Asi tak tyzden (od poslednych problemov) mi v Papyruse pod My places -> Areas I can edit zobrazuje velmi zmrstenu editable area - 11.73 km2 a navyse na koordinatoch S 0 22.072, E 55 37.526 - co je niekde v Indickom oceane asi 500km severne od "Seychelles" . Ale inak mi povodna EA oblast zostala, len v tom menu je to posahane. Mate to este niekto nejak podobne, alebo je to len u mna?
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
U mna teraz v tomto momente vsetko fici ako ma.
EDIT: sorry, fakt len na zapade...
EDIT: sorry, fakt len na zapade...
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
A vyzera, ze opat zacali synchronizacne problemy....aspon u mna momentalne....
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
vidim dobre, ze pribudla samostatna moznost na add gas station a add parking lot? hehehe...nebodaj nam idu zapnut CS aj v klientoch?
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
Stara zlata status page a ich riesenia ASAP
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
Btw. to cislovanie domov, stylom - 90% si waze dopocita sam, je tam zas polovicate, teda vhodne len na polovicu na CZ/SK pomery (hlavne co sa cislovania v dedinkach tyka )...pociatocne a konecne cisla segmentu su nam na nic, hlavne ked aj by zvysne boli po oboch stranach, ale nie v rovnomernych rozostupoch.
EDIT: vidim, ze par ludi ma predbehlo uz
EDIT: vidim, ze par ludi ma predbehlo uz
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
ja si myslim, ze pre nase konciny akekolvek dopocitavanie je nepouzitelne... to by bolo treba presna GPS pozicia s urcenym smerom jazdy a prava/lava strana...nieco ako v starej CartoucheSanicko wrote:Bral by som to potial, keby to bol "prvy nastrel" a potom bolo kazde cislo dostupne na rucne doeditovanie...Suik wrote:90% si waze dopocita sam
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
netreba drzat CTRL, staci raz stlacit "M" - zapinac/vypinac pre multiple segment selectionpetk0 wrote:Ja to tiez tak robim, podrzim CTRL naklikam vsetky ulice, kde to potrebujem zmenit. Ale pozor na ZOOM, casto padne editor a nedovoli zmenit nazov, pretoze zmizne nastavenie statu.Potom mozem ist znovuvitj wrote:Hromadně ne, ale vidis, ktere jsou spatne pojmenovane nebo nepojmenovane. Pak vyselektovat je rychlejsi, nez kdyz to u kazde musis zjistovat.
Na male obce do 20 editov je to pouzitelne, pri vacsich to uz musim robit na x krat.
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
Myslim, ze nechyba ... teda aspon co to .foxitrot wrote:Takéto vysvetlenie mám myslím chýbaPali65 wrote:Môže niekto znalý dať link kde je vysvetlené ako presne sa rozhodovať pri voľbe typu cesty? Konkrétne ma zaujíma kedy použiť private road, kedy service road a vysvetlenie, ako ich WAZE používa v navigácii.
Private road má typické využitie na úsekoch, kade sa dá ísť, ale je tam "Prejazd zakázaný", "Zákaz vjazdu, Okrem .....", spustená rampa, zatvorená brána a pod. Takýto segment spôsobí "zvýšenú nechuť" routing servera navigovať tadiaľ, "jedine že by neexistovala iná cesta do cieľa, prípadne by bola o veľmi veľmi veľa dlhšia".
http://world.waze.com/forum/viewtopic.p ... 26a#p23882
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
A potom s 2 rozne jazdiacimi kontami zadat tu istu trasu, ci bude u-turn "povoleny" aj pre inych, alebo "povoleny" v ramci akoze naucenej trasy, aj ked z jedneho prejazdu...
sent from my phone via Tapatalk
sent from my phone via Tapatalk
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
Re: editor Papyrus a jeho užívání