Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

problém s navigací v pruzích

Post by pvo11
Vím, že Waze navigaci v pruzích nepodporuje a snažíme se to řešit pomocí DSVL a DSVP.
Tady na té rampě je hlášeno UR, kde to asi vyřešit nejde, uživatel je s tím už smířen, ale přeci jen se ptám, kdyby někoho něco napadlo.
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =161539905

Pro odbočení vlevo jsou tam 2 pruhy ze tří a je jedno, který z těch dvou se použije, takže DSVL je OK. Problém nastane až na další křižovatce. Pokud tam chce řidič pokračovat rovně, musí už na označené rampě být v prostředním pruhu, protože z toho levého nemá šanci se správně zařadit.

Bohužel tady nepomůže ani podívat se na mapu v kombinaci s ukazately na silnici. Pokud to tam člověk nezná, nevyčte to ani z nich.

Kdyby vás něco napadlo, dejte vědět a prosím zatím nic neměňte ať se můžou podívat i ostatní.

Jen tam mimochodem, nemělo by v popisu těch ramp místo Exit být »?
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times

POSTER_ID:16938676

1

Send a message

Post by bebebrumik
Teoreticky se tam potom zařadit dá, ale těžký to asi bude :-) Jiný řešení nevidím. Jinak tohle je jedna z nejsložitějších křižovatek v Praze vůbec a moc bych se v ní nevrtal :D Jo a šipky by tam podle mě měly být.
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Send a message
Editor L5

Post by pvo11
bebebrumik wrote:Teoreticky se tam potom zařadit dá, ale těžký to asi bude :-) Jiný řešení nevidím. Jinak tohle je jedna z nejsložitějších křižovatek v Praze vůbec a moc bych se v ní nevrtal :D Jo a šipky by tam podle mě měly být.
Už jsem měl tu čest :). ve směru od Seifertovy už jsem tam jedno UR kdysi řešil a vyřešil, ale tady také lepší řešení nevidím, jen jsem nechtěl nic zanedbat, proto se ptám.
Holt není k dispozici hláška "zůstaň ve středním pruhu" :D a simulovat jí kombinací DSVL, tam kde teď a těsně před odbočením DSVP (po oddělení pravého pruhu) mi nepřijde vhodné, to by z toho byl řidič zmatený ještě více.

Exit na šipky změním.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message