Skúšal som ako by to vyzeralo (podobalo sa na komerčné navigácie), ale nefunguje to. Príliš malé objekty sa do navigátora nedostanú a veľké komplikované útvary sú okresané až deformovanéSuik wrote:vlado_s: prosim Ta, tu ma aky vyznam to mnozstvo landmarkov - panelakov? Osobne mi to uz v tom mieste pride ako zbytocne prehustena mapa
Shalafi, mýlil som sa Odrezané sú stĺpiky, nie zábradlie. Výjazd z parkoviska je presne tam, kde má byť.vlado_s wrote:je tam odrezané zábradlie, kde vedie ten prejazd, ak sa nemýlim. Môžeš to skontrolovať, ja som teraz cca 700km od BA.shalafi wrote:vyjazd z parkoviska je podla mna presne tam, kde ma byt - na konci zastavky, tesne pred zabradlim. mas to odomknute.vlado_s wrote: Shalafi, posunul si to až príliš. Tá odbočka ja tesne za zástavkou, ako začína zábradlie. Pls. odomkneš tieto, aby som znovu posunul Trnavskú podľa nových pruhov. Niekto to ešte pred Tebou bingol
asi vnútropodniková diaľnica
Toto museli zakreslovať minimálne z Bruselu, inak by teplovod z atómky nebol zakreslený ako Service Road
tomastomcat je na danom územi AM
tomastomcat je na danom územi AM
Odstránil som tie potrubné cesty.
veď to bolo divné, že to vytvoril AM na danom územíSuik wrote:EDIT: a nielen, ze je tam tomastomcat AM, ale svieti aj v "created by"
Takého chyby treba riešiť s chladnou hlavou. V poslednom období som našiel niekoľko červených (aj ja D1). Ak je dátum zmeny ako starší ako live mapa a (stará) Cartouche má zelenú konektivitu, tak to môžeš ignorovať.
Odbočenia sa zamykajú, ak je zamknutý aspoň jeden segment vedúci do križovatky. Občas to však nefunguje, ako každá vec vo waze
Nie je to spravne, ale viem o tom ze mapa nie je dobra
Chyba tam vela ulic, krizovatky nie su spravne.
Nakolko mam menej casu na opravu ide to dost pomali
Kuknem tie krizovatky a dam ich do poriadku
zs
Chyba tam vela ulic, krizovatky nie su spravne.
Nakolko mam menej casu na opravu ide to dost pomali
Kuknem tie krizovatky a dam ich do poriadku
zs
Re: Úmyselné a neúmyselné ničenie mapy