Post Reply

Prejazd zakázaný

Post by vlado_s
tu je Primary street, kde je zakázaný prejazd. Má niekto tip ako to najlepšie vyriešiť?
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times

POSTER_ID:3194073

1

Send a message

Post by vlado_s
jasné, že na private budú zelené šípky, ostatné si uviedol úplne správne. možno by tie segmenty nemali byť úplne na sebe aby sa dal chytiť private a napr. pre očíslovanie adries.
Možno by si mohol skúsiť dať private 0 a primary -1, možno zobrazenie v klientovi bude akceptovateľné, aj keď nemyslím že bude. Malo by to výhodu, že by si vedel v appke vybrať navigovateľný (private) segment ako boh prejazdu. Toto je len pokus...
Nezabudni ten "chaos" dostatočne zamknúť. Obdobne riešime jednostranné zakázané prejazdy.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
grepa wrote:
vitj wrote:Radši Private, protože tě to tam v případě potřeby donaviguje. Přes červenou šipku ne.
Jj, to je pravda. Pro zákaz průjezdu na Street dávám klasicky Private. Tady jsem se nechal unést myšlenkou zachovat Primary aspoň graficky. Jenže tak z Primary nezůstane nic, při rekategorizaci bude muset být změněná celá kompletně, ne jen kousek. Budu se muset na to podívat podrobně.
ako píše vitj... radšej primary. Ak chceš pochytiť aj grafiku, tak tam ponechaj primary, doplň paralelný segment private ako level -1 a správne nastav routovanie. Nezabudni jeden z paralených segmentov rozdeliť na dva.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
tak tú dodatkovú tabuľu som prehliadol :(

ma5jkl, aktuálne to jednoznačne nevieme zakresliť a ani to v blízkej dobe nehrozí. Jedine čo môžeme definovať restriction pre Truck a keď táto funkcionalita bude dostupná a bude mať vodič správne nastavenie v klientovi, tak to nejako zaberie. Nemám žiadne ilúzie, že to bude v globálne fungovať (ako definujeme truck nad 3,5t, nad 7,5t alebo nad 12t)
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
včera som si dodatkovú tabuľu nevšimol, povedal by som že tabuľa tam bola novšia.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vitj
Radši Private, protože tě to tam v případě potřeby donaviguje. Přes červenou šipku ne.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message