Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Facebook - prosím o radu

Post by BS-HORAR
Mám Nokiu Lumiu a nedá sa mi prihlásiť na facebook, ani v sociálnych sieťach nemám Facebook ako to tu niekdo na fóre písal. Proste neviem spárovať Facebook z Waze. Poradí mi niekto, čo mám spraviť???
BS-HORAR
Posts: 6

POSTER_ID:16996321

1

Send a message

Post by alda81
WP nemám, ale co jsem tady někde četl, tak klient pro WP nemá podporu pro přátele z Facebooku a zřejmě se nebude už ani dál vyvíjet, viz. viewtopic.php?f=657&t=106109
alda81
Posts: 51
Has thanked: 22 times
Been thanked: 20 times
Send a message
[L2] Nokia 7 plus @ šedý Suzuki Swift
https://forums.mageia.org/en/download/file.php?id=25

Post by BS-HORAR
Ďakujem, kamarát mi tam ukazoval kadečo a mne s toho nič nefunguje. Tak to asi odinštalujem keď o mňa nestoja.
BS-HORAR
Posts: 6
Send a message

Post by BS-HORAR
Rád by som sa ešte vedel ako je s tými cukríkami??? Viem že na Lumii skoro nič nefunguje, kamarátovi s androidom ukáže na ceste cukrík, ide poň a má body, no mne to ešte ani raz neukázalo. Som len nováčik, a veľmi sa do toho nevyznám
BS-HORAR
Posts: 6
Send a message

Post by komichal
jak pravil akla81. Klient ve WP byl vypuštěn, následně byla opravena chyba s rychlým čerpáním baterie a od té doby byl zamražen a bylo rozhodnuto o nepokračování vývoje. Řada funkcí, které Waze postupně integrovalo do Androidu a iOs, tak ve WP není přítomných. Chybí i některé tradiční funkce (hlášení cen paliv).
Důvod je zřejmý - Waze byl pozřen Googlem, který vůči WP prosazuje aktivní odpor a tedy nejvyšší velení zarazilo jakýkoliv další vývoj pro platformu, kterou Google z duše nesnáší.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
Pro mě je Waze primárně navigační software pro jízdy z bodu A do bodu B. Sociální funkce mi tam nechybí, ale rozumím tomu, že někdo je využije.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by Rst193
ja mam instalovany waze primarne na WP, ale mal som i na androide. Co je zaujimave, ak som sa prihlasil cez android na facebook, priatelov z FB som videl aj vo WP....
Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message