Post by shalafi
ano, to je pozadovane a aj tu na fore niekolkokrat popisane spravanie funkcie Bridge :)
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
To je urobene na situacie, kde sa mimourovnovo krizia 2 cesty, ale v mape je tam junction a su na rovnakej urovni. Vtedy oznacis tie 2 vrchne, das bridge a hotovo. Mas ich rozpojene a este aj spravne nastaveny level tej hornej na +1.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
Takze pozor - dost dolezita informacia:

Kazdy koncovy segment (=slepa ulica) by mal mat junction aj na konci!

Tento junction je tam potrebny na routovanie na/z tohto segmentu. Prave chybajuci junction sposobuje hlasky "Proceed to highlighted route", namiesto toho, aby routovalo z aktualnej pozicie, alebo az do koncoveho bodu.
Screenshot_2012-04-16-13-39-51.png
(127.64 KiB) Downloaded 691 times
Kedysi davno som doporucenie pre koncovy junction zachytil, ale doteraz som nevedel, k comu vlastne sluzi. Po objasneni jeho vyznamu si myslim, ze by bolo vhodne ho v kazdom pripade pouzivat :geek:
waze_add_junct.JPG
(31.92 KiB) Downloaded 688 times
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message
Last edited by shalafi on Mon Apr 16, 2012 12:02 pm, edited 1 time in total.

Post by shalafi
foxitrot wrote: Shalafi, skusil uz niekto logicky postup, aky by sa ocakaval v kazdom normalnom projekte? Uzivatel nahlasi Supportu bug, Support sa podakuje a po par dnoch vrati odpoved od vyvojarov, ze problem bol v routing SW odstraneny :roll:
Verim, ze to skusilo uz mnozstvo editorov, pretoze informaciu o nutnosti junction na konci segmentu som zachytil uz v zaciatkoch Waze. Nie je to nova informacia/bug, iba nieco, co lezi v utrobach Wiki a vacsina ludi (vratane mna) to na CZ/SK nevie a nedodrziava. Mozeme skusit zatlacit na Waze, ale obavam sa, ze rychlejsie bude dorobit junction na kazdu jednu po*********** slepu cestu ako sa dockame zmeny od Waze. >_<
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
vlado_s wrote: To snáď nemyslíš vážne. Koncových segmentov je v CZ/SK 1000000+. Len ja som ich vytvoril 1000+
Ak to zoberiem z pozitívnej strany, tak môžeme zbierať body veľkými dúškami, ale žiadne zlepšie máp tým nezískame :oops:
Ja nehovorim, ze teraz nebude nikto robit nic ine ako pridavat junctions. Ale ako good practice ak nejaky taky segment (hlavne dlhsi) uvidis bez neho, tak preco to v ramci editovania nepridat? Od Waze sa podla mna riesenia nedockame.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
nefunguje, este stale ..

EDIT: by porubcan on Sat May 12, 2012 3:46 pm - asi im nefunguje letny cas .. myslel som, ze si pisal pred hodinou, no bolo to len par minut dozadu -aktualne je 16:58
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
trochu od veci - foxo - v tych kupeloch to vyzera, ako keby si to robil podla ortofoto a teraz tam nic nie je .. zeby nejake podklady Waze odstranil?
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
"to tedy smekám" :geek:
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
asi preto, ze sa akurat menila mapa (: uz mame novu, vonavu.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
Ale zaroven plati, ze za editovany objekt uz v ten den body nedostanes. Editovany pri prvom Save bol, je jedno ci bol pri tom obodovany, alebo nie.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message