Post by tex232
Stejný login mám asi na třech zařízeních...
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
OK tak přikoupím tablety
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
pvo11 wrote:
komichal wrote:A pokud jezdí zapnuty s puštěným Waze, sbírají trojnásobek bodů?
Teď se ptám obecně, ne že bych Texe podezříval z čehokoliv nekalého.
Podle mě s tím musejí počítat a body započítají jen jednou. Texi nesledoval jsi, jak to s těmi body je?
To fakt nevím já na to nekoukám moc. Pro mě byl mílník 100 k editací a pak se udržet před Grepou ale to bude fakt problém...
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by vlado_s
Ja som kedysi skúšal waze na dvoch telefónoch s rovnakým loginom, už neviem či pre porovnanie presnosti gps, či výpočtu ETA alebo to bolo pre niečo iné... oba navigovali správne, žiadne hlášky o druhom prihlásení sa ešte vtedy nedávali, no problém bolo vidno v histórii jázd. Cesta za zobrazila veľkým odstupom, bola rozsekaná na stovky ciest a aj v rámci tých ciest bolo viac ako polovica jazdy červená čiarkovaná (akože chýbal gps signál). Predpokladám, že oba klienti posielali gps koordináty pod jedným menom a server nezistil, že sú to dáta z dvoch zariadení. (Keďže som používal mobilné dáta od dvoch rôznych operátorov, tak mali šancu zistiť, že komunikácia prichádza z dvoch rôznych IP a identifikovať nejaký "problém"...). Dnes môžu okrem loginu mať a posielať jedinečný kód v zariadení...
Keď som pochopil ich problém, založil som si druhý účet.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message