Post by MagicOfLA
Svobodak wrote:Zdravim,
jen rychlo dotaz, jestli je problem se zobrazenim CZ diakritiky jen u mne ci vsude?

Diky za info ;)
Rozhodne nie len u teba...
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
foxitrot wrote:Jedna z opakujúcich sa chýb Waze programátorov: nájdený problém je nesprávne (a často zavádzajúco) pomenovaný.
Dovolím si odporovať, ale tá hláška hovorí jasne. Kruháč (označený tými opakujúcimi sa = ) netvorí uzatvorený okruh ;)

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Pokial tie dve area tvoria suvisly celok, spravidla ich spoji do jednej. Nezvacsila sa ti ta Area 0?

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
GinBook wrote:To znamená že pokud budu mít nějaké místo samostatně, tak se mi udělá podle těch samostatných míst další Area ?
Jj, moja dovolenka svieti ako samostatna Area.

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Prvym sejvom dostal 150 bodov za prvych 150 segmentov v tom sejve.
Druhym sejvom dostal 150 bodov za segmenty 151-300 v tom sejve, prvych 150 je ignorovanych.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
foxitrot wrote:
MagicOfLA wrote:Prvym sejvom dostal 150 bodov za prvych 150 segmentov v tom sejve.
Druhym sejvom dostal 150 bodov za segmenty 151-300 v tom sejve, prvych 150 je ignorovanych.
Nie. Prvym sejvom dostal 150 bodov, druhym sejvom nedostal nic (lebo vsetky segmenty uz boli zmenene). Takze tiez tych 300 nechapem.
Obidvoma sejvmi ukladal 1000 zmien. V prvom dostal 150 bodov za prvych 150 zmien, ostatne su ignorovane. V druhom dostal 150 bodov za druhych 150 zmien, pretoze za tie este ten den ziadne body nedostal.

Klar(er)?

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
shalafi wrote:Ale zaroven plati, ze za editovany objekt uz v ten den body nedostanes. Editovany pri prvom Save bol, je jedno ci bol pri tom obodovany, alebo nie.
To bolo jedine rozumne zdovodnenie tej 300ky, co mi napadlo.
Vzhladom na to, ze v originali uz svieti 150, problem je vyrieseny :-).

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Spravil som včera malý pokus.
Normálnym editovaním a ukladaním vždy po pár desiatkach som spravil podľa Papyrusu 640 editov.
Dashboard vykázal 333.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
foxitrot wrote:To mas tak, staci ze upravis geometriu jedneho segmentu, zmazes na nom 2-3 prebyotcne uzliky, aby sa narovnal (predstav si, ze je to klasicka valcovana rovinka so 100 uzlikmi) alebo ho v zakrute spravne zatocis a aj tak dostanes 1 obodovany edit (podobne ako za landmark).
Však ja rozumiem, len som bol zvedavý, aký je cca ten pomer.
V každom prípade tak najmenej 3/4 tých editov boli úpravy geometrie, takže je kopec bodov, ktoré dostávam tak nejak neviem začo. Ale na tom nezáleží...
foxitrot wrote:Uz to tu bude s tymi bodovymi hodnoteniami ako v zdravotnictve.
:lol:
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
fotrik wrote:Funguji nekomu Ext.tools? A jestli ano, v jakem prohlizeci? Nasel jsem mesto, kde jsou ulice spravne pojmenovane, ale obec je nastavena jen u nekolika segmentu, zbytek prazdny. Delat to ulici po ulici se mi fakt nechce. Mam posledni verzi rozsireni ve FF, ale kdyz to zapnu, mapa zmizi.
V Chrome 1.6.5 verzia. Ale ako som to instaloval, to uz si moc nepamatam, robil som to vtedy podla francuzskeho fora. Myslim, ze sa rozbalovala instalacka na lokal a z toho sa to potom instalovalo...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message