Nějak ty uzavírky blbnou, tady je další případ.
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... st=4620233
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... st=4620233
Aha já jen mrknul na to, že je uzavírka od 9.3. Čas zadání se v mapě nezjistí a do tabulky uzavírek jsem se nedíval, protože se v ní špatně hledá.vitj wrote:Řekl bych, že uzavírka a waze v tomto případě za problém nemůže. Nedá se úplně přesně říct, kdy se uzavírka dostala do mapy, ale podle toho, že je na listu April 15, ř. 31 tak to bude okolo 31.3., tedy den po hlášení. Vyplývá z toho, že v době zadání UR (30.3.) ještě nebyla v mapě.pvo11 wrote:Nějak ty uzavírky blbnou, tady je další případ.
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... st=4620233
V JSDI tabulce přišla k nám 30.3.2015 10:32:03, tedy je pravděpodobné, že opravdu se dostala do mapy až 31.3.
Není.GinBook wrote:je to dobrý permalink?pvo11 wrote:Opět jedno UR na křížení uzavírky.
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=15. ... 13&env=row
Divné, zdá se, že se nám ztrácejí uzavírky. Divil jsem se proč sem dáváš uzavírku, která je v JSDI. Ty nám chodí do Google tabulky a zadávají se. Koukal jsem, je tam a podle záznamu ji AgentW4C zadal přes WME. Pokud v době, kdy jsi psal příspěvek v editoru nebyla, tak se musela ztratit.majkiitelini wrote:Tak ještě jedna čerstvá na Liberecku - mělo by se jednat o tento segment: https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =276996539
Zrušeno, ale fungovat to začne až po updatu mapy.DaV_003 wrote:Ahoj,
muzete nekdo zrusit tohle "omezeni" (Praha, Brunclikova ul.):
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... s=60529058
uz je to zase jednosmerka, prujezdna ve smeru A-B.
Diky
Koukal jsem, že už je to zadané z dat, které nám chodí z JSDI, ale díky za zprávu.Lu-Ko wrote:Zdravím, od 7.4.2016 do konce roku by měl být uzavřený nadjezd na I/38 u Nové Vsi, viz http://kolin.prubezne.cz/zpravy/1118-uz ... kolin.html
https://www.waze.com/cs/livemap?zoom=17 ... n=15.14122
Re: Nový systém uzavírek (zatím pro ČR)