a keby bol junction priamo v rohu tak by to hlasilo odbocte vlavo/vpravo? resp preco si nedaval junction priamo do rohu ale nejaky ten minimeter vedla rohu?milo12 wrote:Zabranili, tam kde su to vyzera tak ako to ma byt.foxitrot wrote:
Tie pridane body vedla uzlov tomu aj realne zabranili?
Milo
Prečo mi kreslí prerušovanú červenú čiaru tam, kde by som mal nakresliť novú cestu? V editore síce je "Create road", ale tá prerušovaná čiara sa nedá nakliknúť. Čo s tým?
Nikto netuší, čo mi to Waze robí za haluz? Predtým som vo svojích prejdených trasách videl súvislú červenú čiaru všade tam, kde v klientovi chýbala cesta. Stačilo kliknúť "Create road" a mal som novú cestu vyvalcovanú. Teraz mi to kreslí prerušované červené čiary, ktoré sa nedajú nakliknúť. (Pozri screenshot v mojom predchádzajúcom príspevku)...
Čo je zle?
Čo je zle?
Môže niekto znalý dať link kde je vysvetlené ako presne sa rozhodovať pri voľbe typu cesty? Konkrétne ma zaujíma kedy použiť private road, kedy service road a vysvetlenie, ako ich WAZE používa v navigácii.
No výborne, toto som potreboval.
Z toho vidím, že používanie Service road tam, kde je zákaz vjazdu, je chybné. No vídam to relatívne často.
Z toho vidím, že používanie Service road tam, kde je zákaz vjazdu, je chybné. No vídam to relatívne často.
Keď vidím vo fóre nejaký permalink so segmentami, tak predtým som bol zvyknutý, že po otvorení linku, som tie segmenty videl vyznačené. Od nejakého času mi však Safari zobrazí len výrez mapy a musím hádať, o ktorých je reč.
Je to nejaký bug, alebo mám niečo zle nastavené?
Firefox to zobrazuje ako má...
Je to nejaký bug, alebo mám niečo zle nastavené?
Firefox to zobrazuje ako má...
Niekedy v zime som vyvalcoval a potom zeditoval viacero ulíc v obci Zástranie. Dnes som tam jazdil a prekvapilo ma, že nič z toho sa v klientovi neobjavilo, no v editore všetky tie ulice vidím.
Što takóje?
Što takóje?
iPhone 4 a pochybujem, že by som nemal najaktuálnejšiu verziu klienta. Prikladám včerajší záznam drive a dokonca aj tam to vidieť, zelená čiara klasicky ukazuje, čo systém evidoval ako známu cestu.
Červená je neznáma trasa a označil som modrými čiarami, čo som videl v klientovi ako existujúcu cestu. To som tam videl už niekedy vlani.
Nové cesty som tam pridal 6 februára, editor ich vidí, ale klient nie.
Červená je neznáma trasa a označil som modrými čiarami, čo som videl v klientovi ako existujúcu cestu. To som tam videl už niekedy vlani.
Nové cesty som tam pridal 6 februára, editor ich vidí, ale klient nie.
Na tú prerušovanú čiaru som sa márne pýtal na fóre najmenej 2x. Mne VŽDY kreslí trasu, kde nie je v mape cesta, takto. Od istého času už nijako neviem zmeniť novú (červenú) trasu rovno na cestu, musím to otrocky kresliť ručne podľa gps stopy. Takže ak vidím v mojich prejdených trasách prerušovanú červenú stopu, tak viem, že som išiel (podľa WAZE) mimo akejkoľvek cesty. S absenciou gps signálu to nič nemá.
To s aktualizáciou mapy v klientovi niekedy skúsim, ale bohužiaľ sa sem vrátim až o niekoľko týždňov.
Re: Foto z klienta - to nemám, neprišlo mi to na um. Ale viem to ľahko opísať. Keď som prešiel križovatku ku kostolu, tak bol obrázok úplne jednoduchý - autíčko a nikde v okolí nič, žiadne cesty.
V mojom klientovi som videl len cesty, čo boli vytvorené v októbri 2012. Ostatné (čo som vytvoril vo februári) tam nie sú. V klientovi som videl presne to isté, čo je aj v tejto sekunde v Live Map, teda nulacelányšt, okrem tých ciest z októbra. V Live Map jednoducho nie je to, čo v editore a nie je to ani v klientovi.
Podľa mňa je to bug.
To s aktualizáciou mapy v klientovi niekedy skúsim, ale bohužiaľ sa sem vrátim až o niekoľko týždňov.
Re: Foto z klienta - to nemám, neprišlo mi to na um. Ale viem to ľahko opísať. Keď som prešiel križovatku ku kostolu, tak bol obrázok úplne jednoduchý - autíčko a nikde v okolí nič, žiadne cesty.
V mojom klientovi som videl len cesty, čo boli vytvorené v októbri 2012. Ostatné (čo som vytvoril vo februári) tam nie sú. V klientovi som videl presne to isté, čo je aj v tejto sekunde v Live Map, teda nulacelányšt, okrem tých ciest z októbra. V Live Map jednoducho nie je to, čo v editore a nie je to ani v klientovi.
Podľa mňa je to bug.
Nemal som čas sa tomu doteraz venovať, ale dnes som skúsil update máp v klientovi a potom aj navigáciu na predtým nezobrazené ulice a zobrazil toto:foxitrot wrote:http://img.tapatalk.com/d/13/05/16/6unuzyvy.jpg
Ak ma pamäť neklame, tá červená prerušovaná čiara v editore znamená, že si tam nemal GPS signál?
Ak nevieš presvedčiť klienta, aby tam načítal mapu, daj si spraviť trasu krížom cez Zástranie (napr. Veterná - Bartolomejská).
Ak môžeš, hoď sem foto z tvojho klienta.
Na tvojom screenshote vidieť na pravej strane cesty, ktoré (ešte?) nie sú v klientovi. Nemám k dispozícii editor, takže nezistím, aké sú staré. Ak sú staršie ako 3 dni, môžme to pokojne reklamovať ako chybu systému.
Až tam budem osobne, tak to ešte skontrolujem, no to bude až niekedy budúci týždeň.
Re: editor Papyrus a jeho užívání