editor Papyrus a jeho užívání

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, GinBook, guri211

Re: editor Papyrus a jeho užívání

Postby guri211 » Wed Jun 27, 2012 7:38 pm

guri211 wrote:Vecer nahodim na forum hlasovanie o fake radaroch.

Prosim hlasujte o fake radaroch v SK a CZ mape: viewtopic.php?f=22&t=21102
guri211
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 791 times
Been thanked: 472 times

Postby guri211 » Wed Jun 27, 2012 1:35 pm

Vecer nahodim na forum hlasovanie o fake radaroch.
guri211
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby porubcan » Wed Jun 27, 2012 12:14 pm

fotrik wrote:Proc chcete mazat z mapy infocedule, ktere jsou spravne oznaceny jako fake? Myslim, ze svuj prinos maji. Komu vadi, tak u fake prece nevyskakuje varovna hlaska a:
1) Nikdo nebude opakovane hlasit radar vcetne spatneho typu, ktery budete porad dokola mazat, a ruku na srdce, opravdu u kazdeho hlaseni ve spravovane oblasti vite, zda tam neco je a co? Kdyz tam nebudete mit ulozeny fake, nebudete u hlasene speed camery vedet, zda je to blbost nebo ne.
2) Sice s takovymi ridici nesouhlasim, ale ti, co si nehlidaji moc nohu na plynu, budou vedet, na cem jsou.

Souhlasim s petk0m, ze na jednu stranu si hrajeme s lesy, parky a zeleznici a na druhou stranu chcete mazat objekty s daleko vyssi informacni hodnotou.

no neviem ako ostatni, no ja mam mobil v stojane pred ocami a pocas jazdy vidim/vnimam, co ma caka.
hoci bez hlasky, vidim, ze je na mape radar a ono je to vo finale iba "cedule"... alebo dokonca NIC. lebo kopec uzivatelov vyreportuje hliadku s radarom nie ako "police" ale ako "radar". potom to nejaky aktivny zacinajuci editor approvne (hoci s dobrym umyslom, lebo na danom mieste casto meravaju) a mozem klikat "not there" 5x tyzdenne.
takuto matucu informaciu naozaj od waze, ani ineho SW neocakavam.

na SK mame stacionarnych radarov zatial velmi malo, takze drtiva vacsina nahlasenych radarov su hovadiny... ano moze sa stat, ze clovek zmaze novonahlaseny stacionarny radar.... ale to je dnes sanca tak 1:100.

ja by som moznost nahlasit radar uzivatelom ukryl niekam do menu "map issue" aby na to neklikali zbytocne. v tom momente prestanem mazat nahlasene radary, nakolko mi bude jasne, ze to nahlasoval niekto, kto vie co robi a pravdepodobne by si to mohol po sebe dokoncit v editore...

nechcem dopadnut ako pisal tuto milo:
foxitrot wrote:
rad2222 wrote:

:lol: :lol: :lol: pekne

"Radarove peklo" :-)
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 739 times
Been thanked: 1671 times

Postby themaros » Wed Jun 27, 2012 11:54 am

Pani, ked uz riesime rozne radary v mape ... Ake mate prakticke skusenosti s policiou vs. pouzivanie waze v krajinach, kde je zakazane pouzivat navigacie s upozornovanim na staticke radary (napr. Rakusko, Svajciarsko ... ak sa nemylim) ?
themaros
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 56 times
Been thanked: 5 times

Postby fotrik » Wed Jun 27, 2012 11:45 am

Proc chcete mazat z mapy infocedule, ktere jsou spravne oznaceny jako fake? Myslim, ze svuj prinos maji. Komu vadi, tak u fake prece nevyskakuje varovna hlaska a:
1) Nikdo nebude opakovane hlasit radar vcetne spatneho typu, ktery budete porad dokola mazat, a ruku na srdce, opravdu u kazdeho hlaseni ve spravovane oblasti vite, zda tam neco je a co? Kdyz tam nebudete mit ulozeny fake, nebudete u hlasene speed camery vedet, zda je to blbost nebo ne.
2) Sice s takovymi ridici nesouhlasim, ale ti, co si nehlidaji moc nohu na plynu, budou vedet, na cem jsou.

Souhlasim s petk0m, ze na jednu stranu si hrajeme s lesy, parky a zeleznici a na druhou stranu chcete mazat objekty s daleko vyssi informacni hodnotou.
fotrik
Localizers
Localizers

Has thanked: 111 times
Been thanked: 121 times

Postby porubcan » Wed Jun 27, 2012 9:46 am

Ako ta cedula suvisi s dopravou? Aku pridanu hodnotu ma jej zobrazenie na mape? Zaujimavr su iba ostre radary. Tak ako to ma napr. Sygic. V rakusku som to ocenil.

Osobne vidim ovela prospesnejsie vidiet v mape zeleznice a vodne toky kvoli orientacii

posted using tapatalk
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 739 times
Been thanked: 1671 times

Postby petk0 » Wed Jun 27, 2012 9:29 am

Mne to pripada zvlastne, ze zariadenie ktore priamo suvisi s dopravou zmazeme a pritom sa tu viaceri hrajkame s krajinkami, kolajnicami a objektami ktore ani navigacia nezobrazuje. :-) Ved kazdy novy uzivatel to tam aj tak prida znovu a bude to treba upravovat na dummy radar. Co je teda lepsie?
petk0
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 231 times
Been thanked: 144 times

Postby SharkNX » Tue Jun 26, 2012 10:10 pm

Aha, rozumiem, tak ich nebudem viac pridavat.
SharkNX

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby guri211 » Tue Jun 26, 2012 10:00 pm

SharkNX wrote:Pani mam dotaz, 24.6 som reportoval Dummy radary (Rychlostne tabule) ako to je v ČR, ale v Papytuse vidim len jeden. Ked tym miestom prechadzam autom tak waze zobrazi ako "pinpoint" oba ale papyrus vidi len jeden.
Za Malinovom su este dva uz v "Approved" a papyrus ich tiez nevidi.
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&lat=48.15404&lon=17.28832&layers=BFTFTTTTTTTTTTTTTTTTFT
Je priblizne v strede mapy.

Je mozne ze ich medzitym niekto zmazal, kedze sme dospeli k nazoru ze infocedule na SK vo Waze mape nechceme.
guri211
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby SharkNX » Tue Jun 26, 2012 9:47 pm

Pani mam dotaz, 24.6 som reportoval Dummy radary (Rychlostne tabule) ako to je v ČR, ale v Papytuse vidim len jeden. Ked tym miestom prechadzam autom tak waze zobrazi ako "pinpoint" oba ale papyrus vidi len jeden.
Za Malinovom su este dva uz v "Approved" a papyrus ich tiez nevidi.
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&lat=48.15404&lon=17.28832&layers=BFTFTTTTTTTTTTTTTTTTFT
Je priblizne v strede mapy.
SharkNX

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia