Post by milo12
Aj vam blbne editacia nazvov cez Papyrus? Zadam kompletne udaje a neulozi ich. Ked ich zadam cez Cartouche tak ich ulozi a vidim ich potom aj v Papyruse.

Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
Napadlo ma, ze som stahoval aktualizaciu Chrome a jedna z uprav bolo rychlejsie vykreslovanie obrazkov. Teraz mi napr. zobrazuje modru ciaru vedla povodnej cesty. Predchadzajuca verzia pekne vykreslila modru ciaru (oznacenu cestu) priamo na povodnej ceste.
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
porubcan wrote:
foxitrot wrote: Skutocne. Vo WME ich nedokazem povolit (refresh a znova cervene), v Cartouche je konektivita povolena.

Hlasim to na Support, prosim sirsie okolie needitovat.
Rovnaky problem mam v Trencine
Tento problem som mal v TN na Zlatovskej asi pred 2 mesiacmi, bolo to aj v tomto fore, po update bolo vsetko OK.

Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
vlado_s wrote:taký milo12, čo svojho času do každého zalomenia segmentu bezhlavo vkladal junction bude nahradený niekým iným :)
Nemám problém keď vytvorím nový koncovým segment vložiť na jeho koniec junction, ale v Papyruse to na jeden klik nejde :(
Vkladal som ich z dovodu, ze od urcitej verzie Waze (iPhone) zacal na mapach kreslit obluky aj v miestach kde bolo uplne ostre zalomenie zakruty (napr. na sidliskach, atd.).

Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
vlado_s wrote:
shalafi wrote:Verim, ze to skusilo uz mnozstvo editorov, pretoze informaciu o nutnosti junction na konci segmentu som zachytil uz v zaciatkoch Waze. Nie je to nova informacia/bug, iba nieco, co lezi v utrobach Wiki a vacsina ludi (vratane mna) to na CZ/SK nevie a nedodrziava. Mozeme skusit zatlacit na Waze, ale obavam sa, ze rychlejsie bude dorobit junction na kazdu jednu po*********** slepu cestu ako sa dockame zmeny od Waze. >_<
To snáď nemyslíš vážne. Koncových segmentov je v CZ/SK 1000000+. Len ja som ich vytvoril 1000+
Ak to zoberiem z pozitívnej strany, tak môžeme zbierať body veľkými dúškami, ale žiadne zlepšie máp tým nezískame :oops:
Body na tom neurobis, v Papyruse musis cestu vytvorit a hned zmazat a za to uz nie su teraz body. Leda ak prida body len za junction.
Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
foxitrot wrote:
milo12 wrote:
vlado_s wrote:taký milo12, čo svojho času do každého zalomenia segmentu bezhlavo vkladal junction...
Vkladal som ich z dovodu, ze od urcitej verzie Waze (iPhone) zacal na mapach kreslit obluky aj v miestach kde bolo uplne ostre zalomenie zakruty (napr. na sidliskach, atd.).
O tom splinovom zaoblovani lomenych zakrut som vedel, pekne nevydareny a nezmyselny pokus zlepsit mapu na nespravnom mieste, Support to myslim slubil zrusit.

Tie pridane body vedla uzlov tomu aj realne zabranili?
Zabranili, tam kde su to vyzera tak ako to ma byt.
Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
oolcoo wrote:
milo12 wrote:
foxitrot wrote:
Tie pridane body vedla uzlov tomu aj realne zabranili?
Zabranili, tam kde su to vyzera tak ako to ma byt.
Milo
a keby bol junction priamo v rohu tak by to hlasilo odbocte vlavo/vpravo? resp preco si nedaval junction priamo do rohu ale nejaky ten minimeter vedla rohu?
Vsak to bolo to najtazsie, presne do rohu sa nikdy netrafis, vzdy musis opravit geometriu, ale nevadilo aj ked sa geometria neopravila, cesta bola normalne zalomena. V zalomeni to nehlasilo nic, nemal si na vyber kam odbocit a tak teta waze bola ticho.
Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
Suik wrote:Asi tak tyzden (od poslednych problemov) mi v Papyruse pod My places -> Areas I can edit zobrazuje velmi zmrstenu editable area - 11.73 km2 a navyse na koordinatoch S 0 22.072, E 55 37.526 - co je niekde v Indickom oceane asi 500km severne od "Seychelles" :D. Ale inak mi povodna EA oblast zostala, len v tom menu je to posahane. Mate to este niekto nejak podobne, alebo je to len u mna? :)
detto, teraz tam mam 6,4 km2, ale mal som aj 18 000 km2, ale EA je v pohode
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
Ide vam Papyrus? :cry: Mne ide len Cartouche.
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
Ja mam este jednu BIG vycitku na Papyrus. V Cartouche vidim cesty v poradi ako sa nahravaju (zobrazuju). Niekedy sa dlhsie cesty nahraju neskor a vidim ich neskor (uz su nahrate novsie cesty).
V Papyruse su cesty zoradene podla datumu. Ked pravidelne editujes tak to vadi, nakolko neskor nahrata cesta sa strati medzi novsimi.
Napr. cestu zaznamenanu 27.6. mi nahralo az dnes, pricom cesty, ktore som presiel neskor (28, 29.6.) uz boli nahrate. V Cartuche som pekne videl, ze cesta sa dohrala neskor, ale v Papyruse uz bola na 3 zalozke.
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message