsem i kompletní factory reset, i změnu rom telefonu, ale stále stejný problém.
Jiné aplikace problém se zvukem nemají, pouze Waze.

Nenapadá někoho kde by mohl být zakopaný pes?
zmasabujon
Posts: 2

POSTER_ID:17200426

1

Send a message

Post by Haldy84
ahoj,

mam úplně ten samý problém s Xiaomi Mi 9 SE. Chová se to stejně jak na originální Globální ROM, tak CZ-SK ROM. Viděl jsem ve vedlejším vlákně, že si na to stěžuje i někdo s Huawei, takže tipuju spíš nějakou závislost na Androidu 9.
Haldy84
Posts: 1
Send a message

Post by ma5jkl
aky mas telefon?
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by porubcan
skus v nastaveniach Androidu zmenit profil BT pre dane autoradio z media na phone handsfree
za predpokladu, ze si nepustat z mobilul muziku, tak by ti to nemuselo vadit a mohlo pomoct vyriesit popisovany problem.
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6826
Answers: 1
Has thanked: 633 times
Been thanked: 1859 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by zmasabujon
Xiaomi MI 8 a chová se to stejně u oficiální ROM, tak neofiko u AOSP.
Kolega má stejné zařízení a u něj to mluví normálně.
Mě to před nějakým tím měsícem mluvilo také normálně, předpokládal jsem že se jen něco rozbilo v aktualizaci aplikace, ale už mě to začalo štvát, tak jsem začal zkoušet co s tim.
zmasabujon
Posts: 2
Send a message