Routing přes OMV na R46 u Prostějova
Ahoj.
Chtěl bych otevřít otázku, zda změnit označení segmentů na ČS OMV na R46 u Prostějova tak aby Waze používal tuto ČS jako sjezd z dálnice v případě, že uživatel chce jet ze směru od Olomouce na silnici č. 433 směr Žešov, Výšovice či jižní část Prostějova - nejčastěji okolí Brněnské ulice. V současné době Waze naviguje z R46 přes sjezd Prostějov - centrum a přes město, nebo až na X km vzdálený sjezd Vranovice-Kelčice.
Přitom by stačilo změnit 2 segmenty na zmíněné ČS z "Ulička na parkovišti" na "Ulice". Přitom zanechat poslední segment jako "Ulička na parkovišti" aby Waze nepoužíval ČS k obyčejnému průjezdu.
Navrhuji změnit tyto segmenty:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =102715722
a
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =101471229
Toto je můj první příspěvek, tak prosím o shovívavost.
Chtěl bych otevřít otázku, zda změnit označení segmentů na ČS OMV na R46 u Prostějova tak aby Waze používal tuto ČS jako sjezd z dálnice v případě, že uživatel chce jet ze směru od Olomouce na silnici č. 433 směr Žešov, Výšovice či jižní část Prostějova - nejčastěji okolí Brněnské ulice. V současné době Waze naviguje z R46 přes sjezd Prostějov - centrum a přes město, nebo až na X km vzdálený sjezd Vranovice-Kelčice.
Přitom by stačilo změnit 2 segmenty na zmíněné ČS z "Ulička na parkovišti" na "Ulice". Přitom zanechat poslední segment jako "Ulička na parkovišti" aby Waze nepoužíval ČS k obyčejnému průjezdu.
Navrhuji změnit tyto segmenty:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =102715722
a
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =101471229
Toto je můj první příspěvek, tak prosím o shovívavost.
Re: Routing přes OMV na R46 u Prostějova