Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Sanicko
vlado_s wrote:Opäť niečo vylepšili :)
No tipoval by som, ze mu vadi ten jeden "nekruhacovy" segment... Takze ten error by som nebral ako samoucelny, ale skor ako snahu zabranit ulozit zdroj potencialnych problemov....
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
GinBook wrote:Taky vám chybí v My Dashboard v obou dvou sloupcích informace. nebo je problém u mne. Sice jsem se přihlásil, ale neexistuji.

A vlastně se nedostanu ani do editoru.
Editor zda sa uz ide... Dashboard - ZERO...
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
foxitrot wrote:To mas tak, staci ze upravis geometriu jedneho segmentu, zmazes na nom 2-3 prebyotcne uzliky, aby sa narovnal (predstav si, ze je to klasicka valcovana rovinka so 100 uzlikmi) alebo ho v zakrute spravne zatocis a aj tak dostanes 1 obodovany edit (podobne ako za landmark).
A ja blbec pedantny sa tolko hram s geometriou ... kopa casu a bodov minimalne :lol:
Ale kaslem vam ja na body... to radsej nech ta mapa funguje a aj nejako vyzera ;-)
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
vlado_s wrote:
guri211 wrote:
Sanicko wrote:Ale kaslem vam ja na body... to radsej nech ta mapa funguje a aj nejako vyzera ;-)
Moja rec!
Guri, celé waze bola založená ako sociálna hra.
Ja si myslím, ze Waze bolo a je prioritne o mape, navigacii... a dnes už aj o nejakom socialnetworkingu...
Sutaz a bodovanie je tu ako motivačný faktor, aby nejaká mapa vôbec bola a udržala sa aktuálna... Bohužiaľ, 100% ochrana pred exotmi, ktorí to berú ako výzvu, sa nedá urobiť, ani keby to bol primárny účel... Holt teraz sa musi dobiehať to, čo sa v začiatkoch podcenilo...

-= Sent from Xperia Neo V =-
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
foxitrot wrote:Dobra sprava - na NA WME beta editore sa uz okrem noveho zadavania cisiel domov (ktore upravuju a opravuju kazdych par dni) objavili aj sipky softturnov.
To este len bude chaos, ked sa to zacne pouzivat :-D
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
MagicOfLA wrote:Ale rozhodne lepsie nez neuvazene pouzivanie JNF...
Tak JNF (inac az tymto prispevkom som sa dozvedel pravu identitu tohoto prizraku :-D - co to sa suskalo, co to som si domyslel) je zbran hromadneho nicenia...
Oproti tomu budu tie softurny skutocne len take konvencne prskavky :lol:
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
foxitrot wrote:... na nejakom zlepseni problemu.
Ja by som radsej, keby sa problemy riesili ;-)
Riesenie vylepseneho problemu, byva obycajne zapeklitejsie, ako riesenie samotneho problemu, pred jeho vylepsenim :lol:
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
fotrik wrote:Sakra, co je s editorem? Zniceho nic mi prestal ukazovat sipky na jednosmerkach, dokud segment nezvolim.
Kua, najskor som zahromzil na novu verziu WME Color Highlights - mylne sa domnievajuc, ze to on... Potom som malem zobral srobovak, ze pocitacu dohovorim :lol:, a ono nakoniec (ake prekvapenie), chyba na strane Waze :-D
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by shalafi
to ma tiez na chvilku dostalo :) otaznik netreba hladat v papyruse, ale ho stlacit na klavesnici :oops:
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
fotrik wrote: Ajo, taky mi to mohlo docvaknout. Kazdopadne mi neni jasne, proc mi to zrovna na tehle krizovatce nabizi.
Pretoze oba segmenty maju rovnaky typ cesty, krajinu, nazov, mesto, ...
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message