Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by pvo11
GinBook wrote:Já bych to neposouval, ztratíme tím data a tak moc vedle to není, aby to nachytla GPS.
Jedině to posunout ručně bod po bodu :D.
Je mi divné, že i Tollbox to dělá tak, že kruhák smaže a nakreslí znovu.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
GinBook wrote:Jinak rozumne to nejde.
No právě, že jde. Jen upravit geometrii.
To s tím ručním posunem byl samozřejmě vtip, protože člověk těžko udělá přesný kruh, ale nějakým skriptem by to jít mohlo. Má smysl se tím zabývat a zkoumat?
Teď nemyslím kvůli tomuhle kruháku :) , ale obecně, jestli se to občas hodí předělat kruhák bez smazání.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
Tak jsem zjistil, že takovéto anomálie s kruhákem nejsou jen v KH :).

Uprostřed tohoto segmentu je nezakreslený výjezd jen pro dopravní obsluhu. Na rozdíl od KH, tady jde o úplně jinou silnici vedoucí jinam.
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =146540234

Zajímavé je i UR na tom kruháku. Navigace je v podstatě správné, ale uživatele mate, že cedule na kruháku ho vedou jinudy, delší cestou, co je rychlejší si netroufám odhadnout. Kdybych tam jel já, tak pojedu určitě jako uživatel ;) .
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by vargosz
Asi neumím definovat proč, místo neznám, ale raději bych tam od navigace slyšel první výjezd...
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vitj
masvbr wrote:jeste muj příspěvek do dalsi ankety ke kruhacum obecne ... navigacni pokyn doleva/doprava/rovne bych taky nejradeji eliminoval, moje hlava to při řízení spatne zpracovává

odeslano z telefonu
U menších kruháků mám naopak radši doleva, doprava, rovně. Většinou nestíhám počítat výjezdy, koukat, kde jsou a ještě si pamatovat kolikátej to je :-) Takže se ve finále víc dívám do mapy a hlášky mají pro mě menší prioritu.

K tématu, už jsem v odkazovaném vláknu psal, že je tu také hledisko zakreslení skutečnosti a to je parkoviště. Důležité je to i z důvodu routingu, kdy parkující wazer bude dělat kolonu na hlavní, tím kazit ETA a v extrémním případě může způsobit objížďku.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by wirdous
neznam to tam ale asi bych dal 1.výjezd
wirdous
Area Manager
Area Manager
Posts: 108
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Send a message