Post Reply

Projeta/neprojeta

Post by yenixx
Zdravim. Omlouvam se, jestli tady tenhle dotaz uz padl, ale nikde jsem jej nenasel...

Mam 2 mensi problemy. Prvni je ten, oblast, kde jsem vva pred rokem vyvalcoval nejake silnice se mi dnes ukazuje jako neprojeta a nemuzu v ni editovat... :/

Druhej problem asi ani neni problem, ale stve me to. Uz nekolikrat jsem behem tydne (at uz se pocita 7 navaznzch dnu, nebo po-ne) ujel o dost vic nez 500 mil a ten 1000 pst award ne a ne ziskat... :(

Diky za help
Yen
yenixx
Posts: 4
Been thanked: 1 time

POSTER_ID:15088874

1

Send a message

Post by ma5jkl
Prvy problem: tvoja EA sa ti straca po cca 3 mesiacoch od posledneho prejazdu danej oblasti.
Druhy problem: skus si vo svojich jazdach v editore preverit kolko ti napocitalo km, pokial si v danom tyzdni ziskal aj iny cukrik, moze to byt sposobene aj tym, pokial mas nad 800 km a iny cukrik si v danom tyzdni neziskal napis na support nech ti ho odblokuju
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by tex232
yenixx wrote:Zdravim. Omlouvam se, jestli tady tenhle dotaz uz padl, ale nikde jsem jej nenasel...

Mam 2 mensi problemy. Prvni je ten, oblast, kde jsem vva pred rokem vyvalcoval nejake silnice se mi dnes ukazuje jako neprojeta a nemuzu v ni editovat... :/

Druhej problem asi ani neni problem, ale stve me to. Uz nekolikrat jsem behem tydne (at uz se pocita 7 navaznzch dnu, nebo po-ne) ujel o dost vic nez 500 mil a ten 1000 pst award ne a ne ziskat... :(

Diky za help
Yen
Zeditoval někdo ty silnice tam? Nejsou červené? Kde to je? Dej odkaz.
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by yenixx
To je v pohodě, ty silnice jsem zeditoval já, když mi to ještě šlo. Jen mě zarazilo, že už to mám zatmavené a nemsím na to sahat, když jsem vlastně creator... :)
yenixx
Posts: 4
Been thanked: 1 time
Send a message