Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Pernstein
fotrik wrote:Casti se zakazem vjezdu oznacuji cele jako Private road a v posledni dobe se to snazim jeste podporit zakazanym "odbocenim" smerem dovnitr na obou koncich.
Tomuhle moc nerozumím. Pokud jsem to dobře pochopil, Private road by neměla být vůbec používána pro routování, pokud nepotřebuju přímo do ní. Proč tam potom zakazovat odbočení? Já pokud na něco takového narazím, zákazy zase mažu :D Protože žiju v dojmu, že pokud budu potřebovat na nějaké místo na takové zakázané cestě, a bude tam z obou stran zakázané odbočení, tak mě tam waze nebude schopen přes zákaz navigovat, nebo snad ano? Pokud by tomu tak bylo, tak přece taková cesta vůbec nemusí být v mapě...
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by petk0
Mne to pripada zvlastne, ze zariadenie ktore priamo suvisi s dopravou zmazeme a pritom sa tu viaceri hrajkame s krajinkami, kolajnicami a objektami ktore ani navigacia nezobrazuje. :-) Ved kazdy novy uzivatel to tam aj tak prida znovu a bude to treba upravovat na dummy radar. Co je teda lepsie?
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
foxitrot wrote: takze kto sa casto pohybuje v oblastiach mapy s vyrazne posunutymi fotkami, moze si skript nechat v kuse zapnuty.
A su aj na Slovensku take oblasti? Lebo som taku zatial nenasiel, ak neratam obcasny problem editora, ale to staci vypnut/zapnut.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Super tak som z L2 skocil na L3, a L3 skocili na L4, tak teraz bude treba odomykat L4? :-)
Vie niekto naco to bude pouzitelne?
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
porubcan wrote: (kym ju niekto neopravi)
Pekne to ukazuje, len neviem ci to vidia aj wazeri bez prava AM, tak tu je ukazka:

http://img41.imageshack.us/img41/7513/wch15.jpg

Inak obcas nachadzam zelene sipky aj tam kde som ulozil zakaz odbocenia, nebude to problem rychlej akcie "Disallow/Allow all turns" a potom uz clovek nevie kde co bolo? Tento script by to mohol riesit automaticky, lebo si pamata ako to povodne bolo. :-)
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Este by mohli opravit Editable Area co sa im stratili za minule tyzdne. mne chyba minimalne jeden tyzden, takze nachadzam EA zpred troch mesiacov, ale dvojtyzdnove uz mam zablokovane. Pritom som ich v den prejazdu aj editoval...
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Glipko wrote:Aktualny editor sa vola Descartes. Ja len tak k nazvu temy ;)
To fakt? ja uz mam v tych nazvoch hokej od registracie a este stale zakopavam o rozne nazvy :-) aj ked editor je uz davno len jeden a dokonca aj link v nazve waze.com/editor hovori jasne, ze sa to proste vola editor. Kaslat na vsetky tie papyrusy, cartouche a neviem co este.
Takze by asi najlepsie bolo zmenit nazov topicu, alebo zacat novy a tento zamknut.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
steinj wrote: Ne, myslim si že je to chybou gps při válcování. Už se mi to stalo víckrát.
Skusal si zobrazit GPS Points? Ta cesta je posunuta mimo, ja by som to dorovnal podla tych GPS stop.
http://img341.imageshack.us/img341/1420/vrstvy1.jpg

EDIT:
aj google maps ukazuje ze to je zle nakreslene, cesta ma ist v tom zelenom pase a nie nad:
http://img17.imageshack.us/img17/3633/vrstvy10.jpg

Ak su nad cestou vysoke stromy, tak odchylka GPS vyleti aj na 50 metrov, hlavne v mobile. Externe BT GPS moduly maju lepsiu antenu a citlivejsi prijimac. To mohlo sposobit ze ti to vyvalcovalo mimo.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
ed0147a wrote:pri zoome sa na mape v editore zobrazuje "cierny flak" v tvare dlzna
Prave sa zmenil typ pisma v editore, aj na tvojom screenshote uz je. tiez pozorujem vsade tie cierne flaky. Som myslel ze nejaky odraz od strechy, ale pri kazdom zoome sa to sprava inak. :)
A zalezi aj od pismenka, napriklad ľ

Snina, Budovateľská ulica:
http://img202.imageshack.us/img202/8220/sninamekcen.jpg
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
vitj wrote:Hromadně ne, ale vidis, ktere jsou spatne pojmenovane nebo nepojmenovane. Pak vyselektovat je rychlejsi, nez kdyz to u kazde musis zjistovat.
Ja to tiez tak robim, podrzim CTRL naklikam vsetky ulice, kde to potrebujem zmenit. Ale pozor na ZOOM, casto padne editor a nedovoli zmenit nazov, pretoze zmizne nastavenie statu.Potom mozem ist znovu :(
Na male obce do 20 editov je to pouzitelne, pri vacsich to uz musim robit na x krat.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2