Post by Sanicko
JDvorak-CZ wrote:Máme tu další rozšíření editoru.

WME Color Highlights
Neocenitelna pomocka pre editora!!!

... hlavne ked krasne vidim, co vsetko mam v oblasti zamknute (samozrejme L3) :evil:
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
petk0 wrote:A su aj na Slovensku take oblasti? Lebo som taku zatial nenasiel, ak neratam obcasny problem editora, ale to staci vypnut/zapnut.
Su!!!
Napr. Galanta, Rožňava (zapni si GPS layer v editore)... to len tam namatkovo co som si narychlo spomenul, co som kedy editoval... ten "shifter" je na nezaplatenie
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Dnes od rana editor blbne... Najskor na jeden uspesny save asi 5 neuspesnych, teraz sa uz ani nespusti, pyta si login a ten je vzdy neuspesny... Vieme co sa deje?
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
GinBook wrote:
porubcan wrote:highlight script 1.4.2 mi nejako nechcel bezat, takze tuto je beta verzia skriptu: http://waze.cryosphere.co.uk/scripts/wm ... ights.html
ta mi funguje
mě to chodilo.Ale zkusím betu
Potvrdzujem, ze highlight script 1.4.2 mi v novom editore tiez chodi... Tiez som vsak na betu zvedavy ;)
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
fotrik wrote:Hm, na jednu stranu je hezke, ze pridali podporu house numbers, ale na druhou stranu je to v teto podobe ve vetsine ceskych vesnic, kde v ulicich neni sekvencni cislovani, naprosto k nicemu. Jsem zvedavy, co se stane se starym cislovanim zadanem jeste v Cartouche. Jestli zahodi tech vice nez 6 tisic spravne ocislovanych domu v okolnich obcich, na kterem jsem stravil desitky hodin, tak se vazne naseru.
Obavam sa, ze si uz nasraty... Tie House numbers a ich (ne)kompatibilita s datami zadanymi v Cartouche je dalsi "Waze fuck up"... Ja som mal zadanych len zopar desiatok cisel... a to na sekvencne cislovanych uliciach a .... urobil z toho gulas... Prehodil stranu ulice, inde dohodil nezmyselne cisla... Navyse nie je nijako vidiet, kde cisla zadane su a kde nie... :-(
No, mozem sa na taketo cislovanie z vysoka...
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Suik wrote:90% si waze dopocita sam
Bral by som to potial, keby to bol "prvy nastrel" a potom bolo kazde cislo dostupne na rucne doeditovanie...
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Suik wrote:
Sanicko wrote:
Suik wrote:90% si waze dopocita sam
Bral by som to potial, keby to bol "prvy nastrel" a potom bolo kazde cislo dostupne na rucne doeditovanie...
ja si myslim, ze pre nase konciny akekolvek dopocitavanie je nepouzitelne... to by bolo treba presna GPS pozicia s urcenym smerom jazdy a prava/lava strana...nieco ako v starej Cartouche
+ nutnost kuskovat segmenty podla zastavby... CELE ZLE :evil:
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
fotrik wrote:No, jesteze mame ty socialni funkce, kdyz se podle cisla domu ve 4-tisicove vesnici s bezejmennymi ulicemi nenajdeme.
Ale najdeme... Akurat bude musiet niekto v cielovej oblasti zapichnut "social-networkovu vlajocku" :D


Jedno pozitivum som nasiel... Da sa (konecne) pomenovat naraz viacero zaselektovanych segmentov... Z pomenovavania, segment po segmente, som bol chvilami na prasky :)
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
foxitrot wrote:To si ani nechci predstavit, ake giganty s megamedzerami medzi riadkami pouzivali na zaciatku. Kompromisne to trochu zhustili, ale nie az tak, ako to mnohi neustale ziadali.
Ergonomia očí jak hovado.... Na jednej strane sa "titeríš" v mape a na druhej strane take kone :-(

-= Sent from Xperia Neo V =-
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
foxitrot wrote: Dnes (ci vcera?) sa Ehud (dost nejasne) vyjadril k cislovaniu. Ze ked museli velmi rychlo (rok? :roll:) zahodit Cartouche, tak narychlo zbuchali nove sekvencne cislovanie, ale vraj bude len docasne. V buducnosti to nejako prerobia. A slubil ze pridaju aj staru databazu cisiel, len este nevedia, ako ju zvaliduju. A slubil a slubil...
Ahaaaaaaaaa, takze budeme "chvíľku" editovat s týmto paskvilom a oni do toho potom mergnu staré dáta.... No pobavil chalan... Na com fičí nenapísal? :-D


-= Sent from Xperia Neo V =-
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W