problém s navigací v pruzích
Vím, že Waze navigaci v pruzích nepodporuje a snažíme se to řešit pomocí DSVL a DSVP.
Tady na té rampě je hlášeno UR, kde to asi vyřešit nejde, uživatel je s tím už smířen, ale přeci jen se ptám, kdyby někoho něco napadlo.
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =161539905
Pro odbočení vlevo jsou tam 2 pruhy ze tří a je jedno, který z těch dvou se použije, takže DSVL je OK. Problém nastane až na další křižovatce. Pokud tam chce řidič pokračovat rovně, musí už na označené rampě být v prostředním pruhu, protože z toho levého nemá šanci se správně zařadit.
Bohužel tady nepomůže ani podívat se na mapu v kombinaci s ukazately na silnici. Pokud to tam člověk nezná, nevyčte to ani z nich.
Kdyby vás něco napadlo, dejte vědět a prosím zatím nic neměňte ať se můžou podívat i ostatní.
Jen tam mimochodem, nemělo by v popisu těch ramp místo Exit být »?
Tady na té rampě je hlášeno UR, kde to asi vyřešit nejde, uživatel je s tím už smířen, ale přeci jen se ptám, kdyby někoho něco napadlo.
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =161539905
Pro odbočení vlevo jsou tam 2 pruhy ze tří a je jedno, který z těch dvou se použije, takže DSVL je OK. Problém nastane až na další křižovatce. Pokud tam chce řidič pokračovat rovně, musí už na označené rampě být v prostředním pruhu, protože z toho levého nemá šanci se správně zařadit.
Bohužel tady nepomůže ani podívat se na mapu v kombinaci s ukazately na silnici. Pokud to tam člověk nezná, nevyčte to ani z nich.
Kdyby vás něco napadlo, dejte vědět a prosím zatím nic neměňte ať se můžou podívat i ostatní.
Jen tam mimochodem, nemělo by v popisu těch ramp místo Exit být »?
Re: problém s navigací v pruzích